Web Tasarım Erzurum

Web Tasarım Erzurum internet aramalarında öne çıkmak isteyenler şirketler için kurumsal site çalışması gerçekleştirmektedir.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Web Tasarım Erzurum

Erzurum Web Tasarım

Erzurum web tasarım denildiği zaman akla ilk gelen isimlerinden başında yer alan Mirbax, her bir özel işletme için hedef kitlenin dikkatini çeken çevrimiçi varlıklar oluşturma konusunda uzmanlaşmıştır. Göz alıcı ve kullanıcı dostu web sitesi tasarımları için doğru adreste olduğunuza emin olabilirsiniz. Müşterilerinizin, şirketinizin arzu ettikleri mal ve hizmetleri sağladığını saniyeler içinde bilmesi gerekir. Biz sadece web tasarımı ve geliştirmenin nüanslarını anlayan bir ekibiz, aynı zamanda web sitenizi ve pazarlama materyallerinizi harikadan olağanüstüye taşıyan ek bileşenleri de anlayan bir ekibiz.

Mirbax web tasarım şirketimiz eksiksiz bir hizmet paketi sunmaktadır. Pazarlama ihtiyaçlarınızı değerlendirmenize ve anlamanıza ve hedeflerinize ulaşmak için en iyi hareket tarzını belirlemenize yardımcı olmak için sizinle birlikte çalışacağız.

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Erzurum Web Tasarım Firmaları

Erzurum Web Tasarım Firmaları

Erzurum web tasarım firmaları birden fazla alanda hizmet vermektedir. Her işletmenin bir web sitesi olması gerekir! Hanelerin yaklaşık %80'inin yüksek hızlı internet erişimi vardır, bu nedenle müşterinizin ürün/hizmetinizi çevrimiçi olarak araması muhtemeldir. Bir web sitesi, şirketinizin internetteki evidir ve mesajınızı ilgi çekici ve uyarlanabilir bir biçimde kontrol etmenizi sağlar. Basılı materyallerden farklı olarak, değişiklikleri ilgilenen kişilere elektronik olarak ve anında göndermek kolay ve ÜCRETSİZDİR. Web, diğer HERHANGİ bir reklam ve/veya promosyon biçiminden çok daha geniş ve daha az maliyetli bir erişime sahiptir. Web sitenize trafik oluşturmak zaman alsa da, etkili bir çevrimiçi kampanyanın uygulanması neredeyse hiçbir şeye mal olmaz. Web sitenizin iyi bir web tasarıma sahip olması gerekir - ziyaretçileri ihtiyaçları için en iyi işletme olduğunuza ikna edin. Profesyonel, göz alıcı bir web tasarım, işletmenize, hedef kitlenizin rakipleriniz arasından sizi seçmesi için ihtiyaç duyduğu güvenilirliği sağlar. Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı, ister köşede, ister ülke çapında veya dünyanın her yerinden müşteriler arıyorsanız, Erzurum'daki web sitenizi kalabalığın arasından öne çıkaracak.

İnternet dünyasının ne denli bir güce sahip olduğunu yaş fark etmeksizin herkesin farkında olduğunu dersek yanlış demiş olmayız. Bu tür bir gücün görmezden gelerek çalışma yürütmekse mantıklı değildir. Hangi sektör olursa olsun internetin bir araç olarak kullanarak iş geliştirme veya müşteri kazanma kapısı olarak firmaya entegre edilebileceğini bilerek bu yönde süreci ilerletmek hem kısa vade de hem de uzun vade de sizlere olumlu geri dönüş olacaktır. Kısa vade de olacak dönüş sizin prestijiniz ile alakalıdır. Günümüzde ne yazık ki internet ortamını kötü amaçlı olarak kullanan kişilerinde çoğalması güven duygusunu zedelemiştir. Sağlam bir şekilde hazırlanmış web tasarım müşterilere güven verecektir. Sosyal medya hesapları ile desteklenen ve güzel bir sitesi bulunan firma rakiplerine nazaran her daim bir adım öndedir. bu sebeple açılır açılmaz üzerinizde olumlu bir etkisi olacaktır. Uzun vade de ise google yapay zeka botları sitenizin ömrü ve içeriklerinin kontrol ederek ilgili müşterilere sizi önermesi ve google reklamlarını kullanmanız dahilinde reklam profilinizdeki puanların yüksek olmasını tetikleyecektir. Sistem çark içinde bulunan herkesi taradığı için firma kuruluşu ile birlikte direk web sitenin açılması en sağlıklısı olacaktır.

