Web Tasarım Adana

Adana'da web tasarım hizmeti almak isteyenlerin tercih ettiği 1 numaralı web tasarım ajansı Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Web Tasarım Adana

 

Adana Web Tasarım

Adana web tasarım Adana’da sizlere hizmet vermekte olan Mirbax şirketi 12 yıllık tecrübesi ile web tasarım konusunda profesyonel hizmet sunmaktadır. Mirbax olarak amacımız sizlerin müşteri kitlelerinize en iyi şekilde ulaşmanızı ve benzersiz web tasarımlarınızla akıllarda kalıcı olmanızı sağlamaktır. Bu sebeple birlikte sizi ve marka imajınızı en iyi şekilde yansıtan bir web tasarımı için siteniz her türlü güvenlik işlemine öncelik vererek ve SEO uyumlu olarak hazırlıyoruz. Özel arayüz geliştirmelerimiz sayesinde sizlere müşterilerinize veya kitlelerinize uygun olarak tasarlanan web tasarım hizmetimizden yararlanmak için teklif alabilir veya bizleri arayabilirsiniz. 

Adana web tasarım alanında gelişen internet kullanımı sayesinde birçok insana internet üzerinden ulaşabilirsiniz bu şekilde müşterilerinize veya kitlenize ulaşmanız oldukça kolaylaşacaktır. Örnek vermek gerekirse şu anda insanların bir ihtiyacı olduğunda internet üzerinde arama oranı %90’dır ve bu arama içinde sizin de olmanız demek müşterilerinize veya kitlenize ulaşmanız demektir. SEO uyumlu web tasarım hizmetimizden yararlanarak sizde kitlenize her yerden ulaşabilirsiniz. 

Bu avantajlarının yanında bir bir web sitenizin olması firma kimliği açısından çok önemlidir. Günümüzde sosyal medya ne kadar ön plana çıkmış olsa da aktif bir web sitesi bulunan firmalar müşterilere her zaman daha güven vermiştir. Adres, iletişim bilgileri, firma tanıtımı ve verilen hizmetleri daha detaylı görebildikleri bir site bulunduğu vakit müşteri tarafında şöyle bir izlenim oluşmaktadır, bu firma sosyal medya gücüne aldırış etmeden kendi kullanıcıları adına web site yatırımı yapmakta. Kendi işine ve müşterilerine değer veriyor. Bu sebeple doğrudan bir bağ oluşuyor. Güven duygusunu oluşturamayan hiç bir şirket ayakta kalamaz bununla birlikte müşteri alışkanlığı kazandırmaya da destek sağladığı için firmalar sadece bir web sitesi sahibi olarak aslında binlerce liralık reklam yatırımını kazanmış oluyorlar.

Bir web sitesi yaptırılırken öncelikle sitenin firma adına taşıyacağı yükü isimlendirmemiz gerekmektedir. Tanıtım amaçlı yapılan bir site ile ticaretin ana çarkı olacak bir site arasında çok fark bulunmaktadır. Web sitelerin oluşturulurken birden fazla anlam kazanabilir. Bu sebeple bir kaç tanesini örneklerle incelemekte fayda olacaktır.

1-Tanıtım Amaçlı Siteleri; Burada web siteden beklenti diğerlerine göre biraz daha azdır. Firma hakkında detaylı bilgi, adres bilgileri, iletişim ve ürünleri hakkında sadece bilgi verici bir şekilde oluşturulan site olduğu için kendi görevini ifa etmiş olacaktır.

2-E-Ticaret Siteleri; E-Ticaret siteleri günümüzde teknolojinin de gelişmesiyle çok fazla yayılmış olsa da insanlar E-Ticaret sitesi kurarken uyması gereken çerçeveye uymadığı için istenilen başarı çoğu zaman ulaşılamamaktadır. E-Ticaret sitelerinden beklenilen konum fark etmeksizin ülkenin her noktasına ulaşmak olduğu için tasarımı o şekilde çiziliyor ve tasarlanıyor. Sistem ekstra müşteri ve kazanç potansiyelini artırmaya yönelik kurulduğu için bir tık daha fazla beklenti olabilir. Başarılı olunmasının birden fazla unsuru bulunmaktadır. Satılan ürünün kalitesinden, mevsimsel etkilere kadar bir çok etken ticareti etkileyeceği için yatırımı uzun vadeli yaparak ona göre harcama kontrolü sağlamak daha etkili olacaktır.

