Web Tasarım Artvin

Artvin web tasarım, alanında uzman ekibiyle profesyonel web sitenizi, Mirbax Web Tasarım ile kısa sürede sahip olabilirsiniz.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Web Tasarım Artvin

Artvin Web Tasarım

Artvin web tasarım bünyesinde çalışmalarını sürdüren Mirbax, web tasarımı, web barındırma, e-ticaret, tıklama başına ödeme reklamcılığı, arama motoru optimizasyonu ve Artvin'de web sitesi bakımı sağlayan bir şirkettir. 

İşletmeniz için çarpıcı sonuçlar getiren web siteleri oluşturma konusunda uzman kadroya sahibiz. Çevrimiçi girişiminizin başarısında büyük fark yaratabilecek küçük ayrıntılara sizin kadar dikkat ediyoruz.

Yeni web sitenizi başlatırken, yapmak isteyeceğiniz son şey, web sitesi tasarımı ve bakımının ayrıntılarını öğrenmek için çıkmaza girmektir. Sizi en iyi yaptığınız şeyi yapmak için özgür bırakan ayrıntılarla ilgileniyoruz - siz müşterilerinize rahatlıkla hizmet edin!

Potansiyel müşterileriniz ister dünyanın her yerinden ister yerelden gelsin, burada Artvin'de, sağlam arama motoru optimizasyon teknikleri etrafında dikkatlice planlanmış web tasarımı, web sitenizin ziyaretçi sayısında büyük bir fark yaratacaktır. Bu, daha fazla teşhir ve daha fazla satış anlamına gelir.

Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı, görünürlüğü, tıklamaları ve işi artıran arama motorlarında üst sıralarda yer alacak şekilde tasarlar ve yazar. Sitenizin sıralamada yükselmesine ve daha fazla ziyaretçi çekmesine yardımcı olmak için yalnızca etik "beyaz şapka" optimizasyon tekniklerini kullanma konusunda Mirbax'a güvenebilirsiniz. Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı, yükselen sosyal medya trendinin en ileri noktasındadır ve sosyal pazarlamayı sizin için kullanacak bilgi birikimine sahiptir. Ekibimiz, kampanyalarınızı en üst düzeye çıkarmak ve tekliflerinizi anahtar kelimeye gereksiz yere harcamaktan alıkoymak için kapsamlı araştırma ve testler yapmaktadır.

Web sitesi için bizimle iletişime geçen kullanıcılarımız veya müşterilerimize seo uyumlu siteler hakkında detaylı bir brifing veriyoruz. Seo çalışmasının bir site için ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için kullanıcılarımız basit bir ara yüze sahip düşük bütçeli site talep etmiş olsalar dahi madalyonun arka tarafını açıklamaktan kaçınmıyoruz. Tüm sistem oturduktan sonra tekrar siteye seo çalışmasına uygun hale getirmek ve alt yapıyı ona göre değiştirmek büyük bir zaman kaybına yol açacaktır. Bu nedenle start verdiğimiz her projeye özel olarak üstüne düşüyoruz ve ileride oluşacak olan bu iş yükünü daha ortaya çıkmadan önlemiş oluyoruz.

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Artvin Web Tasarım Firmaları

Artvin Web Tasarım Firmaları

Artvni web tasarım firmaları içinde web tasarım konusunda geçtiğimiz önemlere nazaran çok daha olumlu bir algı toplumumuzda yer edinmiş durumdadır. İnternetin hayatın en uç noktalarına kadar ulaşması ile birlikte teknolojinin olumlu yüzüyle tanışan büyüklerimiz veya konudan uzak durmak isteyen ve içeriği hakkında bilgi olmayan kitle şuan için ön yargılarını biraz da olsa yıkmış durumda. Bu süreç zaman almış olsa da insanlar artık interneti hayatımızı nasıl iyi yönde etkilediğini ve yönlendirdiğini kendileri tecrübe etmiş durumdalar. İnternet sitesi açtırmak konusunda bile iş insanları çekingen kaldığı dönemlere şahit olduğumuzu hatırlar isek şuanda ortamın güncel teknolojiyi yakalamaya çok daha eğimli olduğunu diyebiliriz.

