Beyoğlu Web Tasarım

Web Tasarım Beyoğlu yıllardır yazılım alanında profesyonel hizmet vermektedir. Kurumsal internet sitesi ile işletmenizi öne çıakrtın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Beyoğlu  Web Tasarım

Beyoğlu Web Tasarım 

Beyoğlu web tasarım olarak görevimizin pratik kısmına, yani web sitesi fikrini daha sonra webde yayınlanacak gerçek bir projeye çevirmeden önce, çok önemli olacak birkaç önemli yönü belirlememiz gerekiyor. Bir web sitesi oluşturma sürecinin tamamının düzgün bir şekilde ilerlemesini ve sonunda bizim için iyi sonuçlar getirmesini sağlamak için ayrıntıları önemsiyoruz. İlk büyük adım, web sitemizin amacını belirlemektir, web tasarımının başladığı yer burasıdır. Web sitesiyle neyi başarmak istediğimizi en başından bilmeliyiz.

 

Bu sayede web sitesinin kendisi ve üzerine yerleştirilen mesaj alıcılar tarafından anlaşılır olacaktır. Bir işletmeyi yürütürken, mevcut veya potansiyel kullanıcımız ne sunabileceğimizi bilmelidir. Bu, diğerleri arasında bu sayede ziyaretçilerinizi teklifinize ikna edeceğiz.

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Beyoğlu Web Tasarım Firmaları

Beyoğlu Web Tasarım Firmaları

Beyoğlu web tasarım firmalarına göre kullanıcı platforma girdiğinde, bunun ne ile ilgili olduğunu hemen bilmeli ve emrindeki hizmet yelpazesinin yanı sıra çalışma saatleri ve konumu hakkında bilgi edinmelidir. Bir web sitesinin amacı öncelikle bu hizmetler hakkında bilgi vermek ve olumlu ek etkisi yeni müşteriler kazanmaktır. Net bir hedefe sahip olmak, web tasarımı söz konusu olduğunda gerçekten temeldir. Bu nedenle, tasarım seçimini dikkatlice düşünmeliyiz. Artık web sitesinin amacının ne olduğunu nihayet öğrendiğimize göre, hedef kitlesinin kim olduğunu düşünmenin zamanı geldi.

 

Sayfayı tasarlarken hedef kitleyi belirlemeliyiz. Web siteleri yalnızca arama motoru robotları tarafından görüntülenmez. Ne de olsa onları onlar için tasarlamıyoruz.  Bu nedenle, www platformumuzun alıcılarının kim olacağını (ve olacağını) düşünmemiz gerekiyor. Nihayetinde ulaşmak istediğimiz onlar, değil mi?  Hedef kitlenin belirlenmesi, web sitesinin amacının ne olduğu ile doğrudan ilgilidir.  Hedef grubumuzu önceden belirlememiş olsak bile, web sitelerinin tasarımı sırasında alıcımızın özelliklerini ve ihtiyaçlarını belirlemek, web sitesinin oluşturulması için gereklidir. 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Beyoğlu Web Site Yapan Firmalar

Beyoğlu Web Site Yapan Firmalar

Beyoğlu web site yapan firmalar için hedef kitlenizi belirlemek ve kitlenizin doğasını daha da daraltmak ve sözde oluşturmak önemlidir. İsim, yaş, köken, eğitim, meslek, ilgi alanları, ihtiyaçlar vb. göz önüne alınmalıdır. Web sitesinden tam olarak ne isteyecekler, nasıl kullanacaklar? Tüm bunları dahil ediyoruz.

 

Halihazırda mesleğimizle ilgili bir fikrimiz varsa ve neler sunabileceğimizin ve bizi rakiplerimizden ayıran özelliklerin farkındaysak, o zaman kesinlikle böyle bir web sitesi kullanıcı profili oluşturmak büyük bir sorun olmamalıdır.  Sadece şunu düşünmemiz gerekiyor:  tam olarak neye ihtiyaçları var ve neden sitenizi tercih etmeliler?

Diğer yazılarımız; Web Tasarım İstanbul , Beylikdüzü Web Tasarım , Büyükçekmece Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al