• Çalışma Saatleri : 09:00 - 18:00

Web Tasarım Tekirdağ

Web Tasarım Tekirdağ kaliteli aynı zamanda uygun bir fiyata web tasarımı yaptırmak isteyenlerin ilk tercihi. Fırsatlar için hemen iletişime geçin.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Web Tasarım Tekirdağ

Tekirdağ Web Tasarım

Tekirdağ web tasarım sektör içinde işletmeleri ileri taşıyan her gelişmeyi yakından takip etmektedir. Mirbax olarak amacımız asla sadece bir web tasarım sunmak değildir. Amacımız, ihtiyacınız olan sonuçları size ulaştırmaktır. Bu nedenle, nihai iş hedefinizin ne olduğunu anlamak için sizinle bir konuşma yapmak üzere görüşerek başlıyoruz. Ardından, sizi hedefinize götürmek için bütünsel bir pazarlama planı tasarlamak için geriye doğru çalışıyoruz. Bu adım, yeni web tasarımınız için tüm kararlarımıza rehberlik ediyor. Ve elde etmek için yola çıktığınız sonuçları elde edene kadar düzenleme ve yineleme optimizasyonunu sürdürüyoruz.

Kişilerin veya firmaların işlerini büyütebilmek adına yapacakları en önemli adımlardan biri sanal dünyanın kapısının aralanması ile başlamaktadır. Günümüz dünyasında internet ortamında var olmayan firmalar kazançlarını katlamak konusunda her zaman zorluk çekmişlerdir. Bu zorluğun altından kalkabilecek gücü bulunan firmalar çok büyük maddi gücü ve imanı olan firmalardır. Tabi bununla beraber o denli büyük firmalar kesinlikle kendini sanal ortamdan soyutlamazlar. İnternetin tüm gücünü sonuna kadar kullanıp ortada dönen büyük çarkın daha hızlı işlemesi için neler gerekiyorsa gerçekleştirir. Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak bu durumun farkında olduğumuz için kullanıcılarımız ve müşterilerimiz için işlerini büyütmek adına yapılabilecek her türlü işlemin arkasında olmaktayız. Kazanç katlamak ve geliri artırmak ticaretin içinde olanlar için alınması gereken ilk aksiyonlar arasındadır. Ticaretin devamı için kaçınılmazdır. Bazı firmalar bu bilinçte olsa da bazıları farkında olmayabiliyor veya sektöre yeni girmiş kişiler henüz tecrübe etmemiş bulunuyorlar. Bizler bu gibi durumlarda olması gereken tüm ihtiyaçları kötü bir tecrübe yaşamadan kullanıcılarımıza aktarıyoruz.

Bu zamana kadar alınması gereken önlemlerin neler olduğu ve önemi hakkında açıklamalarımız ile bu önlemlerin içeriğinin neler olduğunu da kısaca özetlemek gerekirse, kişiselleştirilmiş yazılımlar diyebiliriz. Peki bu kişiselleştirilmiş Özel Yazılım Nedir ? veya Özel Yazılım nasıl fayda sağlar ? Konu hakkında hiç bilgisi olmayan kullanıcılarımız için biraz açıklık getirmekte fayda olacaktır. Özel yazılım dediğimiz yazılımlar normal bir web site tasarımından çok daha ileri seviyede tasarlanmış ve kendi sektörünüze özgü işinizi hızlandıracak ve iş yükünüzün büyük kısmını yazılım tarafında çözme konusunda hedefi bulunan yapılardır. Bu yazılımlara yapılan yatırımlar uzun yıllar boyu kendini tekrar eden işlerinizi ve zamansız çıkan iş yüküne karşı anlık önlem alabileceğiniz, yazılım yapısı ile tamamen işine fayda sağlamayı amaçlayan bir kodlama ile tasarlandığı için sadece kazancınızı etkilemeyecek ek olarak kendinize daha fazla vakit ayırma şansınız olacak. Ortadan kalkan iş yükü ile kendiniz için zaman yaratmış olacaksınız. Bu vakti dilerseniz işiniz için dilerseniz yaşantınız için kullanabilirsiniz. Böylece hayat kaliteniz ve konforunuz da artmış olacaktır. Sadece yapılması gereken bir hamle ile zincirleme şekilde firmanın nasıl olumlu olarak etkilendiği kendinizde görebilirsiniz. Yapılması gereken ama zaman alan o ufak işleri çalışanlara yansımaması onların kendi işlerine daha fazla odaklanmasını sağlayacaktır.

