WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Projeye mi ihtiyacınız var ?

Formu doldurun ve size ulaşalım.

 • Müşteri memnuniyeti garantili !
 • Herhangibir sorunuz için destek hattımızı arayabilirsiniz.
Hizmet Seçiniz
 • Hizmet Seçiniz
 • Web Tasarım
 • E-Ticaret
 • Mobil Uygulama
 • Reklam
 • SEO
 • CRM Sistemi

Web Tasarım

Neden Web Tasarım ?

Markalaşma

Web sitesi size ve şirketinize prestij kazandırır. Sosyal medya hesaplarından daha güvenilir bir hava katar. İnternet'te var olabilmenin en iyi yolu web sitesi sahibi olmaktır.

İnternette Var Olun

Bir web siteniz olmadan internette var olmak söz konusu değildir.Siz de internette var olun !

Az Maliyet Çok Reklam

Bir web sitesi sahibi olarak reklam giderlerini diğer mecralara harcamak yerine kendi sitenize harcar çok daha fazla verim alırsınız.

Bizim için veri güvenliği önce gelir.Bu yüzden güvenilir veri merkezimiz ile verileriniz güvende.

Gelişen teknolojiyi takip ediyoruz. Bulut sistemlerini de projelerimizde dahil ediyoruz.

Uzman yazılım ekibimizle beraber işinizi baştan sona kendi işimiz gibi benimsiyoruz.

Geliştirme sürecinin bir çok noktasına gerek demolar gerek sunumlar ile sizi de dahil ediyoruz.

Thumb

Profesyonel Web Tasarım Hizmetine Sahip Olun

İşletmelerin, kurumların veya şahısların kendilerini, ürünlerini, hizmetlerini; metin, resim ve video materyallerini kullanarak bir düzen içerisinde oluşturulmasına ve kodlanmasına web tasarım hizmeti denilmektedir. Web tasarım, internette görüntülenen işletme veya bireysel profillerin tanıtımı için hazırlanmaktadır. Kullanıcı deneyiminin görselliğini destekleyen aşamaları günümüz teknoloji trendlerine uygun tasarım diliyle hazırlanmaktadır. Bir web tasarımına her yerden ulaşılabilir olması, bir amaca hizmet etmesi, kobi'lerin tanıtılması ve ürünlerini kolayca satılabilmesi amacıyla dizayn edilmektedir. Örnek vermemiz gerekirse geleneksel ticaret modeline sahip bir işletmeyi veya kobi'yi ele alabiliriz.


 • Kurumsallık

  Kurumsal bir web sitesine sahip olmanız müşterilerinize güven verecektir.

 • SEO Uyumluluk

  SEO Uyumlu web sitelerinin yeni müşteri gruplarına erişme şansı çok daha yüksektir.

 • Güçlü Panel Desteği

  Web sitenizin içeriklerini dilediğiniz zaman değiştirebileceğiniz modern ve güçlü panelimizle tanışın

 • Mobil Uyumluluk

  Günümüzde web sitesi mobil uyumlu olmayan bir siteyi düşünemiyoruz. Tüm sitelerimiz mobil uyumludur.

Samsun ilinde Serkan beye ait bir organizasyon işletmesini düşünelim. Bu işletmede müşterilerine kurumsal hizmet sunan Serkan bey yalnızca işletmesinin önünden geçen kişiler tarafından iş alabilecekken Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı ile iletişime geçerek işletmesi için hayalini kurduğu web tasarımına kısa sürede sahip oluyor. Sahip olduğu web tasarım sayesinde tüm Türkiye'ye hatta yurt dışından şehrine gelecek olan kişilere bile organizasyonunu web ortamında tanıtabilir Bugüne kadar yalnızca işletmesinin önünden geçen kişiler potansiyel müşteri adayları iken artık 7 gün 24 saat açık, dünyanın her yerinden ulaşılabilir bir web sitesine sahip olduğu için hizmetlerini her zaman gösterilmekte, referanslarını paylaşarak daha güvenilir bir şirket olduğunu imajını vermektedir. Web tasarım; şirketler ve kurumlar için günümüzün ve geleceğin vazgeçilmez bir parçasıdır.


Thumb

SSS

Sık Sorulan Sorular

Responsive web tasarımı yani duyarlı web tasarımı, kullanıcı web sitenizi bir bilgisayarda görüntülüyorken büyük ekrana, bir akıllı telefonda görüntülüyorken küçük ekrana uyum sağlamasıdır.

Hosting veya Barındırma, bir web sitesinde yayınlanmak istenen sayfaların, resimlerin veya dokümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda tutulmasıdır. Barındırma hizmeti web sitesinde bulundurulmak istenen içeriğin yüklendiği ve web sayfasının arka yüzüdür.

Domain (alan adı) nedir Alan adı internetteki adı ve adresidir. Sahip olduğunuz web sitesinin size özel oluşturulmuş bir isimdir. Örnek vermek gerekirse bir adres olmadan internet kullanıcısı web sitesine sadece IP adresiyle oluşturabilir.

Blog

Güncel Bloglarımız

Teklif Al