Web Tasarım Ardahan

Web Tasarım Ardahan sanal dünyaya profesyonel giriş yapmanız için lazım olan kurumsal web sitenizi kaliteli ve hızlı bir şekilde elde etmek için arayın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Web Tasarım Ardahan

Ardahan Web Tasarım

Ardahan web tasarım olarak web siteleri tasarlıyoruz ve böylece iş ortaklarımızın başarılarının temelini atıyoruz. Birlikte sitenin alt yapısını oluşturuyoruz, içerik ve yansıtılacak değerleri belirliyoruz, arama motorları için strateji taslağı oluşturuyoruz ve tasarımı tartışıyoruz. En iyi tasarıma sahip olmanız için bütün süreçleri dikkatle inceliyoruz. Hedef grubunuz için doğru sayfayı oluşturmak için kitle analizi yaparak sitenizin yapı, tasarım ve içeriklerinin uygunluğunu değerlendiriyoruz. İnternetin beraberinde getirdiği özellikleri biliyor ve teknik imkanlar doğrultusunda tasarımlar oluşturuyoruz.

Bugün işinizi gerçek anlamda başarıya ulaştırmak için son yeniliklerle uyumlu dijital pazarlamaya ihtiyaç duyulduğunu biliyoruz. Ölçeklenebilir, ölçülebilir ve nihayetinde kârlı bir yol haritasına sahip olmanızı sağlamak için yıllardır edindiğimiz deneyimimizi paylaşmak ve işinizi daha ileriye taşımanızı sağlamak istiyoruz. Günümüzün teknoloji konusunda bilgili tüketicilerine ulaşmak ve onları dönüştürmek için etkili bir web sitesi ve yenilikçi tasarım, teknik işlevlerde hassasiyet gibi net stratejiler gerektirir. Mirbax, müşterilerinizin ihtiyaç ve beklentilerine odaklanan, teknik olarak gelişmiş, hedefe yönelik web siteleri geliştirir. Sonunda daha fazla potansiyel müşteri ve satış dönüşü sağlayan iyi bir kullanıcı deneyimini müşterilerinize sunmanıza katkıda bulunmuş oluyoruz.

Çevrimiçi aramaların çoğu Google gibi bir arama motorunda başladığını hatta büyük çoğunluğunun Google'da başladığını biliyoruz. İçeriğinizi arama motorlarında nasıl daha üst sıralara çıkarabileceğiniz ve gerekli işlem adımları sizin için çok zaman alıcıysa profesyonel destek ile reklamlara göre sizi istediğiniz sonuca daha düşük maliyet ve kalıcı başarıyla ulaşabilirsiniz. SEO uzmanları öncelikli olarak içeriğin, belli kalite standartlarının ve güncelliğin önemsenmesi gerektiğini belirtmektedir. İçerik önceliklidir çünkü kullanıcılar ihtiyaçlarına en iyi şekilde hizmet eden sonucu bulduklarında mutlu olurlar ve arama motorları sitenizde zaman geçiren kullanıcıların varlığını sever. Bu, SEO için kesin yapmanız gereken bir düzenleme olduğunun ve etkileyici olduğu kadar verimli içerik üretmenin gerekliliğini gösterir. Sitenizde yer verdiğiniz içeriklerin bir amaca hizmet etmesi gerekir. Aranılan hizmet hakkında bilgilendirici olması veya ürünü doğru anlatması, satış için doğru işlem basamaklarına yönlendirmesi gerekir. Aksi takdirde siteniz hakkında olumsuz kanıya sahip olarak ziyaretçilerinizin sayfanızdan hızla uzaklaşmalarına sebep olursunuz. İçeriğinizin doğruluğu ve güncelliğini korumak bir başka dikkat etmeniz gereken noktadır. Bozuk bağlantıları düzeltmek ve eski verileri daha doğru güncel istatistiklerle yenilemek, Google'a içeriğinizin hala birinci sayfada bir yeri hak ettiğini göstermenin yollarıdır.

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Ardahan Web Tasarım Firmaları 

Ardahan Web Tasarım Firmaları

Ardahan web tasarım firmaları büneyesinde giderek daha fazla sayıda insan, çeşitli ürün ve hizmetler için alışverişimizi artık çevrimiçi yapmayı tercih ediyor. Web siteleri alıcı ve satıcı arasındaki ilk temas noktasıdır. Bu, hem görsel olarak çekici hem de kullanımı kolay bir web sitesine sahip olmanın müşterileri çekmenin anahtarı olduğu anlamına gelir. E-Ticaret web siteleri ise işletmenize ticaret yapmak için yeni bir platform sunabilir. Müşterilerinize ulaşmanın kolaylaştığı bir çevrimiçi mağazaya sahip olabilirsiniz. Sektörünüze bağlı olarak, kullanıcılar ürünlerinizi veya hizmetlerinizi doğrudan web sitenizden satın alabilirler. Böylece, dijital dünyaya çoktan adım atmış rakiplerinizin gerisinde kalmamanız için sağlam bir adım atmış olursunuz.

