Web Tasarım Iğdır

Web Tasarım Iğdır dijital olarak markanızı öne çıkarmanız için gerekli olan profesyonel web site hizmeti vermektedir. Zaman kaybetmeden ulaşım sağlayın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Web Tasarım Iğdır

Iğdır Web Tasarım

Iğdır web tasarım sizin için çaba harcamadan, ancak yine de bireysel ve şirketinize özel hazırlanmış yeni bir web sitesine mi ihtiyacınız var? Bu konuda en tecrübeli ve en kurumsal desteği sağlayacak bir firma bulmanız işletmeniz için en iyi olacaktır. Arada ne fark olacak en fazla ne kadar değişik bir işlem olabilir gibi kalıp soruları kendinize sorabilirsiniz lakin bu tarz yaklaşımların acı tecrübelerini, işlerin en hızlı olduğu dönemlerde sitelerinde ve uygulamalarında çıkan sorun çözülemediği için hem nakit hem vakit kaybı yaşayan kullanıcılar bilmektedir. Aynı hataların tekrarı günümüzde çok daha agresif geri dönüşleri olmaktadır. Sanal dünya üzerinde de bir çok alternatif bulunduğunu düşünürsek hangi sektörde boy gösterirseniz gösterin, hatasız ve profesyonel çalışmak durumunda olunması gerektiğinin bilincinin var olması firma adına bir kazanç olacaktır.

Bir şirket sahibi, serbest meslek sahibi veya genel müdür olarak, zamanınızı günlük işinize ayırmayı tercih ediyorsunuz. İşte tam da bu nedenle Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak kendimizi web tasarımınız için tam donanımlı bir hizmet ortağı olarak görüyoruz. İnternet çözümlerimiz modern, anlamlı ve kullanıcı dostu bir görünümle göz dolduruyor. Şirketinizi ve hedef kitlenizi detaylı olarak analiz etmek bizim için özellikle önemlidir. Bu, sizin için hedeflenmiş ve özel olarak hazırlanmış bir web sitesi geliştirmemizi sağlar.

Web tasarım alanında bir kaç farklı bölüm olarak inceleme ve hizmet sayabiliriz. Firmaların ihtiyacına göre bu hizmet şekillenmektedir. Bunları koleksiyon siteler, normal web siteler ve özel yazılım web siteleri olmak üzere 3 ayrı başlığa ayırabiliriz. Koleksiyon dediğimiz alanın içeriği genel olarak içeri bakımından benzeri bulunan ve çok tercih edilen temalar diyebiliriz. Bu tarz sitelerin genel amacı çabuk kurulabilir olması ve hızlı hayata geçirilmesi sayesinde kısa sürede projenin sanal ortama açılmasını sağlar.

Normal web site tasarımları ise kullanıcıların beklentilerini karşılaması ile birlikte bazı değişiklikleri bünyesinde gerçekleştirerek yine fazla vakit harcanmasına yol açmayacak şekilde tasarım kolaylığı ile beraber daha özgün bir tasarımla öne çıkış yapılmasını sağlamaktadır.

Özel tasarım web siteler ise aslında tüm içeriği ve tasarımı ile kullanıcı taleplerini karşılayacak ve gelen müşterileri etkisi altına alarak kendi sektöründe fark oluşturmasına fayda sağlayacak yazılımlardır. Bilgi veren ve kapsamı daha düşük olan projelere nazaran daha fazla vakit alıyor olsa da her şeyi ile tasarlanabilir olması ve tamamen son kullanıcı odaklı yapısı uzun süreli dönemde firmaya getiri çok daha fazla olmaktadır. Bu sistemlerin en önemli avantajlarından biri sektör fark etmeksizin güncellenip ihtiyaca uygun şekilde üretilmesi. Herhangi bir sınırlayıcı duvar olmadığı için iş yükünü azaltması ve hizmet verdiği kişileri etkilemesi adına her zaman bir adım önde bulunmaktadır.

Profesyonel web tasarımına ek olarak, hizmet veya ürün yelpazenizi Google gibi arama motorları için optimize etmeye büyük önem veriyoruz. Potansiyel müşteriler böylece şirketinizi arama motorları aracılığıyla rahatlıkla bulabilir - tabii ki bulunduğunuz şehrin ötesinde de!

