Esenler Web Tasarım

Web Tasarım Esenler işletmenizi internette öne çıkaracak kurumsal web sitesi hizmeti sağlamaktadır. Profesyonel destek için hemen arayabilirsiniz.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Esenler  Web Tasarım

Esenler Web Tasarım

Esenler web tasarım geliştirdiği her sitenin işlevinden emin olmak için kullanıcı testlerine tabi tutar. Herkese site hakkında ne düşündüklerini soruyoruz. En iyisi aynı soruları sormaktır, çünkü bu, iyileştirilecek unsurları bulmamızı ve bunları nihai projede uygulamamızı kolaylaştıracaktır. Temel soru olan Siteyi nasıl buldunuz? ile başlayalım. Ardından, diğerlerinin yanı sıra kontrol edecek olan diğer sorulara geçebiliriz: Mesajınızı anladılar mı?  Hedefe ulaşmak kolay mıydı?  Navigasyon onlara sezgisel göründü mü?  Bunlar sadece temel öneriler.

Geri kalan sorular projeye göre değişken ve bireyseldir. Elbette kolaylaştırmak için onlara tasarlanan web sitesinin amacının ne olduğunu söyleyebiliriz ama bunu yapmadan önce ayrıca yeterince açık olup olmadığını kontrol edeceğiz. Tüm yorumları topladıktan sonra, onları tanıtmaya değip değmeyeceğini düşünmenin zamanı geldi. Sonuçta burası bizim sitemiz ama projeyle ilgisi olmayan kişilerin görüşleri daha objektif olabilir.

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Esenler Web Tasarım Firmaları

Esenler Web Tasarım Firmaları

Esenler web tasarım firmaları web sitesi tasarımı konusunda SEO ve konumlandırma adımına özel önem vermektedir. Mümkün olan en geniş kitleye ulaşmak istiyorsak, web sitenizin konumunu hatırlamamız çok önemlidir. Peki nereden başlamalıyız? Anahtar kelimeler, alternatif fotoğraf açıklamaları, her sayfanın başlığı ve içeriği, meta başlıklar ve meta açıklamalar bunlardan bazıları olabilir.

 

Web sitemizin tasarımı için eşit derecede önemli olan başlıkların hiyerarşisi olacaktır. Bu prosedür sayesinde, arama motoru robotları web sitesindeki içeriğin önemini daha kolay okuyacaktır. Yerel bölge içinde çalışırken (örneğin, yerel bir araba atölyesi işleterek), yerel SEO ayrıntılarını düşünerek hareket etmeliyiz.

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Esenler Web Site Yapan Firmalar

Esenler Web Site Yapan Firmalar

Esenler web site yapan firmalar başarının anahtarı olarak SEO uyumunu görmektedir. SEO uyumu sitenizin arama motorlarında bulunabilirliğini artırır. Örneğin, seçilen anahtar kelimelere bir şehrin adını ekleyerek aramayı belirliyoruz. Sitenizi SEO’ya uygun olarak yapılandırarak potansiyel alıcılara ulaşma şansınızı artırabilirsiniz.

 

Anahtar kelimeleri seçmemize yardımcı olacak araçlar hangi anahtar kelimelerin uygun olacağını tam olarak bilmediğimiz durumlarda kullandığımız özel geliştirilmiş uygulamalardır. Anahtar kelime seçimlerinde Ubersuggest, Ahrefs, hatta Google Trends veya Keyword Planner gibi araçlar çok faydalı olacaktır. Hangisini seçeceğimiz, büyük ölçüde ne kadar ayrıntılı bilgi almak istediğimize ve ücretsiz bir hizmet seçip seçmediğimize bağlıdır. 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım İstanbul , Çekmeköy Web Tasarım , Esenyurt Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al