• Çalışma Saatleri : 09:00 - 18:00

SSS

Sık Sorulan Sorular

Statik bir web sitesi, sayfaları bir veritabanı kullanılmadan ayrı ayrı oluşturulan bir web sitesidir. Statik bir web sitesi, genellikle HTML olarak kısaltılan HyperText Markup Language kullanılarak oluşturulur.

Bir web sitesi, ortak bir domainle birbirine bağlanan ve web sunucularında görüntülenen bir dizi web sayfası anlamını taşır. Aslında bir web sitesi, web'de yayımlamak istediğiniz tüm bilgilerin evi olarak da tanımlanabilir.

Dinamik web sitesi, bir içerik yönetim sistemi yazılımı ve veritabanı desteği ile çalışan herhangi bir web sitesidir. İçerik yönetim sistemi, veritabanından çektiği yazılı içeriği sunucudaki bir görsel tasarım şablonu ile birleştirerek siteye gelen bir zi

Bir web sitesi çok güçlü bir araçtır. Ürün ve hizmetlerinizi daha fazla kitleye ulaştırmanızı sağlar. Ürün veya hizmet hakkında detaylı bilgi verir ve sadece kendi çevrenizde değil diğer ülkelerde de satış yapmanızı sağlar. Bir web sitesi kendini hızla amorti edip sizi kara geçirir.

Web tasarım fiyatları ne kadar? Bir web tasarımı hizmetinin genellikle ortalama ücreti 2.500 ₺ – 8.000 ₺ arasında değişmektedir. Bununla beraber özel tasarım fiyatları 10.000 ₺ – 20.000 ₺ arasında değişebilmektedir. Özel İleri Düzey Projelerde 60.000 - 10.000 ₺'ye kadar çıkabilmektedir.

Tarafımızdan teklif almak için , www.mirbax.com adresinden sol altta bulunan teklif al butonuna tıklayarak teklif alabilir veya iletişim forumunu doldurarak teklif alabilir veya 0 212 909 48 08 numarasını arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yaptığımız projeler için bir yönetim paneli oluşturuyoruz. Bu yönetim paneli yardımıyla web siteniz üzerinde gerekli değişiklikleri yapabileceksiniz. Bizim yardımımız olmadan da yönetim paneline giriş yaparak yeni güncellemeler yapmanız mümkün. Gerekli yerlerde uzman destek ekibimizle iletişime geçip yardım talep edebilirsiniz.

Türkçe adıyla “arama motoru optimizasyonu“, İngilizce karşılığı “search engine optimization” olan SEO, web sitelerinizin arama motorlarında görünürlüğünün artması için yapılan çalışmaların bütününe denir.

SEO çalışmaları sayesinde web sitenizin başta Google olmak üzere arama motorlarında görünürlüğü artacaktır. SEO çalışmaları ile hedef kitlenize ulaşabilir, ziyaretçi sayılarınızı, ziyaretçi kalitenizi, marka algınızı ve bunların doğal sonucu olarak işletmenizin cirosunu arttırabilirsiniz.


Teklif Al