• Çalışma Saatleri : 09:00 - 18:00

Web Tasarım Rize

Web Tasarım Rize kurumsal kimlik talep eden firmalara, özel tasarlanan web siteler ile hizmet vermektedir. Avantajlardan yararlanmak için hemen arayın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Web Tasarım Rize

Rize Web Tasarım

Rize web tasarımı, dijital pazarlama vb. hizmetler veren firmalar olduğundan bahsetmemize gerek yok, ancak bu kısımda kafanızda sorular oluşmaya başlıyor.

Mirbax, Rize'de herhangi bir iş ihtiyacınızı karşılayabilecek uzman web geliştiricilerine sahiptir. Temel broşür web sitelerinden e-Ticaret işlevselliğine kadar hepsini biz yönetiyoruz. Baştan sona, en son teknoloji ile güncel ve mobil uyumlu, özel olarak tasarlanmış bir web sitesine sahip olursunuz.

Web tasarım konusunda bir çok firma bir şekilde kendini sanal dünya ortamına atıyor olsa da özel yazılım ile birlikte müşteri potansiyelini artırmak ve iş yükü hafifletmek için herhangi bir aksiyon alınmaması sektörü fark etmeksizin her firma için negatif bir durumdur. Kişisel veya kurumsal hiç fark etmeksizin iş yükünün azalması ve kazanç katlamak isteyenlerin yapması gereken en önemli hareketlerden biri işi ile ilgili olarak kendini tekrar eden ve gereksiz zaman ve efor kaybına neden olan işlerin tespiti olacaktır. Bu tespitler neticesinde ortadan kalkması gereken veya iş yükünü azaltacak yazılım eklentilerine karar verdikten sonra ihtiyaç listesi hazırlanarak ne tür bir çalışma olması gerektiğinin bilincinde olması, yazılım sürecini hızlandırmak adına güzel bir hareket olacaktır.

Özel yazılımlar web sitenizin size veremeyeceği birçok hizmet sunmaktadır. Sektörden sektöre ihtiyaçlar değiştiği için en sağlıklı plan firma sahiplerinin kendi işlerinin kolaylaştıracak her türlü argümanı önceden hazırlayıp yazılım ekibi ile o şekilde görüşmesi olacaktır. Bunun nedeni ise işi kolaylaştıracak etmenleri dışardan kimse iş sahibi kadar iyi bilemeyecek olmasıdır. Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak iş yükünü azaltmak veya daha fazla kullanıcıya ve müşteriye ulaşmak isteyenlerin ihtiyaçlarını çözmek adına bir yol çizebiliriz. Sizin bizlerden talep ettiğiniz desteğin arka planda nasıl fayda sağlayacağını bildiğimiz için size en uygun yazılımı oluşturmak üzerine çalışma yürütüyoruz.

Kişiselleştirilmiş yazılım en büyük avantajlarından biri her noktasını dileğiniz gibi müdahale ederek kendinize göre tasarlama imkanınızın olmasıdır. Bu hizmet aynı şekilde web sitelerimiz içinde geçerlidir. Özel tasarım web sitesi talep eden kullanıcımız her noktasını kendi zevklerine veya işlerine göre tasarlama şansını yakalamaktadır. Yapmış olduğumuz özel yazılımlar local olarak değil online olarak dünyanın her yerinden giriş yapılabilecek şekilde tasarlanması aynı zamanda sizin sisteminizi kontrol etmek için iş yerinizde olmanız zorunluluğunu da ortadan kaldırmaktadır. Yazılıma erişmek için sadece internet bağlantısı olan bir bilgisayar veya telefon, tablet olması yeterlidir.