Google arama sonuçları sayfasının üst sıralarında yükselmek gizemli bir fenomen gibi görünebilir, ancak bu sihir değil bilim. Mirbax web tasarım, sitenizi sıralamalarda yukarı taşır. Müşterilerimizin çoğu, lansmandan birkaç hafta sonra, arama motorlarının üçüncü sayfasından (veya daha kötüsü) ilk sayfaya geçiyor. Bu, defalarca gerçekleştirebildiğimiz bir başarı, çünkü web tasarım ekibimiz her zaman SEO'nun en iyi uygulamalarından bir adım önde olmayı kendi işleri haline getirmiştir. Sektör ve çalışma alanı fark edilmeksizin tasarımlarımıza bu alt yapıya uygun şekilde hazırlamaktayız.

Bu hizmetin çalışma şekline bakacak olursak genel olarak kullanıcılarda, öncelikle bir web tasarım olması gerekiyor akabinde proje sonunda ekstra çalışma yapılması gerekiyor olarak bilinmektedir. Bizler site tasarımının tamamına bu optimizasyon işlemini uyguluyoruz. SEO hizmetinin nasıl uygulanacağı ve nasıl en verimli geri dönüşler alacağımız konusunda biriktirmiş olduğumuz tüm tecrübe ile her proje için destek sağlıyoruz. Web sitesi hazır olup seo çalışması talep eden kullanıcılar içinde hizmetimiz bulunsa da en sağlıklı site ile tümleşik çalışacak bir seo uygulaması olacaktır.

 

 

Tekirdağ Web Tasarım Firmaları

Tekirdağ Web Tasarım Firmaları

Tekirdağ web tasarım firmaları her alanda çalışmalar yürütmektedir. Reklam çalışmaları bir çok farklı alanda kendini göstermektedir. Bunlardan bazıları kendi verimliliğini devam ettiriyor olsa da bazıları ilerleyen teknoloji ile arka plana doğru gerilemeye başladı. Örnek vermek gerekirse, gazete reklamlarının pik yaptığı dönemler oldu. Fakat değişen teknoloji ile kitlelere ulaşmak olarak düşünürsek sosyal medya ve google reklamlarının çok arkasında yer almaktadır. Tüm reklamların aynı anda hizmet alıp hayata geçirilmesi her koldan bir artı puan getirecek olsa da kendi aralarında hangisinin daha potansiyele sahip olduğunu gerçekleşecek geri dönüşlerden anlayabiliriz.

Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak reklam çalışmaları konusunda kararsız kalmış müşterilerimize google ve sosyal medya reklam hizmeteri ve geri dönüşlerinin nasıl çalıştığı ile ilgili detaylı bilgi vererek kendileri için en uygun reklam politikasını belirleyerek süreci ilerletiyoruz. Genel olarak kullanıcıların çoğu ayrılan reklam bütçelerinin ne kadar fazla olursa o kadar güzel dönüş olacağına inanmakta. Fakat işin içeriği o şekilde olmuyor ne yazık ki. Parayı verenin düdüğü çalmadığı nadir yerlerden diyebiliriz. Bulunduğunuz sektöre göre hazırlanmış bir reklam stratejisi bulunmuyor ise geri dönüşlerde sağlıklı bir performans görmeme ihtimaliniz çok yüksek. Reklam stratejisi her alan için aynı olmamaktadır. Hatta benzer sektör olsa dahi değişiklik göstermek firma için avantaj olacaktır. Özelleştirilmiş reklam politikası ile hareket etmek her daim olum dönüşler sağlayacaktır.

Google reklamların diğer tüm reklamlarının önüne geçmesinin en büyük avantajı, diğer reklam çalışmaların amaç kitlelere ulaşmak, görünmek, bilinmek ve farkındalık temelli olması lakin google ads reklam hizmeti tam tersi yönde çalışmaktadır. Kendini göstermek şeklinde değil, zaten aranan hizmet, ürün veya ihtiyaç duyulan proje konusu fark etmeksizin internette arama yaparak araştırma sürecinde olan kişilerin karşısına çıkarılmasıdır. İhtiyacı bulunmayan bir kişinin karşına ürün satmak için satarsanız para kazanmanız pek muhtemel değildir. Satış gerçekleşebilir fakat gerçekleşmeme ihtimalide vardır. Buna nazaran google reklamları tam da bu noktada devreye girmektedir. Zaten ürünü satın almak isteyen kişilerin karşısına reklam veren tarafı çıkardığı için bu satışın gerçekleşmesi çok yüksek ihtimalle gerçekleşecektir. Bu mantığa dayanarak hareket etmek hem vakit olarak hem nakit olarak büyük kazanç sağlayacaktır. Tabi unutulmaması gereken hususlardan biri google ads reklamlarının gücü yapılan reklam çalışmasına bağlıdır ve var olan siteniz iyi olması bu satışları veya ticaretinizi destekleyecektir. Tabi en kuvvetli reklam çalışma olabildiğince farklı alanlardan desteklenen reklam hizmeti olacaktır. Maliyeti en başta yüksek gibi görünse de ilerleyen süreçlerdeki geri dönüşler sayesinde kendini çok çabuk toparlayacaktır.