Uygulama sırasında işinizle ilgilenebilmeniz için ilgili tüm teknik önlemleri sizin için alıyoruz. Alan adı kaydı, barındırma ve güvenlik önlemlerinin ayarlanmasından teknik bakıma kadar gerekli tüm adımları gerçekleştiriyoruz.

İnternet çözümünüzün hızlı hareket eden web gelişmelerine ayak uydurabilmesi için ana sayfanızla ilgilenmeye devam ediyoruz. Bu sayede müşterilerinizi güncel tutuyor ve Google'da bulunabilirliğinizi sürekli iyileştiriyoruz. Elbette olası güvenlik açıklarını da önlüyor ve kişisel verilerin korunması ve gizliliği hakkındaki yeni düzenlemelere özen gösteriyoruz. Bu düzenlemelerin gerçekleştirilmesi ile aynı sektörde rekabet içinde olduğunuz firmaların bir adım önüne geçerek reklam harcamalarınızı minimum tutar tutup başarı elde etmenize fayda sağlayacaktır. Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak altında imzamız bulunan web tasarımlar için asla kısa süreli çalışma içinde bulunmuyoruz. Projelerin başlangıç aşamasında her kullanıcımız ile toplantı yaparak çizdiğimiz yol haritası ile uzun vadede daha sağlıklı bir geri dönüşün olması her iki taraf içinde her zaman daha olumlu sonuçlar vermektedir.

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Iğdır Web Tasarım Firmaları

Iğdır Web Tasarım Firmaları

Iğdı web tasarım firmaları her alanda farklı çalışmalar yürütmektedir. Reklam sektörü başlı başına bir sektör olarak ele alınmalıdır. Verilen hizmetin kalitesini belirlemede en büyük kriter. Bu hizmeti veren firmanın bu bilinç ile hareket edip etmediğinin kontrolü olabilir. Reklam hizmeti basit bir al gülüm ver gülüm işi değildir. Reklam kendi için bir çok alana bölünmektedir. Bunlar bazıları Sosyal Medya Reklamları, Google Reklamları, Yazılı Basın Reklamları, Özel Site Reklamları vb. gibi birden fazla alan ile karşımıza çıkmaktadır. Bu örnekler çoğaltılabilir. Bahse konu olan bu başlıklarda kendi altında bir çok hizmet şekline evrilmektedir.

Bizim temel olarak ele alacağımız konular ise Sosyal Medya Reklamları ve Google Reklamları olacak. Öncelikle Sosyal Medya Reklamlarını incelemek ile başlayabiliriz. Sosyal Medya Reklamları son kullanıcı odaklı olarak çalışıyor olsa da güçlü bir dezavantaja sahiptir. Çok büyük kitlelere ulaşmak adına en basit yollardan biri sosyal medya, reklam konusunda kullanıcılara hizmet verirken geri dönüşler konusunda çok daha pasif kalmaktadır. (Tabi ufak bir parantez açmakta fayda var, kullanıcının talep ettiği geri dönüş önemli. Ticaret işi ile uğraşan bir kişi ile sadece markasını büyütmek adına reklam çalışmasını yapan bir kişinin beklentisi aynı olmayacaktır.) Hazırlanan reklamlarda müşteri geri dönüşlerinin üzerinde durmak isteyen kişi kendini veya işini büyük kitlelere göstermiş olsa da talep ettiği geri dönüşlerin kalitesi kullanıcı memnun etmeyebilir. Reklam hazırlanma süreci ne kadar iyi olur ise olsun sosyal medya araçlarının bu konuda kendi kullanıcılarına vaat ettiği bir dönüş bulunmamaktadır. İstatistik ve bilinirlik belli bir noktaya taşınabilir lakin işin içine ticaret ve alışveriş girmesi farklı bir beklentiyi ortaya çıkardığı için kendilerini bu beklenti için koymazlar.

Google Ads Reklamları, işin içinde olanların vazgeçilmezi diyebiliriz. Bu şekilde bir giriş yapmamızın sebebini açıklamadan önce bilinmesinde fayda olan bir kaç bilgiyi sizinle paylaşmış olacağız. Google Ads Reklamlarını çalışmaya sokmadan önce size ait bir web sitenizin bulunması şart. Google sitesi bulunmayan kişiler için içeriği olmayan ve herhangi bir tasarımı olmayan boş siteyi sırf Ads hesabınız olmasına adınıza otomatik açabilir lakin reklam verdikten sonra gelen kullanıcının size ait bu sayfa ile karşılaşması müşterinizin kaçması için yeterli bir adım olacaktır. Bu nedenle Google Ads Reklamlarını başlatmak için ilk işlem bir web site yaptırmak olacaktır.