 

 

Rize Web Tasarım Firmaları

Günümüzde internet kullanıcılarının bir çoğu gelişen teknoloji ile birlikte telefonları veya tabletleri aracılığı ile sanal ortamı kullanmaktalar. Telefon dünyasının bu kadar hızlı bir şekilde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte büyük firmaların tamamına yakını planlarını insanların en çok vakit geçirdiği telefon yazılımlarına çevirmiş durumdalar. Koç başı olarak nitelendirilen ve teknolojiye yön veren firmaların bu şekilde plan yapmaları arkalarından gelen diğer firmalarında geleceğe dair planların değişmesine sebep olmuştur. Tabi bu şekilde gelişen olayların takibini yapamayan veya yapmayan firmalar değişimi yakalayamayacağı için kendileri için bir negatif durum olacaktır. Bizler Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Telefon teknolojisi ile birlikte büyümekte olan kullanıcı pazarının ve kitlenin farkında olarak kendi yazılımlarımızı o yönde geliştirmekteyiz.

Mobil uygulama dediğimiz kavram ülkemizde yeni bir kavram gibi biliniyor olsa da dünya üzerinde çok önceden ses getirmiş bir kavramdır. İnternet kullanıcıların çok büyük bir kısmı artık nerede olursa olsun anlık olarak sanal dünyaya giriş sağlamaktadır. Bahse konu geçen bu sanal dünya kimi için sosyal medya iken kimi için bir alışveriş uygulamasıdır. Bu şekilde rahatça ulaşmanın temel yolu kullanımı en rahat ve yaygın olan telefonlarımızdır. Telefonlar aracılığı ile sürekli aktifliğini koruyan kullanıcıları bir pazar olarak gören firmalar çalışmalarını da doğal olarak bu yöne kaydırmıştır. Dolayısıyla diğer firmalarda bu alanda çalışmalar yürütmeye başlamıştır.

Mobil uygulamalar tüm bu çalışmaların ortasında yer alan mihenk taşıdır. İnsanları telefonları aracılığı ile internet siteleri veya ulaşmak istedikleri hedeflere götüren yazılımların tümüdür. Telefondaki temel uygulamalarınız dahi birer mobil uygulamadır. Ayrıca store veya diğer uygulama mağazalarından indirmiş olduğunuz yahut direk internet sitelerinden indirerek telefonunuza kurduğunuz telefon uygulamalarına Mobil uygulama denmektedir. Mobil uygulama alanın bu kadar büyümesinin sebebi kullanıcılara çok daha rahat ulaşmak. Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak bu alanda da sizlere hizmet vermekteyiz. Hayal ettiğiniz erişim kanallarını veya mobil uygulamayı hayata geçirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

İnternet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte sosyal medya platformlarının çeşitliliği artmış olduğu gibi içerikleri konusunda her biri ayrı ayrı bir çok seçenek sunmaktadır. Kimisi ortaya çıkış amacını koruyor olsa da bazı platformlar sosyal ağ niteliğinden çıkarak iş dünyasına giriş yapmış durumda. Bu tarz yönelimlerin en güzel örnek facebook örnek verilebilir. İlk oluşumu sosyal ağ mantığı ile olmuş olsa da daha sonra iş dünyasına çok hızlı bir giriş sağlamıştır. Bu denli büyük bir projenin kendini iş dünyasına yönlendirmesi ile birlikte arkasında da çok sayıda sosyal medya mecrasını tasarımına kadar etkilemiştir. Durum böyle olunca da haliyle ne kadar ara yüz basit tutulmuş olsa da çalışma şekli bakımından bir karmaşa oluştu ve bu karışıklığı her firma kendi içinde çözmesi pek mümkün olmadı. Sosyal Medya Yönetimi hizmeti de tam olarak bu noktada ortaya çıktı.

Sosyal medyaların tümünün işleyişini öğrenmek ve onların her biriyle ilgilenmek bir firma için başlı başına bir iş yükü oluşturmaktadır. Bu mecralarda bilgi olmadan hareket etmek çok riskli bir olaydır. Firmanın tüm imajını sosyal medya yönetimi yapan birim elinde olduğunu düşürsek olası bir hata ve yanlış hareket geri dönüşü olmayan bir zararın ortaya çıkmasına sebep olabilir. Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak vermiş olduğumuz sosyal medya yönetim hizmetinin en önemli noktalarından biri hizmet alan firmanın kesinlikle olumsuz herhangi bir pozisyon ile karşı karşıya kalmasıdır. Bazen kullanıcılara daha fazla dikkat çekmek adına firma sahipleri değişik talepleri olsa da bizler bu taleplerin sonucu ve doğacak sonuçlarını önceden bilgisini paylaşıyoruz. Olmaması gerektiğini dile getiriyoruz her şeye rağmen bu talepte ısrar ediliyor ise sorumluluk firmada olup ona göre hareket ediyoruz. Bizlerin amacı sadece post paylaşmak değil firmanın imajını sosyal medya üzerinde en tepeye çekmektir.