Yazılım piyasasının bu etkiler ile ilerleme hızının etkilendiği söylemiş olursak çokta yanlış bir tespit yapmış olmayız. Dünya üzerinde insanlar interneti kullanımı, web sitesi veya yazılımları konusunda çok uç hayaller kurup onlar için uğraşırken bizler biraz hayatın nasıl gelişim göstereceğini kanıtlamak durumunda kaldık. Lakin geldiğimiz nokta azımsanmayacak kadar iyi bir durum diyebiliriz. Ön yargıların çoğu geride kaldı ve artık insanlar elektrik su gibi bir ihtiyaç olduğunun bilincindeler.

Bizler Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak internet dünyasının tüm olumlu etkilerini kendi kullanıcılarımız ve müşterilerimize yansıtıyoruz. Hayatımızın her noktasına ulaşmış olan interneti geriden takip etmek hem kişisel olarak hem de kurumsal olarak kötü bir izlenime sebep olacaktır. Artık sadece telefon, tablet ve bilgisayarlarımızda değil televizyon ve diğer beyaz eşyalarımızın kontrol edilmesine kadar her alana girmiş olan bu internet çağının en güncel yazılımlarını takip etmek ve mevcut gelişimi yakalamak şahıs olarak zor olabilir. Mirbax olarak gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Sizlerin ihtiyacı olan ve kendinizi geliştirmenize fayda sağlayacak tüm ilerlemeleri yakından inceliyoruz. Yeni ortaya çıkan teknoloji gereçleri özellikle yazılım konusunda yapılmış atılımları kendi bünyemize aldıktan sonra ilk işimiz yapmış olduğumuz yazılımları bu gelişmeye uygun hale getirmek oluyor. Hizmet verdiğimiz kullanıcılar ve müşterilerimizin gelişmelerin arkasında kalmaması için yaptığımız çalışmalar önce bizi mutlu etmekte. Tüm gerekli aksiyon alındıktan sonra kendilerine de gerekli bilgiler verilerek durumu izah ediyoruz. Yazılım konusunda bizlere güvenini boşa çıkarmamış olmamak bizler için gurur kaynağıdır.

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Artvin Web Sitesi Yapan Firmalar

Artvin Web Sitesi Yapan Firmalar

Artvin web sitesi yapan firmalar içinde günümüzde çözüm aradığı en temel yapı taşlarından biri reklamlardır. Bu konuda deneme yanılma yöntemi ile reklam verip kazanç elde etmeye çalışan firmalar sürecin sonunda profesyonel destek almanın daha sağlıklı olacağını kendileri tecrübe ediyor. Çok fazla alternatif olmasından dolayı her alan için ayrı ayrı maliyet ayırmak firma için oldukça hatalı bir yol izlemek olur. Bazıları;

-Televizyon

-Google

-Gazete ve Dergiler

-Sosyal Medya

-Şehir İçi Panolar -Özel Siteler

Bu alanlardan kimisi günümüzde etkinliğini azalmış olsa da tümü için geçerli olan bir durum var onunda altını çizmek gerekir. Yapılacak reklam hizmetinin tamamen konu hakkında tecrübesi olan profesyonel ekip ile çalışmak hem vakit olarak hem de nakit olarak daha sağlıklı bir çalışma sürecinin geçirileceğidir. Reklam konusunda en azından şuan için başı çeken iki büyük kanal bulunmaktadır. İlki Google ikincisi sosyal medya diyebiliriz. Firmanın çalışma alanına göre reklam stratejisi farklılık gösterebilir. Örnek ile açıklamak gerekirse ortada bir güzellik salonu olduğunu düşünelim. Güzellik salonu müşterilerinin çoğu sosyal medya algıları üzerine çokça düşmektedir. Bu nedenle güzellik salonunun reklam çalışmaları daha çok sosyal medya üstünde olması kendileri açısından daha verimli olacaktır. Başka bir firmayı ele alarak google ads bölümünü düşünelim. Tesisatçılık alanında hizmet veren bir firmamız olsun. Evde yaşadıkları tesisat sorunu hakkında ilk yapacakları iş google üzerinden kendi bölgelerini veya ilini yazarak tesisatçı aramak olacaktır. Bu nedenle tesisatçı firmamızın google ads üzerinde reklam vermesi çok daha mantıklı olacaktır. Burada altını çizmemiz gereken ufak bir detay bulunmaktadır. Güzellik salonu olarak verdiğimiz örnekte google ads reklamlarını kullanacak olursa oradan da olumlu geri dönüşü elde edecektir.

