Erzin‎ Web Tasarım

Web Tasarım Erzin‎ şirketinizin internet ortamında profesyonel olarak tanıtılması için kaliteli web site hizmeti sağlamaktadır.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Erzin‎ Web Tasarım

Erzin‎ Web Tasarım

Erzin‎ web tasarım hizmetleri sitenizin kullanıcı deneyimi tasarımının kullanıcı arayüzü tasarımıyla eşdeğer öneme sahip olduğunu düşünmektedir. UI göz ardı edilmeden web sitelerinin tasarlanması, diğerlerinin yanı sıra ürünün, web sitesinin, mağazanın, uygulamanın nihai görünümünün hazırlanmasını içerir.

Hazır maket ve prototiplerden yaratıcı ve modern mekanik ve işlevsellik çözümleri, doğru rengi seçmek, navigasyon öğelerinin, formların görsel gelişimi (sıfır ve aktif durumlar, örneğin gezindikten sonra), anahtarların, düğmelerin, bileşenlerin, her türlü kaydırıcının, kaydırıcının, simgenin, bildirimin, ilerleme çubuğunun veya mesaj penceresinin geliştirilmesi, proje için yazı tipi seçimi, boyut ve ağırlık, sayfanın bölümlerindeki içeriğin düzenlenmesi, projeyi tutarlı kılan tüm unsurlar için seçilen stilin sürdürülmesi ve tutarlılığı gibi bütün ayrıntılar özenle düşünülerek tasarlanır. 

 

 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Erzin‎ Web Tasarım Firmaları 

Erzin‎ Web Tasarım Firmaları 

Erzin‎ web tasarım firmalarının web sitesi tasarımındaki tasarım sistemi, bir dizi kural ve iyi uygulamadan oluşmaktadır. Aynı markanın ürünlerinin tutarlı imajı olmasına özen gösterilmektedir. Daha büyük projeler için, daha fazla ürün geliştirme için kurallar ve bağımlılıklar ve kılavuzlar dizisi uygulamaya ve oluşturmaya değer. Bu sayede, öğeleri yeniden tasarlamamız (veya genellikle insan hatasıyla işaretlenen önceki projelerden kopyalamamız) gerekmez.

Tasarım sistemi, marka kitabına benzer şekilde, bir zamanlar tasarlanan grafik formları birleştirir ve tasarlanan tüm ürünler için tutarlılık ve tek bir stil vermek üzere bunları tanımlar. Sistemin kendisi genellikle sadece görsel katman ve bir dizi gelişmiş bağımlılık değil, aynı zamanda şirketin vizyonu ve iletişimi gibi unsurları da kapsar.

 

 

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Erzin‎ Web Site Yapan Firmalar

Erzin‎ web site yapan firmalar için web tasarımında renklerin ayrı bir önemi vardır. Bu noktada renkler konusunda da bir an durmakta fayda var çünkü renkler gri tonlamaları şablonların yerini alacak şekilde projede belirlenen tüm renk paletini kullanarak oluşturulacak asıl görünümün belirleyicisi olacaktır. Renk seçimleri tesadüfi olamaz. Sayfada kaç renk kullanılacak? Renkler ne olacak? Kullanıcı üzerinde ne gibi etkileri var? Web sitesinde kaç renk kullanılmalıdır? Bir web sitesinde kaç renk kullanılacağı konusunda net yönergeler ve kurallar yoktur. Bununla birlikte, aşırılıklardan, yani aşırılık ve eksiklikten kaçınmak gerekir.

Moda ve iç dekorasyon profesyonelleri 60-30-10 kuralını takip ediyor. Buna göre, baskın renk sayfa alanının%60'ını, ikinci - zıt renk %30'unu ve üçüncü %10'unu kaplamalıdır. Son renk, yalnızca baskın veya zıt rengi tamamlamak, vurgulamak içindir. Marka kimliğinizle uyumlu renklerin seçimi ve profesyonel bir bakış açısıyla uygulanması web sitenizin kullanıcılarınızda akılda kalıcı ve güvenilir bir hissiyat uyandıracağını unutmamalısınız.

 

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Hatay , Dörtyol‎ Web Tasarım , Hassa‎ Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al