Web Tasarım Kars

Web Tasarım Kars, yazılım alanında profesyonel hizmet sağlamaktadır. Kurumsal web site talep eden işletmelere özel çalışma sunmaktadır.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Web Tasarım Kars

Kars Web Tasarım

İşletmeniz için Mirbax'ın web çözümleri ile geleceğe dönük ve yenilikçi olun.

Kars web tasarım dijital ortamda firmasının çalışma şeklini değiştirmek isteyenlere yazılım alanında her türlü hizmeti vermektedir. Geliştirme uzmanlığımız sayesinde fikirleriniz hayat bulacak, bu da benzersiz ve süper hızlı bir web sitesiyle sonuçlanacak. Olasılıkların sınırı yoktur: işletmenizi ve işlerinizi tanıtan bir web sitesi veya daha karmaşık işlemlerle veri tabanına sahip bir e-ticaret uygulaması olabilir. Etkileyici kullanıcı deneyimiyle birleştirilmiş sezgisel tasarımlarımız, sizi ve işinizi bu dijital çağda öne çıkaran şeyler olacaktır. Alışılmışın dışında fikirlerle işbirliği içinde uluslararası standartlar tarafından yönlendirilen kusursuz deneyimler hazırlamak uzmanlık alanımızdır. Tam donanımlı bir şirket olarak ekibimiz hızlı yanıt veren tarayıcılar arası ve cihazlar arası uyumluluğa sahip vitrin sitelerinden çevrimiçi mağaza oluşturmaya kadar son derece karmaşık web çözümlerinin uygulanmasını ve tasarımını sizin için özelleştirmektedir.

Teknoloji bizi farklı kılar: Mirbax, süper hızlı ve teknik olarak zorlu web tasarımında uzmanlaşmıştır!

Düzenli müşterilerimiz arasında tüm sektörlerden küçük, orta ve aynı zamanda kurumsal şirketler bulunmaktadır. Gereksinimlere bağlı olarak farklı içerik yönetim sistemleri, çevrimiçi mağaza yazılımları ve çeşitli çerçeveler kullanıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti birinci önceliğimiz olduğundan, her zaman yerleşik ve dolayısıyla güvenilir yönetim sistemlerine güveniriz. Kullanıcı deneyimine en uygun tasarımları geliştiriyor ve rahat kullanılabilirlik sağlıyoruz.

Tasarımlarımızın kullanıcı dostu olması kadar bütün cihazlarda optimum performansa ve kullanılabilirliğe sahip olmasına özen gösteriyoruz. Hepimiz, daha fazla insanın internette gezinmek için telefon ve tablet gibi mobil cihazlarını kullandığını biliyoruz. Mobil uyumlu bir web sitesine sahip olmak, günümüzün büyüyen mobil pazarına erişmenizi sağlayacaktır. Duyarlı ve uyarlanabilir web tasarımlar, tüm içeriği görüntüleme cihazına uyacak şekilde dinamik olarak yeniden boyutlandırır. Normal bir web sitesi genellikle bir masaüstü bilgisayarda görüntülenmek üzere tasarlanmıştır. Daha küçük bir mobil cihazda görüntülendiğinde, sitedeki belirli öğeler görünmeyebileceğinden veya en iyi şekilde çalışmayabileceğinden, kullanıcı deneyimi kötü etkilenecektir. Mobil cihazlar için optimize edilmiş siteler, web sitesinin farklı ekran boyutlarında harika görünecek şekilde özel olarak tasarlayarak bu sorunu çözer. Ayrıca web siteniz kullanıldığı cihaza bağlı olarak örneğin, mobilde tıklandığında arama yapan tıkla ve ara düğmesi gibi bir cep telefonunun gelişmiş özelliklerinden yararlanan özellikler de içerebilir.

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Kars Web Tasarım Firmaları

Kars Web Tasarım Firmaları

Kars web tasarım firmaları dünya genelinde değişen teknolojileri takip etmektedir. Günümüz işletmelerinin aktif dijital pazarın bir parçası olmak için farklı platformlarda arayış içinde olduğu bilinen bir gerçek.. Doğru adımlar atıldığında başarıya ulaşmak sanıldığının aksine oldukça kolay.. Büyük platformlarda geniş kitleler alışveriş yaptığı için buralardan başlamayı tercih etmek gerekiyor gibi görünebilir. Bütçe açısında düşünürsek kısa süreli de olsa doğru bir adım sayılabilir. Ancak çevrimiçi alışverişte sürekliliği ve büyümeyi elde etmek için günümüz müşterilerinin güvenini kazanmak ve onları ikna etmek giderek daha zor hale geliyor. Bilinçli tüketici ve markalara sadık müşteriler alışveriş öncesinde araştırma yapmaya eğilimli. Tam da bu aşamada müşteri adaylarınıza doğru şekilde marka kimliğinizi aktarabilmek için çevrimiçi varlıklarınız önem kazanıyor. Daha kurumsal, daha ciddi ve daha güvenilir bir imaj için ise en doğru seçenek web site sahibi olmanızdır. Dijital ofisiniz veya şubeniz gibi düşünebileceğiniz web siteniz ile ziyaretçilerinize sizi tanıyabilecekleri, sizinle doğrudan iletişim kurabilecekleri, ürünleriniz veya hizmetleriniz hakkında bütün detaylara ulaşabilecekleri bir ortam sunmuş olursunuz.

