CRM SİSTEMİ FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Projeye mi ihtiyacınız var ?

Formu doldurun ve size ulaşalım.

 • Müşteri memnuniyeti garantili !
 • Herhangibir sorunuz için destek hattımızı arayabilirsiniz.
Hizmet Seçiniz
 • Hizmet Seçiniz
 • Web Tasarım
 • E-Ticaret
 • Mobil Uygulama
 • Reklam
 • SEO
 • CRM Sistemi

CRM

Neden CRM ?

CRM Nedir ?

Müşteri İlişkileri Yönetimi, (CRM) işletmelerin mevcut ve potansiyel müşterilerle olan tüm etkileşimlerini yönetmesine yardımcı olur. CRM denildiğinde akla teknoloji ve program gelmelidir.

Avantajları

Bulut tabanlı CRM’ler, altyapı, bakım ve kurulum masraflarını ortadan kaldırırken, internet olan her yerden müşteri ve satış verilerine ulaşılmasını sağlar.

CRM ile neler yapılabilir

Bir müşteri ile olan diyalog geçmişini izleme, değerlendirme ve sonuç çıkarma noktasında bize destek olur.İşin başından sonuna kadar yönetmemizi sağlar.

Bizim için veri güvenliği önce gelir.Bu yüzden güvenilir veri merkezimiz ile verileriniz güvende.

Gelişen teknolojiyi takip ediyoruz. Bulut sistemlerini de projelerimizde dahil ediyoruz.

Uzman yazılım ekibimizle beraber işinizi baştan sona kendi işimiz gibi benimsiyoruz.

Geliştirme sürecinin bir çok noktasına gerek demolar gerek sunumlar ile sizi de dahil ediyoruz.

Thumb

CRM'siz bir iş yürütmek size ekstra maliyete sebep olabilir

Müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), şirketinizin müşteriler ve potansiyel müşterilerle olan tüm ilişkilerini ve etkileşimlerini yönetmeye yönelik bir teknolojidir. Amaç basit: İşinizi büyütmek için iş ilişkilerinizi geliştirin. Bir CRM sistemi, şirketlerin müşterilerle bağlantıda kalmasına, süreçleri düzene sokmasına ve karlılığı arttırmasına yardımcı olur. İnsanlar CRM hakkında konuştuklarında, genellikle bir CRM sisteminden, iletişim yönetimi, satış yönetimi, temsilci üretkenliği ve daha pek çok konuda yardımcı olan bir araçtan bahsediyorlar. CRM araçları artık pazarlama, satış, dijital ticaret ve müşteri hizmetleri etkileşimlerini kapsayan tüm müşteri yaşam döngüsü boyunca müşteri ilişkilerini yönetmek için kullanılabilir. Bir CRM çözümü, yeni müşteriler bulmak, işlerini kazanmak ve ilişki boyunca destek ve ek hizmetler sağlamak dahil olmak üzere, kuruluşunuzun müşteriler, hizmet kullanıcıları, iş arkadaşları veya tedarikçiler dahil olmak üzere bireysel kişilerle olan ilişkilerine, onlarla olan yaşam döngünüz boyunca odaklanmanıza yardımcı olur.

 • CRM Neler Yapar

  Bir CRM'nin amacı, müşteri adaylarından iş ortaklarına kadar her türlü iletişim için tüm verileri depolamak ve yönetmektir.

 • CRM Neler Yapmaz

  CRM'ler, üretim, depolama, nakliye, mühendislik veya finans gibi arka uç operasyonlarına yardımcı olmak için tasarlanmamıştır.

 • Ön Bilgi

  Bir CRM, satın almaya yönelik planlı bir yolculuk boyunca onlara rehberlik etmeden veya onlara rehberlik etmenize yardımcı olmadan önce, müşteri adayları hakkında mümkün olduğunca fazla bilgi alır.

 • Kimler Kullanır

  Kurumsal şirketler , kobiler , girişimler , perakende ,banka ve birçok sektör.

CRM kullanmadığımız zaman konuyu, Excel, notlar vs. gibi yerlerde satışları takip etmeye çalışırız. “Müşteriyle X konusunu görüştüm” ve “Müşteri bizden en son Y talebinde bulundu” gibi bilgileri excel gibi platformlardan sürekli güncellemek gerekli olacak ve excel dosyasına artık sığmayacak hale gelecektir. Bu noktada spreadsheet, Excel veya tablolar yerine, gerçek bir crm datasının var olması gerekir. Bu veri tabanına ulaşabilmek için de CRM’e sahip olmanız gerekmektedir. CRM yazılımını uygulamak ve rekabet gücü oluşturmak amaçlı kullanmak isteyen her kurumun amacı, hem operasyonel işlemlere hem de analitik beklentilere cevap verecek bir altyapıyı oluşturmak olmalıdır. Tabi ki bu tip bir uygulama sırasında firma isteklerine uyarlanabilen, esnek bir yazılım ile birlikte, kurum ihtiyaçlarını tespit edebilecek saha tecrübesine sahip yazılım ortakları olması, CRM kullanım sürecinde hızlı yol alınmasını sağlayacaktır.

Thumb

SSS

Sık Sorulan Sorular

CRM,

CRM sistemi sadece yeni müşterilerinizin verilerini tutmaktan ibaret değildir, gerek olduğunda eski müşterileriniz de geri kazanmak için kullanılabilir bu da işletmemizi geliştirir.

CRM yazılımı ayrıca kuruluşların süreçlerini ve iş akışlarını düzenleyerek işin her bölümünün aynı sayfada olmasını sağlar. Özellikle satış ve pazarlama ekipleri, işbirliği oluşturmak ve üretkenliklerini artırmak için CRM'ye güveniyor.

Blog

Güncel Bloglarımız

Teklif Al