Dahası yerel pazardan çıkarak uluslararası satış yapabilme imkanı kazanır, işletmenizin büyümesi için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Mirbax'ta deneyimli ekibimiz, web tasarımlarınız arasında marka tutarlılığını sağlama, web sitenizdeki envanter ve katalogların senkronizasyonunu sağlama, ödeme yöntemlerini, para birimlerini ve dilleri destekleme konusunda yardımcı olacaktır. Müşteri sayısını artırmak amacıyla sitenizin çevrimiçi trafiğini artırmak ve kullanıcı deneyimini iyileştirmek e-ticaretin ve sanal işinizi büyütmenin iki ana bileşenidir. Kullanıcılarınıza güven veren işlem adımları sizi sürekli tercih etmelerini sağlayacaktır. E-Ticaret web sitelerinde ve çevrimiçi ticarette bunun ilk maddesi güvenli ödeme seçenekleri sunulmuş olmasıdır. En popüler çevrimiçi ödeme yöntemleri, hem kredi hem de banka kartları için lider ödeme ağ geçidi sağlayıcıları ile ödeme entegrasyonunu dahil ediyoruz. Ödeme sağlayıcı seçiminiz, ürünlerin/hizmetlerin ve hedef pazarın yapısından da etkilenebilir ve dolandırıcılığa karşı koruma sağlamak için 3DSecure'u entegre etmenize yardımcı olabiliriz. E-Ticaret ekibimiz, tüm müşteri tabanınızı tam olarak entegre etmek için size rehberlik edebilir.

Web siteniz için bir içerik yönetim sistemine sahip olmak, içeriğinizin kontrolüne sahip olmanızı sağlar. Herhangi bir resmi, metni, videoyu veya sesi güncelleme, değiştirme veya silme yeteneğine sahip olmak anlamına gelir. Sitenizin düzenli, güncel ve harika görünmesini sağlar. Yönetim panelleri ekleyerek içeriği kendiniz düzenleyebileceğiniz şekilde web siteleri oluşturuyoruz. İstikrarlı çözümlere güveniyoruz. Nasıl kullanılacağı konusunda sizi eğitiyor ve destek sağlıyoruz. Artık web sitenizi kolaylıkla düzenleyebilirsiniz. Pek çok web sitesi, lansmandan sonra içeriklerini asla gözden geçirmez ve ziyaretçilerinizin gözünde zamanla unutulmuş, artık kullanımda olduğu emin olamadıkları bir web sitesi imajı oluşturacaktır. Birden fazla sayfaya sahip büyük bir web sitesine sahipseniz veya web sitenizde değişiklik veya eklemeler yapmayı planlıyorsanız, içerik yönetim paneline sahip olmanız en iyi seçenektir. Her güncellemede profesyonel destek aramak yerine panel sayesinde mevcut sayfaları düzenleme, yeni sayfalar yayınlama, web formları oluşturma vb. gibi işlemleri kendiniz hızlı bir şekilde halledebilirsiniz.

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Ardahan Web Sitesi Yapan Firmalar

Ardahan Web Sitesi Yapan Firmalar

Ardahan web sitesi yapan fimalar içinde yer alan Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı internette mobil gezinme, akıllı telefonların yaygınlaşması nedeniyle bir gerçeklik haline geldi. Sitenizin bütün cihazlarda optimum işlevsellik ve tasarım detaylarını kaybetmeden sunulması önemlidir. Kullanıcılarınızı üst üste binmiş içerikler ve erişilemeyecek noktalardaki işlevsel özelliklerle karşılamak istemezsiniz. Tüm cihazlarda erişilebilir ve kullanımı kolay esnek web siteleri oluşturuyoruz. Duyarlı ve uyarlanabilir web tasarıma sahip sitenizin mobil platformlardaki performansını iyileştiriyoruz. Örnek olarak, akıllı telefonunuz veya tablet bilgisayarınız ile web sitemizi ziyaret edin.