Sosyal medya yönetiminin çalışma şekli ise tamamen takvim temeli ilerlemektedir. Post ve kampanya takvimi hazırladıktan sonra ilk post içeriklerinin hazırlanması diyebiliriz. Sosyal medya platformları yapay zekaları ile tarama yaptığı için bu taramalarda sorun çıkmadan en fazla kitleye hitap etmek için ön hazırlık şart. Arkasından sırayla resim ve video tasarımları gelecektir. Planlanan programa göre hareket edilmesi ve düzenli içerik yönetimi sosyal mecra fark etmeksizin başarıyı getirecektir. Burada gözden kaçmaması gereken bir kaç nokta bulunmaktadır. Bunların başında hazırlanacak olan tasarımların tamamen özgün içeriklerden oluşması. Mirbax olarak bizler sosyal medya yönetimi hizmeti sağladığımız tüm müşterilerimize ve kullanıcılarımıza, tamamen bize ait olan sıfırdan oluşturduğumuz tasarımları kullanmaktayız. Bu hizmeti sağlayan firmalar için ek iş yükü gibi görünüyor olsa da hizmeti alan taraf için çok büyük bir avantaj haline gelmektedir. Bu avantajın yanında analizlerin takibi yapılarak durum iyileştirilmesi veya kontrolün hangi aşamada olduğunun tespiti önemlidir. Bu aksiyonları kendi içimizde yaparak bir dosya halinde hizmet alan tarafa iletiyoruz.

 

 

Rize Web Sitesi Yapan Firmalar

Rize Web Sitesi Yapan Firmalar

Her bütçeye uygun doğrudan web sitesi fiyatlandırmasına sahibiz. Her şeyden önce, fiyatlandırmamızı küçük işletmelere göre ayarlıyoruz. Sizinle, işletme sahibiyle bir ilişki geliştirmek ve markanıza iş ortağı olmak için zaman ayırıyoruz.

En son teknoloji ile web siteleri oluşturan profesyonel kadromuz ve yeni içerik yönetim sistemlerimiz sayesinde işletmenize özel olarak hazırlanmış benzersiz özel yapım tasarımlar ortaya koyuyoruz.

  • Web sitesi güncelleme desteğine sahip olun
  • Mobil uyumlu bir web sitesine sahip olun
  • Grafik tasarım ekibimizden yararlanın (o sırada profesyonel baskı işleri yapın)
  • Sosyal medya danışmanlığı yaptırın
  • SEO danışmanlığı alın
  • Genel soruların yanıtlarını alın

Tüm programlarınızı ve eklentilerinizi sizin için güncel tutmamızın faydalarını düşünmüş müydünüz? Ya güncellemelerden siz sorumlu olsaydınız? Wordpress ve diğer web sitesi platformları sürekli güncellenir ancak bazı eklentileriniz sürekli güncellenmez. Ya güncelleme yaparsanız ve bir çakışma olursa ve siteniz çökerse? Geliştiricinizi aramanız ve ne olduğunu anlamasını ve sitenizi tekrar çalışır duruma getirmesini istemeniz gerekir ve işler düşündüğünüzden daha çok aksamaya başlar. Bu gibi durumlarda profesyonel imkanlara sahip ajanslar ile çalışmak hem sitenizin güncellenmesini hem yedeklenmesini takip etmeniz gerekmeyeceği anlamına gelir.

Mirbax olarak müşterilerimizle ile sürekli iletişim halindeyiz ve sadece web sitelerinin sorunsuz ve güncel olduğundan değil, aynı zamanda işlerinin yardımımızla olabildiğince etkili sonuçlar getirdiğinden emin oluyoruz.

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Sakarya , Ardeşen Web Tasarım , Pazar Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al