Marka Oluşturma Süreci Nasıl İlerler ?

İnsanlar marka oluşturma sırasında çok sık düştüğü bazı hatalar bulunmaktadır. Bunların en başında ortaya çıkacak olan markanın ismin veya logonun kendi bakış açısıyla beğenilip tartılmasıdır. Hangi sektör olduğu fark etmeksizin bir marka oluşturma çalışması yürütülüyor ise o konu belli başlı adımların takip edilmesi elzemdir;

+Sektör analizinin yapılması

+Bulunduğu sektör içinde başarılı markaların incelenmesi

+Yeni oluşacak markanın renk seçimleri

+Marka isminin belirlenmesi

+Logonun tasarlanması

+Web site tasarım seçimi

Saydığımız basamakların bazılarında alt basamaklar da bulunmaktadır. Örneğin marka ismi oluşturulurken hem başarı odaklı hem müşteri odaklı hem de markanın kendi kimliğini ön plana çıkaracak bir isim bulunması gerekmektedir. Veya başka bir örnek ise marka renkleri. Markaya ait renk seçimi yapılırken, ilgili sektörde insanların hangi duygularına vurgu yapılması isteniyorsa onların araştırılması gerekmektedir. Ya da bir başka alan logo tasarımı. Grafik anlamda müşterilere kendi geçirememiş firmalar belli zaman sonra kapanış sinyalleri vermektedir. Maddi gücü sağlam firmalar ise marka değişikliğine gitmektedir. Tabi bu marka oluşturma işlemini deneme yanılma yolu ile kaç kez daha tekrardan yapılabilir onu iyi düşünmek gerekiyor. Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak bizler bu konuda sağlam bir strateji oluşturup hiç bir şekilde ıska geçmeyecek şekilde yola çıkmaktayız.

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Iğdır Web Sitesi Yapan Firmalar

Iğdır Web Sitesi Yapan Firmalar

Iğdır web sitesi yapan firmalar kendi içinde oluşturduğu özel paneller ile tam donanımlı siteler ortaya çıkarmaktadır. Bir web sitenin oluşumu hakkında da kısaca bilgi verebiliriz. Süreç aslında insanların düşündüğü gibi çok karışık değil. Lakin yazılım sektöründe art niyetli insanların yaptığı hatalar yüzünden işini temiz ve profesyonel yapan firmalar da zan altında kalmaktadır. Bizlerin diğer sektörlere göre müşteri veya kullanıcılara daha dikkatli davranmamız gerçeği ile birlikte iş dışında da bu durumu izah etmemiz bir ihtiyaç haline dönüşmüş durumda. İnsanları bu konuda yargılamamak gerekiyor. Çok kişinin başının ağrıdığını düşünürsek bu şekilde onlara yardımcı olmamız toplum olarak sektöre bakış açısını değiştirecektir.

Web tasarım ile ilgili destek almak isteyen bir kişi hizmet almak istediğinde çok hızlı reaksiyon almak istiyorsa kontakta bulunduğu ajansa referans veya örnek siteler ile başvuruda bulunması çok büyük bir avantaj haline gelecektir. Firmaların yazılım ajanslarına başvuruları sırasında yaptıkları en büyük hatalardan biri henüz kendilerinin ne istediğini veya ortaya nasıl bir site çıkmasını istediklerinin belli olmaması diyebiliriz. Çerçevesi belli olmayan bir site her iki taraf için zaman kaybı haline gelecektir. Ajans kendi halinde bir site oluşturmuş ise yapılan sunumlar neticesinde değişikliğe gidilmesi hem tasarım sürecini uzatacak hem de site sahibi olmayı düşünen kurum veya kişilerin işlerini geciktirecektir. Bu gibi durumlar yaşanmaması ve zaman kaybı olmaması için en azından ana hatların belli olduğu bir süreç muhakkak daha hızlı ilerleyecektir.

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Isparta , Aralık Web Tasarım , Tuzluca Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al