DİJİTAL REKLAM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Projeye mi ihtiyacınız var ?

Formu doldurun ve size ulaşalım.

 • Müşteri memnuniyeti garantili !
 • Herhangibir sorunuz için destek hattımızı arayabilirsiniz.
Hizmet Seçiniz
 • Hizmet Seçiniz
 • Web Tasarım
 • E-Ticaret
 • Mobil Uygulama
 • Reklam
 • SEO
 • CRM Sistemi

Dijital Reklam

Neden Dijital Reklam ?

Büyümenin Anahtarı

İşinizi büyütmenin ilk adımı bilinirliğinizi arttırmaktır bu da reklamdan geçer.

Yeni Kitlelere Ulaşın

Reklam sayesinde yeni müşterilere ulaşın satışlarınızı katlayın ve işletmenizi büyütün !

Doğru Reklam Gerçek Müşteriler

Doğru reklam modelini uygulamazsanız reklam için harcadığınız paranın boşa gitmemesi içten bile değildir.

Bizim için veri güvenliği önce gelir.Bu yüzden güvenilir veri merkezimiz ile verileriniz güvende.

Gelişen teknolojiyi takip ediyoruz. Bulut sistemlerini de projelerimizde dahil ediyoruz.

Uzman Reklam ekibimizle beraber işinizi baştan sona kendi işimiz gibi benimsiyoruz.

Reklam bir çok noktasına gerek demolar gerek sunumlar ile sizi de dahil ediyoruz.

Thumb

Dijital Reklam İle İşinizi Zirveye Taşıyın

Sektörel olarak pazarında lider sayılan Google hizmet verdiği kullanıcı sayısıyla internet aramalarında kapsayıcı bir üstünlüğe sahiptir. Kullanıcılar ihtiyaç duydukları ürün veya hizmete, nereden nasıl satın alacaklarına karar vermeden önce araştırma yapma eğilimindedirler. Google Ads desteği ile reklamlarınız, kullanıcılar sizinkine benzer ürün veya hizmetleri aradığı sırada Google'da karşılarına çıkabilir. Farklı birçok cihazda kullanım imkanıyla, kullanıcılar için tam vaktinde karşılarına çıkan reklamlar ile potansiyel müşteriler elde edebilirsiniz. Kullanıcıları web sitenize yönlendiren dijital reklamlar online satışlarınızı, rezervasyonlarınızı veya posta listenizi büyütebilirsiniz. Google Ads kullanarak yayınladığınız reklamlarda iletişim bilgilerinizi paylaşarak veya arama/mesajlaşma eklentilerini ekleyerek müşterilerinize iletişim kolaylığı sunarak tercih edilmenizi artırabilirsiniz. Google tarafından verilen haritada işletme konumunuzu ve profil bilgilerinizi erişilebilir kılarak, reklamlarınızdan yönlendirmeler alabilirsiniz. Reklamlar için ayırmayı planladığınız bütçeye uygun olarak reklam içerik ve sınırlarını belirleyebilirsiniz.

 • Google ADS Reklamları

  Kullanıcılar ihtiyaç duydukları ürün veya hizmete, nereden nasıl satın alacaklarına karar vermeden önce araştırma yapma eğilimindedirler. Google Ads desteği ile reklamlarınız, kullanıcılar sizinkine benzer ürün veya hizmetleri aradığı sırada Google'da karşılarına çıkar.

 • İnstagram Reklamları

  Diğer birçok sosyal reklam platformuna benzer şekilde, Instagram size belirli cinsiyetleri, yaş aralıklarını, yerleri, ilgi alanlarını, davranışları ve daha fazlasını hedeflemek için ayrıntılı kontrol sağlar. Hatta özel veya benzer bir hedef kitleyi hedefleyebilirsiniz

 • Facebook Reklamları

  Facebook en fazla kullanıcıya sahip olan sosyal medya uygulamasıdır. Facebook markaların, şirketlerin kendilerini çok daha fazla kitleye ulaştırabilmeleri için oldukça önemli araçtır. Bu nedenle sosyal medya yönetimi iyi yapılmalıdır.

 • Youtube Reklamları

  YouTube, dünya genelinde kullanıcı sayısı göz önüne alındığında geniş kitlelere ulaşmanızı sağlayan etkili bir video platformu olabilir. Youtube'da yayınlayacağınız video içeriklerinizi pazarlamak istediğiniz ürün veya hizmete göre özelleştirerek potansiyel müşterilere ulaşabileceğiniz bir platforma dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz Bütçeyi Ayırın Yerel işletme reklamlarından uluslararası reklam çalışmalarına kadar Ads ile erişebileceğiniz kitle bütçenizin büyüklüğü ile sınırlıdır. Reklamlarınız için günlük bütçeyi Mirbax yardımı ile belirleyebilir ve dilediğiniz zaman günlük bütçenizi arttırabilir ya da azaltabilirsiniz. Google Ads Reklamları ile Yüksek Etki Alın! Mirbax Google reklamları için beklentilerinizi dinler, sizin için anahtar kelime, banner, video ve metinleri hazırlar. Hedef kitlenize en uygun hedefleme yöntemlerini marka amaçlarınıza uygun olarak hazırlar. Google Ads reklamlarınızı doğru zamanda doğru yerde doğru mesajla gösterir. Ücretsiz Telefon ve E-Posta Desteği Reklamlarınız hakkında sormak istediğiniz bütün soruları bize telefon, e-posta ya da web sitemizdeki canlı destek üzerinden iletebilirsiniz.

Thumb

SSS

Sık Sorulan Sorular

Dijital reklam, bir şirketin markasını, ürününü veya hizmetini tanıtmak ve tanıtmak için çeşitli platformlar ve dijital kanalları kullanarak yaptığı her türlü iletişimi ifade eder.

Hosting veya Barındırma, bir web sitesinde yayınlanmak istenen sayfaların, resimlerin veya dokümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda tutulmasıdır. Barındırma hizmeti web sitesinde bulundurulmak istenen içeriğin yüklendiği ve web sayfasının arka yüzüdür.

1. Görüntülü dijital reklamcılık 2. Sosyal medya dijital reklamları 3. Native dijital reklamlar 4. Aramaya dayanan dijital reklamlar (SEO&PPC) 5. Video reklamlar 6. E-posta reklamları

Blog

Güncel Bloglarımız

Teklif Al