Arhavi Web Tasarım

Web Tasarım Arhavi farkıyla gelirinizi artırabilirsiniz. Kurumsal bir web sitesi sayesinde rakiplerinizin önüne geçerek, potansiyelinizi artırabilirsiniz.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Arhavi Web Tasarım

Arhavi Web Tasarım 

Arhavi web tasarım hizmetleri ile işinizi çok daha geniş kitlelere duyururken işinizi kolaylıkla yönetebilmenin keyfini çıkarın. Web siteniz için ideal içerik yönetim sistemini sunuyoruz. Öğrenmesi kolaydır, dolayısıyla kullanıcı dostudur. Ayrıca, içerik yönetim sistemimiz evrensel olarak bir isviçre çakısı gibi kullanılabilirdir.

Yalnızca sunulan ve içeriği statik olan bir web sitesi istiyorsanız, o zaman çok az sayıda uzantıya veya ek programa ihtiyacınız vardır. Ancak size özel geliştirdiğimiz panelimiz, ürün ve hizmet satmanıza, topluluklar ve çevrimiçi öğrenme portalları oluşturmanıza da olanak tanır. Bu durumda, içerik yönetim panelinizi mağaza sistemi ile genişletiyor, e-ticaret yönündeki diğer hususlar için temel oluşturuyoruz.

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Arhavi Web Tasarım Firmaları

Arhavi Web Tasarım Firmaları

Arhavi web tasarım firmalarının sunduğu içerik yönetim sistemleri, hazır programlar dahil olmak üzere ülkemizde geçerliliği olan veri koruma yönetmelikleriyle uyumludur. B2B pazarlama veya yasal düzenlemelere tabi ürünler satmak istiyorsanız, ayrıca alkol ve/veya tütün ürünleri gibi düzenlemeye tabi ürünlerin satışı için yasal olarak ilgili ürünlere not iliştirilmekte ve bu ürünlerin ancak belirli bir yaştan itibaren alınabileceğine işaret edilmektedir. Bu bilgiler ödeme işlemi sırasında iki kez onaylanmalıdır.

Belirli ürünler için, içindekiler beyan edilmelidir. Bu da elbette panelimiz ile mümkündür. Nakliye masrafları, sabit bir oran veya ağırlık olarak hesaplanabilir. Bölgelere göre de ayrım yapmak mümkündür. Yalnızca nihai müşterilere değil, bayilere de satış yapmak istiyor musunuz? Bu da sadece bir mağaza ile mümkündür.

 

 

 

 

Arhavi Web Sitesi Yapan Firmalar

Arhavi Web Sitesi Yapan Firmalar

Arhavi web sitesi yapan firmalar sistemlerini, son müşterilerin ve satıcıların farklı fiyatları ve farklı miktarları görecekleri şekilde kurabilir. Örneğin, satıcılar yalnızca büyük satın alımlar yaparken son tüketiciler küçük miktarlarda - sonuçta farklı bir fiyattan - satın alabilirler. ayrıca sistem, nihai müşterilerin fiyatları yasal fiyatlar ile karşılaştırabilecekleri şekilde kurulmuştur. Kdv görüntülenir ve satıcılar kdvsiz fiyatları görür. Çevrimiçi mağazanızda sunduğunuz ürün ve hizmetlere bağlı olarak abonelik temelinde ürün ve hizmet satmak mantıklı olabilir.

Abonelik yoluyla satışın, satışın zirvesinde olduğunu söyleyebiliriz. Ne de olsa, aylık otomatik ödemeler bu şekilde gelir. Uygun ek yazılım ile bu da sorunsuz bir şekilde mümkündür. Abonelik istediğiniz gibi ayarlanabilir, örneğin ilk adımda abonelik ücretsizdir, ancak daha sonraki kullanımlardan sonra belirli bir süre sonra ücretli hale gelir. Mirbax ile işinizi geliştirmeniz için her şey mümkün.

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Artvin , Ardanuç Web Tasarım , Borçka Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al