Kilimli Web Tasarım

Web Tasarım Kilimli yazılım hizmetleri ile firmanızın kurumsal değeri en üst seviyeye çıkartın. Diğer hizmetlerimiz için bizlere ulaşabilirsiniz.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Kilimli Web Tasarım

Kilimli Web Tasarım

Kilimli web tasarımda ne kadar çok işimiz olursa olsun birbirimizle her zaman iletişim halinde olmanızı sağlıyoruz. Projeniz üzerinde ekip olarak çalışıyoruz. Proje yöneticimiz sayesinde, projenizin şu anda hangi geliştirme aşamasında olduğunu her zaman bilirsiniz. Tasarım aşamasında, tam kabulünüzü elde edene kadar çalışıyoruz. Revizyon sınırı yok. Yalnızca birinci sınıf tasarımlar geliştiriyoruz. Fiyat veya teslim tarihlerine göre değil, kaliteye göre rekabet etmek istiyoruz. Sizin için mümkün olan en üst düzeyde bir proje almanın garantisini veriyoruz. Müşterilerle çalışmaya başladığımızdan beri, kendi işinize odaklanabilmeniz için web sitesi tasarımları üzerinde nasıl çalışılacağını öğrendik. Ayrıca, uzaktan çalışmanın her iki taraf için de bir anlamı olmayacak şekilde müşterilerimiz için projeleri uzaktan yürütmemize izin veren etkili işbirliği yöntemleri geliştirdik. 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Kilimli Web Tasarım Firmaları 

Kilimli web tasarım firmaları ile çalışmanın yani fikrinize ve ihtiyaçlarınıza göre bir web sitesinin ne kadara mal olabileceğini öğrenmek ister misiniz? Bizimle iletişime geçin ve planlama uzmanımızla ücretsiz danışma hizmetinden yararlanın. Projenizi, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi tartışacağız. Birkaç dakikalık görüşmemize dayanarak sizin için ücretsiz bir teklif hazırlayacağız. Ardından, teklifimizin şirketinizin gelişimi için uygun bir yatırım olup olmayacağına kendiniz karar verebilirsiniz.Bizim için bir plan ve bir fikir temeldir, bu nedenle bizimle çalıştığınızda, web siteniz için bireysel bir strateji tasarlayacak ve ana motifini sizinle birlikte geliştirecek özel proje yöneticinize sahip olursunuz, hatta grafik tasarımcılardan ve programcılardan önce işe başlayarak sizin için bir tema ve etkili fikirler geliştirebilirler. 

 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Kilimli Web Site Yapan Firmalar

Kilimli web site yapan firmalardan biri olarak işbirliğimizin ilk aşaması, beklentilerin ortaklaşa tartışılması ve  müşteri beklentileri formunun  doldurulması olacaktır. Form bazında, beklediğiniz hedeflere ulaşmak için bir strateji geliştireceğiz ve ardından web siteniz için bir tema oluşturacağız. Yapısını planlayacağız ve onu rakiplerinizden nasıl ayırt edeceğimizi bulacağız. İlk aşamada size web sitesinin ana motifi ve grafik konsepti fikrimizi sunacağız. Web sitenizi rakiplerinden nasıl ayırmayı planladığımız ve web siteniz için ulaşmayı umduğunuz hedeflere etkili bir şekilde ulaşmak için hangi fikirlerimiz olduğu hakkında size fikirler göstereceğiz. Birlikte, size sunulan stratejiyi iyileştireceğiz ve ardından her şey uygulama departmanımızda, yani web sitesinin son sürümünü oluştururken bu yönergelerin paha biçilmez bir bilgi olacağı grafik tasarımcıları ve programcılarımızla web sitenizi hayata geçireceğiz.

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Zonguldak , Ereğli Web Tasarım , Kozlu Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al