E-TİCARET SİTESİ FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Projeye mi ihtiyacınız var ?

Formu doldurun ve size ulaşalım.

 • Müşteri memnuniyeti garantili !
 • Herhangibir sorunuz için destek hattımızı arayabilirsiniz.
Hizmet Seçiniz
 • Hizmet Seçiniz
 • Web Tasarım
 • E-Ticaret
 • Mobil Uygulama
 • Reklam
 • SEO
 • CRM Sistemi

E-Ticaret

Neden E-Ticaret ?

0 Komisyon

0 Komisyon Kendi E-Ticaret sitenizin olmasının en büyük avantajı pazaryerlerine vereceğiniz komisyonu 0 a indirmenizdir.

Markalaşma

Pazaryerlerinde satış yapmaktansa kendi bünyeniz içinde satış yapmanız marka değerinizi arttıracaktır

Gelişmiş Takip Sistemi

Gelişmiş sipariş takip sistemimiz ile ihtiyacınız olan her şey panelinizde mevcut olacak !

Bizim için veri güvenliği önce gelir.Bu yüzden güvenilir veri merkezimiz ile verileriniz güvende.

Gelişen teknolojiyi takip ediyoruz. Bulut sistemlerini de projelerimizde dahil ediyoruz.

Alanında uzman yazılım ekibimiz ile hızlı ve modern yönetim panelleriyle yanınızdayız !

Geliştirme sürecinin bir çok noktasına gerek demolar gerek sunumlar ile sizi de dahil ediyoruz.

Thumb

E-Ticaret İle İşletmenizi Büyütmek İçin Yeni Bir Adım Atın

Elektronik ticaret veya elektronik işletme için kısaltma olarak kullanılan e-ticaret kavramı, ürün satışı yapan işletmeler için internet ortamında satış yapma olanağı sunan alışveriş siteleri olarak kabul edilmektedir. Teknolojik imkanların, işletmelerin potansiyel müşterilere ulaşmasının ve müşteriler için de ihtiyaç duydukları hizmet veya ürünü bulmalarını kolaylaştırmaları yolunda kullanılması ile bu tür internet siteleri ortaya çıkmıştır. Her ne kadar işleri kolaylaştıran yapısı ile daha fazla tercih edileceği düşünülse de dolandırıcılık ihtimalinin varlığı kullanıcıların sitelere şüpheyle yaklaşmasına sebep olmuştur. Kullanıcılara daha iyi ve güvenilir bir alışveriş deneyimi sunabilmek için geliştiricilerin hazırlanan internet sitelerinde yer verdikleri belirli sözleşmeler, iade süreçleri ve şartlarıyla ilgili bilgilendirmeler ile sunulan ürünlerin özellikleri ve içerikleri hakkında açık ve kapsamlı bilgileri eklenmesiyle tüketicilerin ürünü satın alıp almama konusunda karar vermelerine yardımcı olarak, sitenin tercih edilmesinin artmasını sağlamaktadır.

 • Güçlü Yönetim Paneli

  Güçlü yönetim panelinizle hem mobilden hem masaüstü bilgisayarınızdan sitenizi kontrol edebilirsiniz.

 • SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

  Uzman SEO çalışmamız ile arama motorlarında sayfanız en üst sıralarda yer alacaktır.

 • Güvenilir Ödeme Altyapısı

  Güvenilir ödeme altyapımızla müşterileriniz ödemelerini güvenle yapacak mutlu bir alışveriş deneyimine sahip olacak.

 • Modernize Tasarım

  En modern tasarımlar ile donatılmış uygulamanız müşterilerinizin dikkatini çekecek !

Müşteri adaylarınızın ihtiyaçlarına uygun olan ürünü seçmelerine yardımcı olacak ürün ayrıntılarına yer veren fotoğraflar, açıklamalar, içerik, fiyat gibi belirleyici bilgilerin kullanılması kullanıcı deneyimlerinizi artıracaktır. Satın alma öncesinde daha detaylı bilgi almak isteyebilecek müşterilerinizle kolayca iletişim kurabileceğiniz canlı sohbet eklentisi ile karşılıklı olarak sorunsuz alışveriş imkanı tanımaktadır. Alışveriş şartlarınızı ve müşterilerinizle aranızdaki sözleşmeleri paylaşmanız, ödeme yöntemlerinizi belirtmeniz iki tarafın maddi zarar görmesini önleyecektir. Müşterileriniz tarafından verilen siparişlerin takip edilebilmesini sağlayacak siparişin işletme içindeki aşamalarını ve kargo sürecindeki bilgilendirmeleri alabilecekleri takip numarasına erişebilmeleri önemli bir özelliktir. Kullanıcı deneyimine öncelik veren işletmelere ait internet siteleri, potansiyel müşterileri için de alışverişlerini kolay ve hızlı bir şekilde tamamlamalarını sağlayacak şekilde tasarlanmalıdır. Satın alma işlemlerinin gerçekleşmesi için müşterilerden bazı kişisel ve ödeme bilgilerinin alınması gerekmektedir. Bu gibi bilgilerin güvenlik önlemlerine uygun olarak saklanması ve müşterileri rahatsız edecek şekilde üçüncü taraflarla paylaşılmamalıdır. Bilgileri güvenli olarak saklanmasının zorlukları da düşünülerek talep edilen bilgilerin gerekli olduğundan emin olunmalıdır.


Thumb

SSS

Sık Sorulan Sorular

Elektronik ticaret veya elektronik işletme için kısaltma olarak kullanılan e-ticaret kavramı, ürün satışı yapan işletmeler için internet ortamında satış yapma olanağı sunan alışveriş siteleri olarak kabul edilmektedir.

E-ticaret konusuna tüm iş çevrelerinin dikkat etmesi ve bunu ciddiye almaları gerekir. Çünkü e-iş ve e-ticaret modelleri şirketlerin yeni pazarlara açılmasına yardım etmektedir. Bu yeni pazar, hayatlarının önemli bir kısmında internet kullanan yüz milyonlarca insandan oluşmaktadır ve burada herhangi bir coğrafi sınır da yoktur. Ayrıca, iletişim teknolojilerinin sağladığı hız, ucuzluk ve güven pazarlama stratejileriyle birleştiğinde, global olarak, işletmelerin karlılığını arttırmaktadır.

E-ticaret siteleri üzerinden güvenli alışveriş yapmak isteyen tüketicilerin güvenli alışveriş yapabilmek için e-ticaret sitelerinde dikkat etmesi gereken unsurlar bulunur. Bununla beraber tüketicilerin kendi güvenliklerini sağlamak için de alabileceği aksiyonlar bulunmaktadır. 3D Secure Sistemi SSL Sertifikası Sanal Pos kullanımı

Blog

Güncel Bloglarımız

Teklif Al