Gelendost Web Tasarım

İhtiyaçlarınızı karşılayan ve fikirlerinizi gerçeğe dönüştüren yetenekli geliştiricilerden oluşan ekibimizle size kaliteli Gelendost web tasarım sunuyoruz

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Gelendost Web Tasarım

Gelendost Web Tasarım

Gelendost web tasarım uygulamaları, hem görsel hem de ticari olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine göre tamamen özelleştirilmiştir. İnterneti sadece iletişim aracı ve bilgi ortamı olarak değil, bir market olarak görüyoruz. Bu yaklaşım sayesinde müşterilerimiz için oluşturduğumuz tüm web uygulamalarının ve web sitelerinin online ortamda karlı olması işimizin en değerli göstergesidir.

 

Web tasarımı, bir sunumun ve hizmetlerinizi çevrimiçi olarak tanıtmanın önemli bir parçasıdır. Ancak, web tasarımı karlı değilse ve şirketinize para kazandırmıyorsa hiçbir anlam ifade etmez. Müşterimiz için bir web sitesi oluşturma, arama motorlarında kaliteli konumlandırma ve getiri ve kâr artışı ile ilgili tüm hususlarda sözleşme ile garanti vermeye her zaman hazırız. Web sitenizin tasarımı, oluşturulması ve konumlandırılması konusunda uzman kadromuzla firmanızın ve işinizin gelişeceğinin garantisini veriyoruz.

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

 

Gelendost Web Tasarım Firmaları

Gelendost Web Tasarım Firmaları

 

Gelendost web tasarım firmaları için günümüz web siteleri, internet erişimi olan tüm cihazlar için kullanılabilir ve uyarlanabilir olmalıdır. Bu yaklaşım, web sayfalarını tasarlamak ve oluşturmak için tamamen farklı bir yol gerektirir. Pek çok tasarımcı, oluşturdukları web sitesini ziyaret eden herkesin bir fare kullanması, hızlı internet erişimi, yeni bilgisayarlar ve kalibre edilmiş monitörler olması fikriyle yola çıkar. Bu kesinlikle böyle değildir ve modern web sitesi tasarımının mevcut her tür cihaza ve tarayıcıya uyarlanabilmesinin bir nedeni de budur.

 

Diğer bir neden olarak duyarlı sitelerin arama motorları tarafından daha çok tercih edilmesi ve dolayısıyla SEO için önemli olmasıdır. SEO veya optimizasyon, internetteki her şirket için gereklidir. Google optimizasyonundan yoksun web sitesi, arama sonuçlarının ilk sayfasına güçlükle ulaşabilir. Pek çok araştırma, internet kullanıcılarının arama sonuçlarının yalnızca ilk sayfasını aradığını gösteriyor. 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

  

 

 

Gelendost Web Sitesi Yapan Firmalar

Gelendost Web Sitesi Yapan Firmalar

 

Gelendost web site yapan firmalar için internette kar elde etmek isteyen her şirketin web sitelerinin optimizasyonunu bir öncelik haline getirmesi gerekir. Mal veya hizmet satan pek çok şirket, insanların şirketlerinin adını google arama çubuğuna yazıp bu şekilde çok kolay bulabileceklerini düşünerek büyük bir yanılgıya düşüyor.

 

Markanıza zaten aşina olan müşteriler ve alıcılar, işletme için çok önemlidir, ancak internet, sizi hiç duymamış veya sunduğunuz bir ürün veya hizmeti internette aramamış olanları çekmenize olanak tanır. SEO çözümlerimiz web sitenizin internetteki konumunu iyileştirebilir, cironuzu ve karınızı artırabilir.

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım İstanbul , Eğirdir Web Tasarım , Gönen Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al