SEO, arama motoru optimizasyonu anlamına gelir. SEO ile web sitenizin Google gibi popüler arama motorlarında daha üst sıralarda kullanıcıları karşılamasını sağlayacak adımlar atabilir ve hedeflerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz. Size Google'da ölçülebilir şekilde daha iyi sıralamalar sağlıyoruz. Web sitenizin arama motorlarında ilk sayfalarda çıkmasını istiyorsanız sitenizin yapısında ve web tasarımında dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Buna örnek olarak anahtar kelimelerin seçimi, tasarımda yer verdiğiniz resimler için alt etiketler, meta açıklamalar, SEO başlıkları, başlık etiketleri ve kullanıcı dostu tasarım tercihlerini verebiliriz. Arama motoru optimizasyonu çabalarınıza yardımcı olmak için web sitenizi hızlandırabilir ve size rakiplerimizden daha hızlı performans gösteren bir web tasarım sunabiliriz. Sayfa yükleme sürelerini azaltmaya çalışırken göz önünde bulundurmamız gereken bütün konularda ekibimiz size uygun gerekli tedbirleri alacaktır. Arama motorlarının önereceği siteler için bu gibi detaylara önem verdiği bilinmektedir. SEO için başarıya odaklandığımızda, kullanıcı deneyimini çeşitli yönleriyle ele alırız. Memnun kullanıcı kitlesine sahip, ziyaret süresi uzun olan, içerik yüklenme hızı yüksek olan siteler arama motorları için önceliklidir. Arama motoru optimizasyonu alanındaki uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde, fark edilir şekilde daha kolay bulunabilmeniz için sizin için doğru stratejiyi oluşturuyoruz. Sitenizdeki bütün sayfaların optimizasyonunu sağlayarak doğal olarak görünürlüğünüzü arttırıyoruz. Bir an önce üst sıralarda olmak isteyen müşterilerimize Google Adwords (SEM) desteğimizle işleri hızlandırıyor, reklamların istatistiksel analizini yaparak etkinliğini kontrol ediyor ve yeniden planlıyoruz.

SEO yerine sadece ücretli reklamcılığı tercih etmek isteyebilirsiniz. Ancak bunun öncesinde SEO ile ücretli reklamcılık arasındaki temel farkları bilmenizi tavsiye ederiz. SEO yapısı gereği "organik" sıralama düzenlemesi olarak düşünülebilir ve bu, maddi kaynaklarınızı Google'da ve diğerlerinde ilk sayfada olmak için kullanmanız gerekmediği anlamına gelir.

Mirbax olarak, 12 yılı aşkın tasarım deneyimimiz ile dijital olan her şeye tutkuyla bağlıyız ve müşterilerimizin gerçek dünyadaki kişiliklerini çevrimiçi hale getirmelerine yardımcı olmaya odaklandık. Üst düzey web sitelerimiz kullanıcı kitleniz ve iş gereksinimleriniz etrafında tasarlanmaktadır. Şirket içi web tasarım ve web geliştirme ekibimiz birlikte çalışarak teknolojiye en uygun özelliklere sahip olduğundan emin olur. Sizinle ilk görüşmemizde, ihtiyaçlarınızı dinlemek için zaman ayırıyoruz. Yeni web siteniz için başarılı bir sonucu yakalamasında neyin rol oynayacağını, sektörünüze özel detayları anlamak istiyoruz. Kullanıcılarınızı, kim olduklarını, web sitenize neden geldiklerini ve ne yapmalarını istediğinizi tartışıyoruz. Aynı zamanda, bir rezervasyon veya sipariş eklentisine, müşteri ilişkileri yönetim sistemine, hatta işletmenize özel üyelik arayüzüne veya başka bir ek özelliğe ihtiyacınız olup olmadığını kararlaştırıyoruz. Kullanıcı deneyimlerinizi artırmak ve kullanıcılarınıza daha kaliteli hizmet sunabilmeniz için işinizi kolaylaştıracak teknolojilerin entegrasyonu konusunda çok fazla deneyime sahibiz.

Peki, bütün anlattıklarımız gerçekten işlerinizi büyütmenizde etkili oluyor mu? Bunu bir de arıcılık ürünleri ticareti yapan müşterimizden dinleyelim.

Eskiye nazaran internet satışlarımız iyileşmeye başladı. Bu kadar hızlı sonuç almayı beklemiyorduk. Yeni web sitemiz ile rakiplerimize kıyasla Google'da gelişmek istedik. Bizim gibi orta halli dükkanlar için böyle açılımlar hem gerekli hem de riskli olabiliyor. Müşterilerimizden çok yorum aldık. Kimse uzun uzun uğraştıkları sayfalardan istemiyor. Tabi sayfanın iyi görünmesi de önemli. Yenilik isteğimiz böyle ortaya çıktı ve Mirbax ile tanıştık. Sonunda tekrar kurumsal kimliğimize uygun bir web sitemiz oldu. Üstelik sadece bu da değil daha çok müşteri bize ulaşmaya başladı. Bizimle birebir iletişimde olmaları, hem fikirlerimizi dikkate alıp hem de yabancı olduğumuz konularda bizi bilgilendirmeleri bütün süreçte en büyük desteğimiz oldu. Satışlarımızın takibi kolaylaştı, hızı da fazlasıyla arttı.

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Artvin , Çıldır Web Tasarım , Posof Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al