3-Blog Siteleri; Site oluşturan tarafın beklentisine göre içeriği şekillenebilir siteler. Eğer Blog sitesi yönetmek isteyen ve kendi alanında sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi aktarmayı amaçlayan bir site kurmak planı olan kişi ise bu yönde başarılı olması kıstası site trafiğine bakarak görülebilir. Etkileşim blog sitelerinin temel kriterleri arasında diyebiliriz. Tabi aynı zamanda blog site ile haber sitesi gibi kullanan veya okul işlerini halleden kullanıcılar da mevcut. Burada en büyük kural blog yazarlarının devamlı olarak içerik üretmeleri diyebiliriz.

Bu örnekler çoğaltılabilir. Oluşturmayı düşündüğümüz web sitenin amacını önceden belirlemek ve ona uygun tasarım seçmek başarılı olmak için atacağımız ilk adım olacaktır Akabinde ikinci adımımız sitemizin renkleri ve içerikleri olmaktadır. Kurumsal bir kimlik çizmek isteniyor ise menü içerikleri ve ürünlerin açıklamaları dahi ona göre yapılması gerekmektedir. Eğer daha yerel bir şekilde işleyecek site düşünüyorsak açıklamaları daha samimi ve direk müşteri gözünden bakarak tasarlanabilir. Amacı belirledik ve tasarımı seçtik, daha sonra içeriklerimizi girdik. Tüm bu işlemlerden sonra oluşturulan site için sadece reklam yapılması yeterli.

 

 

Adana Web Tasarım Firmaları

Adana Web Tasarım Firmaları

Adana web tasarım firmaları reklam sektöründe de boy göstermektedir. Sosyal Medya ve Google Ads Reklamları farklı mantıkta çalışmaktadır. Öncelikle Sosyal medyayı ele alabiliriz. Sosyal medya reklamları ticaretinizi destekliyor olsa da daha çok büyük kitlelere ulaşmanız adına yapılan reklam şekli olarak nitelendirebiliriz. Reklam vereceğiniz zaman aynı sitede olduğu gibi hedeflerin belirlenmesi olmazsa olmazdır. Hedef kitlenin doğru seçimi ve zamanlamanın büyük önemi vardır. Tabi sosyal medya üzerindeki geri dönüşlerin çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar takipçi, müşteri, beğeni ve itibar olarak düşünebiliriz. Hepsi için ayrı ayrı çalışma yapılması gerekmektedir. Eğer firmanız için istediğiniz bu seçeneklerden sadece biri ise o yönde reklamlar sadeleştirilebilir.

 

Yazılım Sektöründe Adana

Adana kendi içinde bir çok sektörü barındırması ile bölgesinde ticaret hacmi büyük illerimizin başında gelmektedir. Hizmet ve ürün tabanlı olmak üzere geniş kapsamlı bir çok firmanın çalışma sahası olarak yazılım sektörü ile birebir kontak halinde olmaları otomatik tetiklenmiştir. Bunun sebebi rekabetin olduğu noktada müşterilere ulaşmanın ve alternatif hizmetler ile kazanç potansiyelini çoğaltmaktır. Adana web tasarım konusunda da bir çok adımı güncel teknolojiye uygun olarak gerçekleştirmektedir. Atılımcı yapıya sahip firmalar yazılım sektörünü olabildiğince kendi işlerine entegre etmektedir.

Yazılımın şuanda başı çeken noktası web siteleridir. Bilgisayar ortamlarında bulunan programlar geçtiğimiz dönem için çok fazla popüler olsa da şuanda özellikle pandemi ile beraber daha da hızlanan alan web siteleri, kullanıcılar açısından her notadan ulaşılması 7/24 online bir sistem ile büyük kolaylık sağlamaktadır. Aslında en başındın beri faydaları benzer olmuş olsa da bari prosedürler son senelerde iyice rahatlayarak web tasarım sektörünün elini güçlendirmiştir. Hem bankacılık hem kullanıcıların güvenini kazanarak iş yükü büyük ölçüde azaltmıştır.

Web site denildiği zaman insanlar genelde basit bir tanıtım sitesi akıllarına gelse de aslında çok daha fazla özelliği barındıran bir canlı sistemler haline gelmiştir. Bu nedenle büyük firmalar evden çalışmak ve kolay ulaşım gibi avantajları değerlendirmek için tüm sistemlerini bu şekilde güncellemiştir.