E-ticaret web sitesi tasarım hizmetlerimizle ürünlerinizi günün 24 saati çevrimiçi satarak işletme kârınızı önemli ölçüde artırın.

E-ticaret çözümlerini kullanmak, kısa sürede çevrimiçi ticarette ilerlemenizi ve kitlenizi genişletmenizi sağlayacaktır. Deneyimli bir ajans ile çalışmak ise size en iyi e-ticaret yaklaşımları konusunda profesyonel tavsiyeler edinme ve başarıya daha hızlı ulaşma şansı kazandıracaktır. Sıfırdan bütün işlemlerinizde yardımcı olabilecek ve size yol gösterebilecek, emin adımlarla işinizi dijitale taşımanızı sağlayacaktır.

E-ticaret web site çözümleri temel olarak müşterilerin istedikleri ürünlere göz atabilmesini veya arama yapabilmesini sağlar. Fiyat bilgisi, satın alma süreçleri ve kargo takip imkanı gibi özellikler dahil edilerek çevrimiçi mağaza oluşturmanıza olanak verir. Diğer web sitelerinde olduğu gibi sizin kullanımınıza özel tasarlanmış paneller ile hem web sitenizin içeriğini güncelleyebilir hem de mevcut ürünlerin düzenlemesi ve yeni ürünlerin yüklemesini yapabilirsiniz. Ödeme yöntemlerinin popüler ve güvenilir seçeneklerden tercih edilmesi müşterilerinizin alışverişte sizi seçmesi için diğer en önemli noktadır.

Online satış yaparak satışlarınızı artırın. Size tam kontrol sağlayan, kullanımı basit e-ticaret web siteleri tasarlıyoruz. Ürün eklemekten siparişleri işlemeye, faturalandırmaya ve çok daha fazla özellik içeren siteler ile müşteri memnuniyetinizi artırın. Sosyal medya girişleriyle hızlı ve kolay kullanımlı çevrimiçi mağazalarınızla müşterilerinize ödeme kolaylığı sağlayın, müşterilerle etkileşiminizi kullanışlı hale getirin.

Müşterilerinizin sizi Google'da bulmasına izin verin. E-ticaret web tasarımınızı profesyonel bir şekilde yaptırın ve işletmenizin başarılı olmasına yardımcı olun.

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Kars Web Sitesi Yapan Firmalar

Kars web sitesi yapan firmalar kendi içlerinde gerçekleştirdikleri arama optimizasyonlarını her gün güncellemektedirler. SEO olarak da bilinen Arama Motoru Optimizasyonu web sitenizi veya bir web sayfanızı arama motorlarında "doğal" veya ücretsiz ("organik") şekilde sonuçlardaki sıralamasını etkileme sürecidir. Sadece web'de bu alan üzerine kurulmuş oldukça büyük bir endüstri var. Böyle olunca akla gelen ilk soru “SEO neden önemlidir?” oluyor ve cevap çok basittir, şirketler için yüksek nitelikli müşterileri web sitelerine çekme ve ürün ve hizmetlerini arayan müşterilerden gelen satışları artırma yeteneği verir. Diğer tüm pazarlama sistemlerinden daha iyi bir yatırım getirisi elde etmenizi sağlar ve şirketinizin çevrimiçi markasını duyurmasına yardımcı olur. Web sitenizin başarısı, ne kadar iyi göründüğü veya ne kadar şık olduğu ile ölçülmez. Web sitenizin başarısı, ancak işletmeniz için kaç müşteri getirdiği ile değer kazanacaktır. Arama motoru sonuç sayfalarında kullanıcıların özellikle ilk 10'da listelenen sitelere yönelme eğilimini siz de fark etmişsinizdir. Sadece ziyaretçi olarak kalmayıp potansiyel müşteri olmasını beklediğiniz kitle için sıralamanız önemlidir.

