Korgan Web Tasarım

Web Tasarım Korgan şirketinizi internet üzerinde öne çıkması için kurumsal web sitesi hizmeti vermektedir. Kaliteli hizmet için hemen arayın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Korgan Web Tasarım

Korgan Web Tasarım

Korgan web tasarımın UI tasarımcıları bir adım daha ileri giderek, müşteri değerlerini yansıtan ve şirketlerin iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan, hedef kitlenize göre uyarlanmış UI çözümleri sunar. Gittikçe daha fazla kullanıcının markanızdan ayrılmasından endişe mi duyuyorsunuz? UI tasarımcılarımız, potansiyel müşterilerinizi derinlemesine kullanıcı araştırmasına dahil etmeye ve hedef kitlenizde gerçekten yankı uyandıran ilgi çekici bir UI tasarımı uygulamaya hazır. Özel ve deneyimli UX/UI tasarımcılarımız, UI ve UX araştırması ve testi yürütme konusunda pratik uzmanlığa sahiptir.

 

Mobil duyarlı tasarım iyi bir UI tasarımı için oldukça önemlidir. Kullanıcı arayüzü tasarımı duyarlı olduğunda tıklamalarda %10 artış elde edebilirsiniz. Kullanıcıların %65i, yazılımla etkileşim kurarken UI tasarımını en önemli kısım olarak görür. Kullanıcıların %80i, küçük UI tasarım kusurları olan bir üründen ayrılır.

 

 

Korgan Web Tasarım Firmaları

Korgan Web Tasarım Firmaları

Korgan web tasarım firmalarının UI tasarım uzmanları, kaliteli tasarımın dijital bir işletmenin ticari başarısının anahtarı olduğunu biliyor. Bu nedenle rekabetçi ve özelleştirilmiş UI tasarımı garanti ediyoruz. Güncel tasarım trendleri ile müşterilerinizin bireysel kullanıcı deneyimi ihtiyaçlarının birleşimi ile firmanızın rekabette bir adım önde olmasını sağlayacak özgün tasarımlı kullanıcı arayüzleri oluşturuyoruz.

 

Müşteri hizmetleri ve pazarlama hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olan UI tasarımı kapsamında derinlemesine araştırma, çok sayıda gerçek kullanılabilirlik testi ve paydaşlarla işbirliği sayesinde, dönüşüm oranlarını artırma veya kullanıcı katılımını ve elde tutmayı iyileştirme gibi pazarlama ve müşteri hizmetleri hedeflerine ulaşmada şirketinizi destekleyen kullanıcı arayüzleri geliştiriyoruz.

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Korgan Web Site Yapan Firmalar 

Korgan Web Site Yapan Firmalar 

Korgan web site yapan firmalar projenin ilk aşamalarında UI tasarımınızın prototipini oluşturur. Birbirimizi doğru anladığımızdan ve proje hakkında aynı anlayışa sahip olduğumuzdan emin olmak için, sözleşmeyi imzalamadan önce size UI tasarımınızın taslaklarını ve örneklerini gösteririz.

 

Peki, hangi hizmet sağlama biçimlerini sunuyoruz? UI tasarımcılarımızın işletmenizi nasıl destekleyebileceği konusunda sorularınızı yanıtlamaya hazırız, tek seferlik bir hizmet paketi temelinde veya sürekli UI tasarım desteği yoluyla, uzmanlarımızın ekibinize katılmasına ve işinizi geliştirebilmesine olanak tanıyoruz. Zaman içinde web sitesi/uygulama/yazılımınız için UI tasarımcılarımızın oluşturduğu arayüzler ile markanızın dijital kimliğini akılda kalıcı hale getirin.

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Ordu , Kabataş Web Tasarım , Kumru Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al