 

 

Adana Web Site Yapan Firmalar

Adana Web Site Yapan Firmalar

Adana web site yapan firmaları kendi alanında küçük ve büyük bir çok çeşit siteye ev sahipliği yapmaktadır. Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak web tasarım konusunda sizlere günümüz teknolojilerine uygun şekilde hizmet vermekteyiz. Projenizin kapsamının büyüklüğü fark etmeksizin her konuda yazılım ihtiyacınızı karşılayacak potansiyele sahip olmamız tek elden iş yükünüzü ortadan kaldırmanıza fayda sağlayacaktır. Çalışma şeklimiz bir firmanın sıfırdan en tepeye ihtiyaç duyduğu tüm konularda yanında bulunarak dijital ortamda var olması adına yapması gereken tüm işleri, tecrübemiz ile kısa sürede çözüme ulaştırarak vakit kaybetmeden projelerinin çarklarının dönmelerini sağlamaktır.

Ortaya çıkan bu kazanımların tamamı kısa vade de firma için önemli geri dönüşler olarak nitelendiriyor olsak da asıl kazanç sitelerin veya sistemlerin açık kalması halinde uzun vade de gerçekleşecektir. Google sayfa ve sistemleri indexlemesi ile birlikte reklam ücretlerinin ucuzlaması ve tanılırlığın üst seviyeye ulaşması diğer firmaların çaba göstererek talep ettikleri hedeflere kolay bir şekilde ulaşılacaktır.

 

 

Adana Web Site ve Diğer Hizmetler

Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak web tasarım konusunda bir çok farklı sektörde hizmet verdiğimiz gibi yazılım dışında da verdiğimiz dijital hizmet bulunmaktadır. Başta web site olmak üzere, Mobil Uygulama, E-Ticaret Sistemleri, Reklam Danışmanlığı, Özel Yazılımlar ve Sosyal Medya Danışmanlığı alanlarında da hizmetlerimiz bulunmaktadır. Güncel teknolojilerin takip ederek oluşturduğumuz sistemler bugünün tüm ihtiyaçlarını karşıladığı gibi ilerleyen zamanda değişen teknoloji ve akımlara ayak uydurabilmesi adına hazırlanmış alt yapısı ile sizin kendinizi yenileme sürecini çok hızlı bir şekilde geçirmiş oluyoruz. Canlı olarak değişebilen sistemler ve rahat güncellenebilir olması sitenizi veya almış olduğunuz yazılım hizmetini değişim süreci sırasında sıfırdan tekrar oluşturulması öz konusu değil. Bu şekilde ekstra bir zaman kaybının da önüne geçmiş oluyoruz.

Farklı sektörden bir sürü kullanıcımız ve referansımız bulunması bu alanda yeterince tecrübeye sahip olduğumuzun göstergelerinden biridir. Fakat bizler şuan ki bilgilerimiz ile yetinmiyoruz. Her dönem değişen teknolojileri kendi sistemlerimize entegre ediyoruz. Bu şekilde çalışmamızın en büyük avantajlarından biri çalışma hızımızın yüksek olması ile birlikte güvenliğin en üst düzeye çıkarmamızdır. Alt yapı ve sunucu bakımından çok güçlü sistemler kullandığımız gibi 7/24 oto kontrol sistemleri sayesinde olası sorunları henüz büyümeden çözmüş oluyoruz. Mirbax olarak 12 yıllık bir tecrübeye sahibiz ve bununla birlikte gelebilecek her türlü soruna karşı deneyimli bir ekibimiz bulunmaktadır. Sizlere en iyi hizmet vermek için konusunda uzman web tasarım ekibimiz sizler için elinden geleni yapmaktadır. Sonuç olarak işini ve ne yapmasını bilen ekibimiz size tüm destekleri sağlayarak web sitenizi oluşturmaktadır ve bu sayede SEO gibi ayrıntılı sorunları düşünmenize gerek kalmaz ve işinize daha fazla odaklanabilirsiniz. Tüm sektörlerde kazanmış olduğumuz tecrübeleri başladığımız her projeye yansıtarak olası tüm sorunları ortaya çıkmadan düzeltmiş oluyoruz. Siz de bizden hizmet almak için hemen teklif alabilir veya bizleri arayarak daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Adıyaman , Aladağ Web Tasarım , Yüreğir Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al