Bu iki reklam alanının en büyük farkı Google üzerinde yapılan reklam çalışmaları potansiyel müşteri odaklı olmasıdır. Hangi sektör olursa olsun google üzerinden arama yaparak firmaları bulmaya çalışan bir müşteri aramanın sonucunda muhakkak ilgili sektörden bir firma ile kontak haline geçecektir. Sosyal medya reklam çalışmasında ise alaka alakasız kullanıcıların önüne çıkma ihtimali yok yüksek orandadır. Bu durumu platformun kendisi henüz reklama çıkılmadan önce belirtmektedir. Sosyal medya reklamlarının çalışma mantığı genel olarak olabildiğince fazla insan ulaşmaya yönelik oluyor. Bu da doğal olarak potansiyel müşterilerin gözden kaçmasına sebep olabiliyor. Google ile kıyaslandığı vakit bütçe ve ulaşılan insan bakımından denk geliyor olsa da belki de google etkileşimini geride bıraksa da bir tarafta direk potansiyel müşteri var iken diğer tarafta sadece hedef sayıyı yakalamaya çalışan bir sistem bulunmaktadır.

Mirbax'ın size özel hazırladığı yönetim paneli ile sitenizde her zaman zamanında ve doğru içerik sağlamak için en zengin özelliklere sahip, sağlam yönteme sahip olacaksınız. Sıfırdan yaptığımız web tasarımlar kadar çok web sitesinin yeniden tasarımını da oluşturuyoruz. Web siteniz güncel değilse veya istediğiniz internet açıklamasını yapmıyorsa, sitenizi iyileştirmenin yolları hakkında sizinle konuşmaktan memnuniyet duyarız. Diğer firmalardan bizler ayıran çok önemli bir kaç başlıktan birisi web tasarım içinde bulundurduğumuz yönetim panelidir. Talep ettiğiniz site içeriği hangi sektör hangi alan olursa olsun sizlere teslim edeceğimiz bu web sitelerin hepsinde yönetim panelini oluşturarak açılışını yapıyoruz. Daha önceden edinmiş olduğumuz tecrübelerin neticesinde hem hizmet veren hem de hizmet alan tarafın karşılaştığı kayıplardan en sık yaşanılanı zaman kaybı olmaktadır. bu kayıp site tasarımı sırasında olmamaktadır. Tüm işlemler bittikten sonra doğal olarak site açılışı yapılıyor ve yönetici pozisyonu geçen kullanıcı içerik ekleme veya değiştirme düzenleme gibi işlemleri için tasarım ekibine geri dönüşler yapıyor. Burada hem ekstra bir iletişim yükü oluşuyor hem tasarım ekibinin iş sırasına koymasıyla eklenmesi gereken içerikler hemen eklenemediği için bir kayıp söz konusu oluyor. Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak bu gibi benzer durumların oluşmaması için uzun yıllar boyu oluşturduğumuz web siteleri yönetim paneli kurulu olarak teslim ediyoruz.

Bizlerin bu şekilde çalışması web sitelerin aktifliği ve kontrolünün çok büyük bir kısmının kullanıcının elinde bulunması anlamına geliyor. Bu sayede siteyi canlı tutma konusundaki aksiyonları anlık olarak gerçekleştirebilir ve daima rakiplere göre ön plana çıkabilme ihtimalini artırabilirler. Hizmet veren taraf ve tasarım tarafında bu aktifliğin takibi yapma durumu söz konusu değildir. Özel olarak her gün kontak kurarak güncelleme işlemi yapılacağını vaat eden bir firma olursa unutulmamalı bu tarz güncellemeler yapılırken işlem sırasına alınmaktadır. Her ne kadar içerik konusunda hazırlığı web site sahibi yapmış olsa da sisteme yansıtılması vakit alacaktır. Buda hazırlanan içeriklerin anlık yayımlanmama problemini oluşturur. Bizler bu konuda yeterli tecrübeyi yaşadığımız için sistemlerimizi tamamen kullanıcı odaklı tasarlayarak en uygun şekilde, rahat kullanımı olan ara yüz ile teslimleri gerçekleştiriyoruz.

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Aydın , Ardanuç Web Tasarım , Yusufeli Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al