İşletmelerin, sürekli değişen rekabetçi bir pazara ayak uydurmak için içeriklerini değiştirmeleri gerektiğini anlıyoruz. Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı, bu akışkanlığı ve web sitenizi sık sık değiştirme ve güncelleme ihtiyacınızın farkında. Çoğu durumda, web sitenizin içeriğini biraz kod bilmeden korumanıza ve düzenlemenize olanak tanıyan size özel hazırladığımız bir içerik yönetim sistemi kullanarak web sitenizi geliştirmenizi öneririz. Web sitenizdeki içeriğe herhangi bir bilgisayardan erişmeniz ve bunları düzenlemeniz için sizi eğiteceğiz. Web tasarımınızı güncellemek ve değiştirmek için bir uzmana bağlı kalma masrafına ve zahmetine gerek yoktur.

İçerik Yönetim Sistemleri diğer bir isimle Yönetim Panelleri. Web tasarım konusunda daha önce tecrübe edinmiş kişilerin internet sitelerinin kontrolü sırasında ne tür zorluklar ve zaman kaybı yaşadığını bildikleri için tekrar böyle bir projeye giriştiklerinde edinmek istedikleri ilk özelliklerinden biri olmaktadır. Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak yönetim paneli her müşterimizin işini kolaylaştıracak şekilde henüz daha anlaşma dahi yapılmadan tarafımızca bilgilendirilerek tasarıma eklenmektedir. Kuşkusuz bu yönetim panelleri hangi alan olursa olsun işinizi hızlandığı gibi gereksiz oluşacak olan iletişim trafiğini de ortadan kaldırmaktadır. Web siteniz için ihtiyaç duyulan büyük revizelerin dışında içerik ekleme ve düzenleme gibi işlemleri sizin yapıyor olmanız işiniz için daha sağlıklı olacaktır. Sektör hakkında bilgisi olan da içeriklerin nasıl olması gerektiğini bilen de siz olacağınız için en ufak işlemde bile tasarım ekibiyle sürekli diyalog halinde olmak sizi yavaşlatacaktır.

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Erzurum Web Sitesi Yapan Firmalar

Erzurum Web Sitesi Yapan Firmalar

Erzurum web sitesi yapan firmalar ile etkili bir web sitesi, ürününüze/hizmetinize ilgi duyacak izleyicileri çekmek için dikkatlice planlanmış bir pazarlama ve reklam kampanyasına sahip olan web tasarımdır. Yerel pazarlama tuzaklarından kaçınmanıza yardımcı oluyoruz ve işiniz üzerinde olumlu bir etki yaratabilecek yeni taktik ve stratejilere ışık tutuyoruz. Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı, 12 yılı aşkın bir süredir yerel Erzurum bölgesine hizmet vermektedir. Tecrübemiz, müşterilerimizin beklentilerinin yalnızca karşılanmayacağını, hatta aşılacağını da garanti eder. İşletmeniz Erzurum dışında müşteri arıyorsa, dünyanın her yerindeki müşterilerinizi bulmak için Erzurum'un ötesine ulaşmanın yollarını keşfetmek için sizinle ortak olacağız.

Tüm mantalitemiz anlaşma sağladığımız firmaların çözüm ortağı olarak işleri nasıl büyütebileceğimiz ve kazanç potansiyelini en uygun imkanlarla nasıl en verimli hale getirebiliriz bunun yollarını bulmaktır. Beraber yola çıktığımız her müşterimizin işlerini nasıl daha iyi hale getireceği konusunda tecrübelerimizi aktararak yol gösteriyoruz. Bazı müşterilerimiz bu yoldan devam ederken bazıları ya imkansızlıktan ya da başka sebeplerden bu süreçlerden kaçınıyorlar fakat istedikleri noktaya ulaşamadıkları vakit tekrar bir plan yaparak sistemin performansını artırıyoruz. Normal şartlarda herhangi bir sorun görünmüyor gibi olsa da arada geçen zamanın internet ortamında karşılığı çok farklı oluyor. Web sitenin ayın birinde açmak ile yirmisinde açmanın dahi farkı bulunmaktadır. Arada geçen o on dokuz günlük zaman kaybı belki potansiyel müşteriler hatta sürekli bağını koparmayacak müşterilerin elden kaçmasına sebep olmuş olabilir. Bu gibi durumların yaşanmaması için yapılması gereken bir işlem bulunuyor ise olabildiğince erkenden bitirmek ve sonuca gitmek her zaman firmaya veya kişiye güzel etkisi olacaktır. Bir sistemin, sitenin, programın veya alanı fark etmeksizin bir ürünün pazarlanması konusunda yeterli tecrübeye sahip olmakla birlikte ekibimizde sadece bu konu üzerinde çalışma yürütecek arkadaşlarımız bulunmaktadır. Profesyonel bir şekilde işinizin ilerlemesi için hangi aksiyon alınması gerekiyor ise tümü henüz biz iletişim halinde iken bile gerçekleştirmeye başlamaktayız. Bazı projelerde vakit kaybetmenin telafisi olmayacağını bildiğimiz için size artı yönde etki edecek her olayın takibinde olacağız. Bu sebeple beraber çalışmamız ile birlikte iş yükünüz azalacağı gibi kendinizi geliştirmeniz içinde ek zaman kazanmış olacaksınız.

