Seydiler Web Tasarım

Web Tasarım Seydiler firmanızın gerek duyduğu tüm dijital ihtiyaçları tek bir adresten çözüme ulaştırın. Fırsatları kaçırmamak için hemen arayın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Seydiler Web Tasarım

Seydiler Web Tasarım

Seydiler web tasarım ile edineceğiniz web siteniz ziyaretçileriniz için yerleşik bir haber sistemi görevi görecektir, bu şekilde şirketten en son bilgileri sunmanıza olanak tanır. Bir web sitesi için ne kadar harcama yapılır? Az, çok? Düzgün geliştirilmiş bir web sitesi seçmenize, tasarım ve bakım maliyetini tahmin etmenize yardımcı olacak birkaç çözüm önerisi sunabiliriz. İşbirliğini teşvik etmek için firmanız için bir ön grafik tasarım hazırlayacağız. Kapsamlı bir web sitesine ihtiyacınız yoksa veya maliyetleri en aza indirmek istiyorsanız, herhangi bir alt sayfası olmayan, yani sözde bir web sitesi sunuyoruz. Tek sayfa web sitesi ile, İnternette görünebilecek, teklifinizi ve iletişim bilgilerinizi ve ayrıca formunuzun yerini gösteren bir haritayı kısaca sunabileceksiniz. 

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Seydiler Web Tasarım Firmaları 

Seydiler web tasarım firmalarının sunduğu paket seçeneklerinde web sitesinin tasarımının yanı sıra, web sitesi için hızlı bir web sunucusu ve SSL sertifikalı e-posta dahil edilir Alan adı ve sunucu olmadan da web sitesi satın almanız mümkündür. İnternette daha fazlasını istiyorsanız, temel bir web sitesi ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Teklif bilgilerini, iletişim bilgilerini ve daha uzun firma açıklamasını sunabileceğiniz birkaç adet kadar alt sayfadan oluşan bir çözümdür. Paket ayrıca *.pl alanı, SSL sertifikası, hızlı www sunucusu, bir yıllık e-posta içerir. Genişletilmiş paketlerimizle kapsamlı web sitesi seçeneklerimizi tercih edebilirsiniz. Çok sayıda alt sayfadan oluşabilir, farklı dil desteklerini edinebilirsiniz (örneğin, Lehçe, yabancı dildeki içerikler müşteri tarafından sağlanır veya şirketimizden bir çeviri sipariş edebilirsiniz.). 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Seydiler Web Site Yapan Firmalar

Seydiler web site yapan firmaların genişletilmiş web geliştirme paketleri ile sitenizi kapsamlı hale getirebilir, teklif, firma hakkında bilgiler, fotoğraf galerileri, harita, iletişim ve firma için önemli olan birkaç alt sayfaya yer verebilirsiniz. Genişletilmiş paketlerimiz ayrıca *.pl etki alanını, web sitesi, e-posta ve web sunucusunu içerir. Alan adı ve sunucu olmadan web sitesi hizmetlerimizden birini satın almak mümkündür. VIP paket seçimleriniz için bireysel fiyatlandırma yapmaktayız. VIP web siteleri, birçok alt sayfası olan sınırsız bir projedir. Böyle bir sayfanın ne içerebileceği size bağlıdır ve sadece sizinle yapacağımız toplantıda projenin ne gerektirdiğini belirleyebiliriz. Projenin içeriğine ve istediğiniz işlevsel özelliklere göre uzman ekibimiz tarafından hangi paketi seçtiğiniz farketmeksizin ayrıntılı bir hizmet alırsınız.

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Kastamonu , Pınarbaşı Web Tasarım , Şenpazar Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al