Mirbax'ın özel içerik yönetim sistemleri, ekibinizin bizden herhangi bir yardım almadan yeni içerik eklemesini veya sitenizdeki mevcut içeriği güncellemesini kolaylaştırır. Web tasarımınızda her değişiklik yapmanız gerektiğinde bu büyük bir olay olmamalı, bu nedenle kendi pazarlama sayfalarınızın ustası olmanız için sizi güçlendiriyoruz. Tabii ki, eğer biraz uzman yardımı istiyorsanız, web tasarım ekibimiz tam burada, bize ihtiyacınız olduğunda bir telefon kadar yakınınızda. Profesyonel hizmet almanız ile beraber web tasarım geliştirme süreçlerinde de henüz daha projenizin başında en kaliteli şekilde sona ulaşmanız için çok yönlü düşünerek ona göre plan çizmekteyiz. Bu süreçte her iki tarafında rahat çalışabilmesi için ortada yer alan projenin detayları ve gereksinimlerin neler olduğunun tespiti yazılım aşamasında çok fazla vakit kazandıracaktır.

Web site konusunda anlaşma sağlandıktan sonra. Bünyemizde sizin için yapılan en büyük avantaj işinizi kolaylaştıracak ve web sitenizin içeriklerini kontrol edeceğiniz yönetim panelinizin bulunmasıdır. Tasarladığımız sitelerde oluşturduğumuz bu panel yardımı ile içerik yönetimi konusunda tamamen kontrol sizin elinizde olacağı gibi bu sayede gereksiz iletişim trafiği keserek zamandan kazanmış oluyorsunuz. Özellikle blog tarzı ve ticaret sektöründeki sitelerde bu panellerin önemi hayatidir. Her defasında ve her düzenlemede iletişime geçip kayıt oluşturup işlemin olmasını beklemek yerine, sanki bir sosyal medya platformu gibi kolayca içerik ekleme ve düzenleme yapabiliyor olmak ayrıca her an elinizin altına güncelleme fırsatı olması fikirlerinizin direk hayata geçmesini hızlandırır.

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Tekirdağ Web Sitesi Yapan Firmalar

Tekirdağ web sitesi yapan firmalar kendi içinde farklı alanlara açılmaya çalışan şirketlere yazılım hizmeti  sağlamaktadır. Bir web tasarım ajans ile çalışmanın işiniz için pek çok avantajı vardır.

1. Genel pazarlama hedefleriniz ve planlarınız için uzman rehberliği ve yardımı alabilirsiniz.

2. Web sitenizin ihtiyaç duyduğu ön tasarım ve arka plan işlevselliği hakkında detaylı bilgilendirme alabilirsiniz.

3. Hızlı hareket etmeniz veya oluşturulacak çok sayıda site içeriğine sahip olmanız gerekir.

4. Günlük işlerinizde serbest çalışan geliştiricileri, tasarımcıları veya metin yazarlarını yönetmek için zamanınız olmaz veya makul süreler ve kalite standartlarını nasıl belirleyeceğinizden emin olamazsınız.

5. Web sitenizin SEO ve dönüşüm performansını kendi başınıza sürekli olarak değerlendirmeniz ve iyileştirmeniz gerekmez.

Web siteniz bir boşlukta kalmamalı işinizi zirveye taşımak için çok daha büyük bir planın parçası olmalı. Mirbax, tüm pazarlama taktiklerinizi, kanallarınızı ve hedeflerinizi bütüncül bir şekilde değerlendirir. Bu, sitenizin ve web tasarımınızın mevcut ve gelecek kampanyalarınızla tam olarak nereye uyduğunu anladığımız anlamına gelir. Yeni sitenizi tüm başarı göstergelerinizde performans gösterecek şekilde tasarlıyoruz: SEO, olası satış kazanımı ve aklınızdaki diğer tüm dönüşümler. Ve yayınlandıktan sonra optimize etmeye devam etmenize yardımcı oluyoruz.

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Tokat , Çerkezköy Web Tasarım  , Şarköy Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al