• Çalışma Saatleri : 09:00 - 18:00

Tercan Web Tasarım

Web Tasarım Tercan sizi ve işinizi geliştirecek tüm yazılım hizmetlerini tek çatı altında sunmaktadır. Kendi işinize yatırımın en güvenilir adresi.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Tercan Web Tasarım

Tercan Web Tasarım

Tercan web tasarım ajansımızı müşterilerimiz tavsiye ediyor ve hizmetlerimizin kalitesi, bize güvenen ve faaliyetleri bize emanet eden müşterilerimiz tarafından kanıtlanmaktadır. Farklı şehirlerden hem küçük girişimciler hem de büyük, tanınmış şirketler ve devlet birimleri tarafından web siteleri oluşturmak için seçildik. Web tasarımıyla ilgili ilginç ve iddialı programlama projelerine dönüşen pazarda çok iyi bir itibara sahibiz.

Ayrıca ofisler, belediyeler, şehirler ve kurumlar için web sitelerinin tasarımını ve uygulamasını sunuyoruz. Birkaç gün içinde bir panel sistemimiz ile duyarlı bir web sitesi başlatabildiğimiz kanıtlanmış çözümlerimiz var. Web sitesi fiyatlarımız, müşterinin ihtiyaçlarına göre büyük ölçüde değişmektedir. Hem ucuz web siteleri hem de daha yüksek bütçeler gerektiren web siteleri sunuyoruz. 

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Tercan Web Tasarım Firmaları

Tercan web tasarımda tüm projeler, sağlanan açıklamaya veya spesifikasyona göre ayrı ayrı fiyatlandırılır. Ayrıca programlama müdahalesi gerektiren web sitelerini modernize ediyor ve onarıyoruz. Veya virüs bulaşmış web sitelerinin konumlandırılması gibi her türlü programlama hizmeti vermekteyiz. Müşterinin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış işlevsellik sunuyoruz. Projede istenilen işlevsellik artırımı, modernizasyon ve onarım hizmetleri veya çevrimiçi mağazaya geçiş gibi birçok hizmetimizle yanınızdayız.

Web siteleri tasarlamak bizim tutkumuzdur! Web sitesi tasarımı birkaç kişinin katılımını gerektiren karmaşık bir süreçtir. Ekibimiz, siparişin verimli bir şekilde yürütülmesinden sorumlu bir proje yöneticisi, web sitesinin yerleşimini planlayan bir UX tasarımcısı, web sitesinin grafik düzenini oluşturan bir grafik tasarımcı ve CMS paneli ile ön ve arka ucu hazırlayan bir programcdan oluşmaktadır. 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Tercan Web Site Yapan Firmalar

Tercan web site yapan firmalar web sitelerinin oluşturulmasını birkaç aşamaya ayırmaktadır. Müşterinin ihtiyaçlarının analizi, web sitesi özelliklerinin geliştirilmesi ve sözleşmenin imzalanması ile projenize başlayabiliriz. İşlevsel bir kullanıcı deneyimi (UX) modelinin geliştirilmesi ve uygulanması, web sitesinin tüm alt sayfalarının grafik düzenini tasarlamak, web sitesinin alt sayfalarının HTML ve CSS ön yüzünün hazırlanması ve kodlanması, arka ucu ve CMS web sitesi içerik yönetim sistemini programlama, yeni oluşturulan bir web projesini test etme, hedef etki alanı altında belirtilen sunucuda bir web sitesinin yayınlanması, web sitesinin yönetim panelini yönetme eğitimi projeniz hayata geçirilirken özen gösterdiğimiz aşamalardandır.

Web sitesini tamamladıktan sonra, ek hizmetlerin bir parçası olarak, Google arama motorundaki konumunu ve bir dizi e-pazarlama faaliyetini de sunuyoruz. Tüm web siteleri için tam destek ve garanti sonrası destek sağlıyoruz. 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Erzincan , Refahiye Web Tasarım , Üzümlü Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al