SEO HİZMETİ FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Projeye mi ihtiyacınız var ?

Formu doldurun ve size ulaşalım.

 • Müşteri memnuniyeti garantili !
 • Herhangibir sorunuz için destek hattımızı arayabilirsiniz.
Hizmet Seçiniz
 • Hizmet Seçiniz
 • Web Tasarım
 • E-Ticaret
 • Mobil Uygulama
 • Reklam
 • SEO
 • CRM Sistemi

SEO

Neden SEO ?

SEO Nedir ?

SEO nedir sorusunun cevabı, bir web sitesi hakkında arama motorları için yapılan tüm iyileştirme çalışmaları olarak tanımlanabilir.

SEO'nun Önemi

SEO’ya uygun düzenlenmiş bir web sitesi, diğer sitelerin arasından sıyrılarak arama sonuçlarında görünürlüğünü, buna bağlı olarak trafiğini artıracaktır.

Neden SEO ?

SEO vazgeçilmezdir çünkü tüm dijital kanallar arasında tartışmasız en büyük, en devamlı, yüksek verim getirili ve kaliteli trafik kaynağıdır.

Bizim için veri güvenliği önce gelir.Bu yüzden güvenilir veri merkezimiz ile verileriniz güvende.

Gelişen teknolojiyi takip ediyoruz. Bulut sistemlerini de projelerimizde dahil ediyoruz.

Uzman SEO ekibimizle beraber işinizi baştan sona kendi işimiz gibi benimsiyoruz.

Geliştirme sürecinin bir çok noktasına gerek demolar gerek sunumlar ile sizi de dahil ediyoruz.

Thumb

Sitenizin olmazsa olmazı "SEO"

SEO,arama motorlarına yönelik yapılan iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarıdır. Site içi ve site dışı SEO olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Arama motorlarında yükselmek adına yapılan işlemlerin tamamını kapsamaktadır. SEO, Arama Motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar. SEO’nun temel amacı, açılımı itibariyle “Arama Motoru Optimizasyonu” yani Arama Motorlarında üst sıralarda listelenmektir. Bu amaç da, sitelerde yer alan bilgi, hizmet veya satışların daha fazla ilgili kitleye ulaştırılmasını sağlamaktır. SEO; sitelerin doğal yollarla ulaşamayacakları web popülerliğine, doğal görünen yöntemler kullanarak ulaşma sanatıdır. Bu web popülerliği, beraberinde Google sıralama artışını da getirmektedir. SEO İnternet reklamcılığının en prestijli ve getirisi yüksek pazarlama stratejisidir.

Üst Sıra


 • Üst Sıralar

  Uzman SEO hizmetimiz ile web siteniz günden güne aramalarda üst sıralara çıkar.

 • Göze Çarpın

  SEO Hizmetimiz ile üst sıralara çıkıp müşterilerinizin dikkatini çeker işletmenize katkı sağlarsınız.

 • Google Web Sitelerini Nasıl Sıralıyor?

  Arama motorlarının tek bir amacı vardır. Kullanıcılara en alakalı cevapları veya bilgileri sağlamayı amaçlarlar. Arama Motorlarını her kullanımınızda, algoritmalar sorgunuzla ilgili en alakalı sayfaları seçer. Ardından, en yetkili veya popüler olanları ilk önce göstererek onları sıralar.

 • SEO Nasıl Çalışır

  SEO, bir web sitesini optimize ederek, anahtar kelime araştırması, içeriklerin hazırlanması, web sitesinin görünürlüğünü artırmak için çalışmaktadır.

Doğallık, SEO çalışmalarındaki anahtar kelimedir. Google’ın yükseltme mantığı doğal bir popülarite esasına dayanmaktadır. Bu doğal popülarite anlayışı içerisinde yapay durumlar fark edilir ve dikkate alınmazlar. Bu yapay çalışmaların sayıca fazla olması dikkate alınmamasının yanı sıra olumsuz olarak dikkate alınır ve sıralamaya bu olumsuz etki yansıtılır. Doğal popülarite anlayışı içerisinde, yapılan paylaşım ve tüm SEO Çalışmaları, site sahibinin bilgisi dışında yapılan çalışmalar olarak görülmelidir. Bu sayede kullanıcıların siteyi faydalı bularak çeşitli paylaşımlarda bulunduğu izlenimi doğmaktadır. Sitedeki bir makalenin forumlar, bloglar ve sosyal medya gibi SEO’ya katkı sağlayan ortamlarda paylaşılması, kullanıcı eliyle yapılıyormuş izlenimi taşımalı ve sitelerin kullanıcıya gerçekten hizmet eden faydalı siteler olduğu olgusu oluşturulmalıdır. Doğallık algısının temelini oluşturan en önemli özellik çeşitliliktir. Tek elden yürütülen çalışmaların doğal görünmemesinin sebebi budur. Bu sebeple yapılan çalışmaların yapısı, zamanı, uygulama biçimi ve sayısı gibi kriterlerin çeşitlilik arz etmesi sitenin doğal ve kalıcı yükselmesini sağlamaktadır.

Thumb

SSS

Sık Sorulan Sorular

Site İçi SEO, web sitenizdeki sayfaların her birinin tek tek en ince detayına kadar optimize edilmesi ve arama motoru uyumlu içeriklerle donatılmasıdır

Backlink, web sayfalarımız için ücretli veya ücretsiz olarak almış olduğumuz bağlantılardır. Faydalı olabilmesi için kalıcı ve kaliteli olması gerekmektedir.

Site dışı SEO (Off Page SEO), web sitenizin dış kaynaklardan aldığı her türlü tavsiye ve referans bağlantıları ile tanıtımlarını kapsar. Link oluşturulması, sosyal medya tanıtımları, site tanıtımları gibi web sitenize ait tüm çalışmalar ve backlink çalışmaları site dışı arama motoru optimizasyonunun kapsamına girmektedir.

Blog

Güncel Bloglarımız

Teklif Al