Şile Web Tasarım

Mirbax, 12 yılı aşkın tecrübesiyle internette kurumsal kimliğe sahip olmak isteyen işletmelere profesyonel Şile web tasarım hizmeti sunmaktadır.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Şile  Web Tasarım

Şile Web Tasarım

Şile web tasarım içerik yönetim sistemlerine entegre edilmiş web sitenizi kendinizin dahi kolay güncelleme yapabilme olanağı sunar. CMSnin kendisi, web sitesinde veri toplamayı planladığımız durumlarda da gereklidir - örneğin, formdan gönderilen veriler, siparişlerle ilgili veriler veya kullanıcılar için bir oturum açma sisteminin gerekli olduğu yerler. CMS için, bize göre, saatli bomba gibi olan tescilli çözümlere güvenmeye değmez.

 

Böyle düşünmemizin birkaç nedeni bulunmaktadır. Kaynak kodunda değişiklik yapamazsınız, bu da web sitesinin düzenleme yeteneklerinin önemli ölçüde sınırlı olduğu anlamına gelir, bu tür çözümlerin yazarları, size projenin telif haklarını sağlamaz, yalnızca web sitesini kullanma lisansı verir, böyle bir arabanın yüklenicisi tarafından fiyatı artırma riski yüksektir, ne de olsa kodda yalnızca onlar değişiklik yapabilir, tescilli bir sistem genellikle, açık kaynak çözümlerini destekleyen ve geliştiren binlerce programlama meraklısı kadar deneyime sahip olmayan bir grup programcı tarafından geliştirilir. 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Şile Web Tasarım Firmaları

Şile Web Tasarım Firmaları

Şile web tasarım firmaları statik olmasında sakınca görmediğiniz web sitenize de içerik yönetim paneli eklemenizi önermektedir. Gelecekte yapmak isteyebileceğiniz değişiklikler dahası güncel duyuru ve bloglar yayınlamak istediğinizde çok faydasını göreceksiniz. İçerik yönetim sistemini dahil etmek, özellikle ajansımız söz konusu olduğunda tamamen farklı ayrıcalıklara sahip olmanızı sağlıyor.

 

Programcılarımızın gelişmiş bilgileri sayesinde, web sitelerinin oluşturulmasını ve ardından web sitesinin geliştirilmesini kolaylaştıran kendi CMS panelimiz var. Web sitesi geliştirmenizin CMS tabanlı olmasını isteyip istemediğinize veya yalnızca basit bir statik web sitesine ihtiyacınız olup olmadığına karar vermek, tüm projenin maliyetine ağırlık verecektir.

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Şile Web Site Yapan Firmalar

Şile Web Site Yapan Firmalar

Şile web site yapan firmalar, web sitelerinin oluşturulmasını bir ajansa emanet etmenin çok daha iyi bir çözüm olduğunu öne sürüyor. Tercihen yalnızca web geliştirme değil, aynı zamanda web sitesi konumlandırma ile de ilgileniyoruz. Firmamızın zengin portföyü, güvenilir müşterileri, referans listeleri ve web tasarım konusunda profesyonelliğini teyit edecek her şeye sahip olması bu noktada önemlidir.

 

Web siteleri oluşturma konusunda uzmanlaşmış güvenilir ve profesyonel bir serbest çalışan bulabilirsiniz, ancak geleceğe bakmanız gerekir. Bireysel bir yüklenici her zaman Googleın yönergelerine uygun, yani iyi konumlandırılmış bir web sitesi tasarlayamaz. Ek olarak, bir serbest çalışanın hizmetlerini kullanarak, web sitesinin düzgün çalışması için her zaman bir garanti veya web sitesini kullanma talimatları (bir CMS seçerseniz) almazsınız. Ayrıca, serbest çalışanınızın altı ay içinde daha fazla işbirliği yapmaya istekli olacağından da emin olamazsınız.

Diğer yazılarımız; Web Tasarım İstanbul , Sultangazi Web Tasarım , Şişli Web Tasarım

Teklif Al