İliç Web Tasarım

Web Tasarım İliç şirketiniz için kurumsal web site ihtiyacının karşılanması için profesyonel destek sağlanmaktadır. Detaylar için ulaşın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

İliç Web Tasarım

İliç Web Tasarım

İliç web tasarım olarak sizin için ne yapabiliriz? Özgün ve işlevsel web siteleri, bilgi sağlamanın, teklif sunmanın, yeni müşteriler çekmenin ve etkileşimli iletişim kurmanın en hızlı yoludur. Yıllardır, müşterilerimizin bireysel ihtiyaçlarına göre uyarlanmış web siteleri tasarlıyoruz. Projelerimizi kullanıcı dostu ve kullanımı sezgisel hale getirmeye çalışıyoruz. Her web sitesini oluştururken çekici grafik materyalleri, ilginç yazılmış metinler ve kolay bir içerik yönetim sistemi (CMS) öneriyoruz.

Tüm projelerimiz, herhangi bir tarayıcıda en iyi şekilde görüntülenmelerini ve herhangi bir cihazda kullanılabilir olmalarını sağlayan dünya kuruluşu W3C standartlarına göre hazırlanmaktadır. Google dostu olacak şekilde web siteleri oluşturuyoruz. Çeşitli sektörlerden müşteriler için ürün teklifine göre uyarlanmış pratik çözümler sunuyoruz. 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

İliç Web Tasarım Firmaları 

İliç web tasarım firmalarının online mağazaları yönetmek için tasarladığı aplikasyonlar, şirketin e-ticaret alanındaki faaliyetlerini geliştirmesine olanak sağlıyor. Çevrimiçi mağazaların yönetimine yönelik uygulamalarımız, basit ve sezgisel kullanım, alışveriş güvenliği ve çevrimiçi ödeme sistemleri ile entegre edilerek karakterize edilir. Bu şekilde tasarlanan çevrimiçi mağazalar, kullanıcıların kolay ve hızlı bir şekilde satın alma yapmalarına ve sipariş geçmişi olan hesaplara erişmelerine olanak tanır.

Ek modüller geliştirerek mevcut çevrimiçi mağazaların işlevselliğini genişletme konusunda da deneyime sahibiz. Uyguladığımız web sitelerinin arama motorlarının sonuçlarında etkili bir şekilde konumlandırılmasını garanti edebiliriz. Ayrıca, web'deki konumlarını önemli ölçüde iyileştirebilen mevcut web sitelerinin içeriğinin optimizasyonunu da sunuyoruz. Konumlandırma için anahtar kelimeler öneriyoruz ve tescilli algoritmalara dayalı olarak, arama sonuçlarında üst sıralarda yer almayı garanti edebiliyoruz. 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

İliç Web Site Yapan Firmalar

İliç web site yapan firmalar olarak web sitenizin konumunu sürekli izliyoruz, anahtar kelimelerin popülaritesini kontrol ediyoruz ve değişikliklere göre yeniliyoruz. Web sitelerinin görünürlüğü tarafımızca hazırlanan ve yürütülen Google Adwords kampanyaları ile de desteklenmektedir. Barındırma hizmetleri teklifimiz, web sitesini koruyan sunucuların istikrarlı ve verimli çalışmasının, e-posta hesaplarının verimli hizmetinin ve çevrimiçi mağazaların ve diğer uygulamaların sorunsuz çalışmasının garantisidir.

Sunucu yönetimi alanında bilgi birikimine ve İnternet hizmetlerini barındırma alanındaki en karmaşık gereksinimleri bile karşılamamızı sağlayan en son teknolojilere sahibiz. Müşterilerimize web üzerinde günlük işlerin rahatlığını sağlamak için teknolojik tarafla ilgileniyoruz. Görsel tanımlama ve grafik tasarım alanında da danışmanlık ve kapsamlı hizmet sunuyoruz. Tasarım alanındaki güncel trendleri gözlemliyoruz, bu sayede tasarladığımız web siteleri görsel olarak çekici ve kullanıcıları daha uzun süre çekiyor. 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Erzincan , Çayırlı Web Tasarım , Kemah Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al