Yenişehir Web Tasarım

Web Tasarım Yenişehir firmanızı yükseltecek olan kurumsal web site hizmeti vermektedir. Avantajları yakalamak için hemen ulaşım sağlayın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Yenişehir Web Tasarım

Yenişehir Web Tasarım

Yenişehir web tasarıma göre web sitesinin en önemli kısmı, teklifin bulunduğu alt sayfalardır. İnternet kullanıcıları, ürünler ve hizmetler hakkında belirli bilgileri arayacakları için, her biri, İnternet kullanıcısını web sitemizde uzun süre tutacak benzersiz bir açıklama ile, her bir ürünün özelliklerinin verilmesi gereken ayrı bir alt sayfada doğru bir şekilde açıklanmalıdır.

 

İnternet kullanıcısının kolayca ve hızlı bir şekilde iletişim kurabileceği, haritaya, istatistiklere erişebileceği, Facebook ve Google+ hesaplarına bağlantı kurabileceği iletişim formu, iletişim sayfası bulunmalıdır. Bunlara ek olarak, site temiz ve sezgisel gezinmeye sahip olmalıdır. Grafikler estetik, hafif, samimi ve akılda kalıcı olmalıdır, şirketin renklerine uygun renkler seçilmelidir.

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Yenişehir Web Tasarım Firmaları

Yenişehir Web Tasarım Firmaları

Yenişehir web tasarım firmaları web siteleri için içerik nasıl hazırlar? Web sitesi optimizasyonu tasarlıyoruz üzerinde tasarlıyoruz ve her önerinizi profesyonelce yorumluyoruz.  Web sitesinin içerik yönetim paneli üzerinde çalışması iyidir, kolay güncellemeye izin verecektir, bu oldukça sık güncellenmesi gereken içerikler için gereklidir.

 

Tasarlanan web sitelerinin sıklıkla güncellenmesi gereken bazı işlevleri size özel hazırlanan içerik yönetim sistemi (CMS) sayesinde, web sitesi sahibi olarak web sitenizi bağımsız olarak yönetebilmenizi sağlıyoruz (içerik, fotoğraf, video ekleme, düzenleme, silme). Yeni alt sayfalar İçerik yönetim sistemi aracılığıyla, web sitesi sahibi bağımsız olarak yeni alt sayfalar ekleyebilir (ayrıca hazırlanmış şablonlara dayalı olarak), bu da işi çok kolaylaştırır. Sistem, menüye bağımsız olarak yeni alt sayfalar eklemenizi sağlar. CMS sistemi, kolayca fotoğraf ve video eklemenizi sağlar. Yerleşik haber sistemi, şirketten en son bilgileri sunmanıza olanak tanır.

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Yenişehir Web Site Yapan Firmalar

Yenişehir Web Site Yapan Firmalar

Yenişehir web site yapan firmalar SEO optimizasyonuna öncelik verir. Hazırlanan sayfalar Google arama motoruna göre optimize edilerek dünyanın en popüler arama motorunda daha iyi bulunma yüzdeleri elde eder. Tabi SEO optimizasyonu için güvenli bir web sitesi de önemlidir. Web sitesinin güvenliğini göz önünde bulundurarak, kötü amaçlı yazılımlara ve bilgisayar korsanlığı girişimlerine karşı bir güvenlik sistemi uyguluyoruz.

 

Yedek kopya Yedekleme ve geri yükleme işlevi, ek güvenlik sağlayarak kayıp bir web sitesini kurtarmanıza olanak tanır. Ayrıca bizim için web sitelerinin akıllı telefonlara ve tabletlere uyarlanması bir ön koşuldur, bu nedenle her web sitemiz mobil cihaz dostudur. Özel bir işlevsellik sayesinde, web sitesi sahibi, seçilen alt sayfaların ek dil sürümlerini kişisel olarak ekleyebilecektir.

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Bursa , Osmangazi Web Tasarım , Yıldırım Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al