Dijital pazarda rakiplerinizden sıyrılıp ön plana çıkmaya çalışırken internet kullanıcılarının karşısına bir an önce çıkmak istersiniz çünkü ziyaret edilen her rakibin potansiyel müşterilerinizi ikna etme ihtimali ortaya çıkacaktır. Arama Motoru Optimizasyonu ile hem web sitenize gelen ziyaretçi trafiğini iyileştirir hem de üst sıralarda yer alarak kendinizi öncelikli olarak anlatma imkanı bulabilirsiniz. Yeni müşterilerin web sitenizi bulması daha kolaysa, bu ziyaretleri satışa dönüştürme fırsatınız vardır. Bu nedenle arama sonuçlarında iyi bir konuma sahip olmak işletmeniz için çok önemlidir. Web sitenizi hem içerik olarak anahtar kelime belirleme, kırık linkleri düzeltme, içeriklerde anahtar kelimelere yer verme gibi hem de sayfalar arası etkileşim için yer verdiğiniz ilan, forum gönderme, sosyal medya linkleme gibi işlemlerle optimizasyonunu sağlayabilirsiniz. Arama motorları bu stratejilerin doğal işleyişe dahil olmasını ve haksız sıralamaların önerilmemesini tercih etmektedir bu yüzden aşırıya kaçmamak önemlidir yoksa spam olarak etiketlenebilir ve kullanıcı trafiğinizi kısıtlayıcı önlemlere tabii tutulabilirsiniz. Öncelikle SEO ile başarı elde edebilmek için özen ve sabır gerektiren bir süreç olduğunu bilmeniz ve vaktinizi işinizi geliştirmeye ayırmak istiyorsanız profesyonel yardım almayı tercih etmeniz gereklidir.

Şirketinizin dijital geleceğini tasarlayalım ve kamuoyuna görünür hale getirelim.

Bölgenizde artan yerleşik rakip sayısı ve sürekli ilerleyen dijitalleşme, işletmenizin çevrimiçi varlığının giderek daha önemli hale gelmesine neden oluyor. Sadece profesyonel bir web varlığı ile geniş kitlelere hakim olmak mümkündür. Kullanıcıların ana sayfaya baktıktan sonra ayrılma olasılıkları oldukça yüksektir. Web siteniz profesyonelce tasarlanmışsa, ziyaretçilerinizin daha fazlasını merak etmesi ve devam etmekten çekinmemesi daha olasıdır. Web sitenizden optimum verim alabilmeniz için hedeflediğimiz şey, ziyaretçilerin hemen vazgeçmeyip sayfanızı incelemeye devam etmeleri ve işinizin neler sunabileceğini keşfetmeleridir. Hemen çıkma oranını profesyonel yaklaşımlarımızla mümkün olduğunca azaltmak ve ziyaretçilerinize güçlü ve çekici bir ilk izlenim sağlamaktır.

Mirbax bir web tasarım ajansı olarak, yılların deneyiminden ve başarıyla uygulanan sayısız web tasarım projesinden gücünü alıyor. Bir fikriniz mi var? Bu fikri hayata geçiriyor ve web sitenizin görsel, işlevsel ve yapısal tasarımına özen gösteriyoruz. Web sitenizin teknik uygulaması da bizimle emin ellerde. Bizim için sizin memnuniyetiniz ve müşterilerinizin memnuniyeti her şeyden önce gelir. Bu nedenle şirketinizin dijital geleceğini sizinle birlikte geliştiriyoruz. İşlerinizi büyütmek için dijital olarak size tavsiyede bulunmaktan mutluluk duyarız. Referanslarımızda ayrıca web tasarımı ve web geliştirme konusundaki tutkumuz hakkında fikir edinebilirsiniz.

Referanslarımızın sadece görüntüsünü değil gerçek hayattaki etkilerini dinlemek ister misiniz? İşte nakliye sektöründe hizmet veren bir müşterimizin yorumları.

"Başlangıçta yeni müşterilere ulaşabilmek için fırsat olarak gördüğümüz internette var olma amacındaydık. Bizim sektörde güven veren bir firma olmak önemli. Reklamlarla kendimizi tanıtmaya çalışsakta insanların ilk yaptığı şey sizi araştırmak oluyor. Yeriniz neresi, nasıl işler yapıyorsunuz, nasıl bir filonuz var? Bütün sorularımızı cevaplamada web sitesi bu konuda işimizi çok kolaylaştırdı. Rastgele bizi bulan çok müşterimiz de oldu tabi bu sayede. Mirbax'ın bizim için önerdiği panelde araç-şoför takiplerini yapmaya başladık. Faturalarımız da düzene girdi. Mirbax web tasarım ajansı, müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya büyük bir bağlılıkla çalışıyor. Tasarım isteklerimize yüksek derecede esneklik gösterebilen, ayrıntılara dikkat edilerek hızla uygulayan anlayışlı bir ekip. Mirbax bizim için son derece samimi bir iş ortağı ve gelecekteki projeler için de ilk tercihimiz. Aynen böyle devam!"

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Kastamonu , Akyaka Web Tasarım , Susuz Web Tasarım

Teklif Al