Web tasarımınız ve Erzurum merkezli işletmenizi ziyaret etmesi için bir internet sörfçüsü çekmek için kullanılan sanat ve bilimin bir birleşimidir. Web sitenizde kullanılan her kelime, kelime öbeği ve görsel, web sitenize gelen trafiğin artmasında önemli rol oynar. İnsanların %97'sinden fazlası yerel hizmetleri bulmak için arama motorlarını kullanıyor. Ayrıca, arama motorları, potansiyel müşterilerin tam olarak ne istediklerini size söylediği tek reklam biçimidir ve size ihtiyaçlarını anında karşılama fırsatı verir. Mirbax web tasarım ajansımız, SEO (arama motoru optimizasyonu) ve SEM (arama motoru pazarlaması) aracılığıyla bunu kullanmanıza yardımcı olacaktır. Bu uygulamaların bir karışımını kullanmak, arama motorlarında güçlü bir varlık elde etmenize ve web sitenize hedefli trafik çekmenize yardımcı olacaktır.

Seo çalışmasının yapılması ve siteye entegresi çok önemlidir. Eğer ortada var olan bir sitenin alt yapısı seo çalışmasına uygun değil ise istediğiniz kadar bu konu üzerinde çalışma yürütün olum geri dönüşler alamayacaksınız. Bu sebeple henüz tasarım aşamasında bu hizmetin entegre edilmesi yapılması gerekmektedir. Bizler Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak oluşturduğumuz her site ve yazılım alt yapısını Seo destekleyecek şekilde üretmekteyiz. Ekip olarak amacımız yıllardır süre gelen tecrübemiz ile kullanıcı ve müşterilerimizin benzer hatalar yapmasının önüne geçmek diyebiliriz. Farkımız burada ortaya çıkmaktadır. Yeni bir müşterimiz ile iletişim haline geçtiğimizde de projenin önünü arkasını detaylı bir şekilde anlatarak vakit ve nakit kaybının önüne geçiyoruz. Herkesin bu durumlar hakkında bilgisi olmayabilir. Daha önce tecrübesi olan kullanıcıların talep zaten o yönde gelişirken tecrübe edinmemiş kullanıcıları tekrar kayıpların içine atarak akabinde düzeltmek adına bir işlem peşine düşmek hem hizmet alan kişiye hem de hizmet veren kişi için ekstra iş yükü olacaktır.

Sizler için en iyi güzergahın ne olduğunu, projenizi bizim ile paylaşmanızdan sonra toplantılar düzenleyerek ekip olarak en verimli şekilde nasıl başarıya ulaşılabiliriz onun çalışmasını yapıyoruz. Kontak halinde bu süreci ilerletmemiz her iki taraf için çok daha pozitif sonuçların gerçekleşmesine neden olacaktır. Bu çalışmaların hizmet süresi ve geri dönüşlerinin tahmini süresi bilinmesinde de fayda vardır. Bazı kullanıcılar bu seo çalışmalarının internete reklam vermek gibi düşünebiliyor. Kısa zamanda etkisinin olacağını sanmaktalar. Fakat Seo çalışmasının en büyük hedefi zaten ortaya çıkan reklam maliyetini kaldırarak rakiplerden önde çıkmaktır. Google bu konuda çok sık taramalar gerçekleştirdiği için giderek zorlaşan bir yapıya sahip. Seo çalışmasının tamamlanması ve istenilen sonucu el etmek ciddi bir planlama ile mümkün olacaktır. Bizler bölge veya ülke fark etmeksizin bu hizmeti sizlere sağlamak için her zaman bir telefon kadar yakınınızda olacağız..

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Eskişehir, Aşkale Web Tasarım ,Yakutiye Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al