Web Tasarım Samsun

Samsun web tasarım ile internet üzerinde var olmak için firmanıza özel en uygun web sitenizi oluşturabilirsiniz. Mirbax her zaman sizin yanınızda.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Web Tasarım Samsun

Samsun Web Tasarım

En İyi Web Site Tasarım Ajansı: Mirbax Web Tasarım

Samsun'da Olağanüstü Özelliklerle Web Tasarım Hizmeti Alın

İster basit bir işletme web sitesine, profesyonel bir web tasarımına ihtiyacınız olsun, Muğla'daki web sitesi tasarım şirketimiz sizin için en iyisidir. Mirbax, markanıza benzersiz bir kimlik kazandırır. Web sitesi tasarımı söz konusu olduğunda, tutarlılık ve kalite ile ilgilidir. Bununla birlikte, kaliteli web siteleri oluşturmak genellikle estetikten daha fazlasıdır. Kullanılabilirlik anahtardır, genişletilebilirlik kararlılıktır. Mükemmel bir web sitesinin temiz, tutarlı kodlama, optimize edilmiş sayfa içeriği ve kullanıcı dostu arama motoru navigasyonu için çarpıcı şablonlar gerektirdiğini kabul ediyoruz.

Etkileyici işlevsellik ve özelliklere sahip yüksek kaliteli, güzel görünümlü web siteleri sunan Samsun'daki en iyi web tasarım şirketlerinden biriyiz; uzman hizmetlerimiz markanıza farklı bir kimlik kazandıracaktır.

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Samsun Web Tasarım Firmaları

Samsun Web Tasarım Firmaları

Web Sitesi Tasarımı - Mükemmel grafiklere, şık bir görünüme ve web sitelerini dönüştüren titiz kodlamaya sahip tamamen duyarlı ara yüz tasarımı. Müşterilerimizin en fazla üstünde durduğu ve bizden aldıkları hizmetten memnun kalmalarının sebeplerinin başında, en güncel teknoloji ile çalışmamız gelmektedir. Çoğu kullanıcı yaptırdığı web tasarımı ömürlük olsun yahut çok uzun yıllar açık kalsın istemektedir. Haklı oldukları yerler olsa dahi aslında günümüzde teknoloji çok hızlı ilerleyip değiştiği için aynı teknoloji ve tasarım çevresinde dolanmak bir süreden sonra şirketin kendini tekrar etmesine yol açacaktır. Haklı oldukları yer ise, yazılım sektör çok değişken bir piyasaya ve teknolojiye bağlı olduğu için firmalar çoğu zaman ayakta durmakta ve uzun yıllar çalışabilmekte zorlanabiliyorlar hatta kapanabiliyorlar. Bu gibi durumlarda daha önce hizmet almış lakin belli bir zamandan sonra kapanış yapmış olan bir tasarım yazılım firması çalıştığı müşterileri ile problem yaşadığı gibi kullanıcılarda oluşturdukları siteler ve markaların kontrolünü kaybedebiliyor. Benzer durumu yaşamamak için çok fazla seçici olabiliyorlar. Burada uzun süredir hizmet veren, tecrübeli ve kendini geliştiren web tasarım firmalarına ulaşmaları herkes için daha iyi olacaktır.

Bizler de Mirbax Web Tasarım olarak sürekli olarak kendimize yatırım yapmaktayız. Her dönem gelişen ve değişen teknolojiyi takip ederek. En güncel yazılım bilgisi ile sitelerinizi ve özel talep ettiğiniz yazılımları oluşturmaktayız. Siz Hayal Edin, Bizler Üretelim..

Web Sitesi Geliştirme - Samsun'daki Profesyonel Web Sitesi Tasarımı Ajansı, dönüşümleri en üst düzeye çıkarır ve hedef kitlenize iyi bir deneyim sunar. Bizden hizmet alan müşterilerimiz kendi sektörlerine zaman zaman hızlı bir giriş yapamadıkları dönemler olmaktadır. Daha yüzeysel bir çalışma ile piyasaya merhaba diyen ve zamanla kendi sisteminin, sitesini veya reklam stratejisi güçlendirmek isteyebiliyorlar. Bu gibi benzer durumlarda, her defasında tüm projeye baştan başlamıyoruz. Sıfırdan kodlama ve tasarım talep eden kullanıcılarımız dışında çoğunlukla var olan sistemleri güncelleyerek ve güçlendirerek yol almak istiyorlar. Biz bunları göz önünde bulundurarak gelişime açık bir şekilde tasarım oluşturmaktayız. Kullanıcılarımız belki iki veya üç sene sonrasını planlamaz iken biz Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı bünyesinde onların adına kampanya ve kur farklarını takip ederek henüz onlara maddi külfet oluşmadan ortadan kaldırıyoruz. Bu çalışmaları yürütmek için taşın altına elimizi koymakla beraber olabildiğince müşterilerimizin keyfini kaçıracak sistem güncellemelerini de olabildiğince kör saatler içinde gerçekleştirmekteyiz.

Grafik ve Logo Tasarımı - Yüksek standartlara uygun çevrimiçi grafikler ve web sitesi afişleri oluşturuyoruz. Unutmayınız ki web tasarım hizmetlerimiz marka kimliğinizi güçlendirecektir. Grafik ve görsel çalışmalarımızı oluştururken sadece son teknoloji ile yapılması bizlerin size verdiği hizmet kapsamını kapsamamaktadır. Sektörde güncel programları kullanan firmalar mevcut olabilir lakin bizlerin müşterilerimize vaat ettiğini çalışma çok geniş bir perspektiften bakılarak oluşturulan tasarımlardır. Grafik çalışmaları gerçekleştirilirken, sektör araştırılması yapılıyor, insan psikolojisi ve gelece dönük tasarımlar belirleniyor. Dönem dönem değişen internet akımlarını takip ederek daha yolun en başında bir adım öne geçilmesini sağlıyorum. Her firma bir logo veya görsel için bu kadar kapsamlı çalışma planlamayacaktır. Ama başarının yakalanması için bu tür planların muhakkak olması gerekiyor.

Dijital Pazarlama- Tüm bunları tıklama başına ödeme reklamlarından sosyal medya pazarlamasına (SMM) ve SEO'ya kadar yapıyoruz. SEO hizmetlerimizle farkındalığı artırın. Günümüzde reklamın önemini ufak esnaf ve işletmelerin tamamına yakını tecrübe etmiş bulunmakta. Reklam yaparak pazarlamanın yanı sıra en etkili yöntemlerden biri de SEO çalışmasıdır. Reklam çalışmaları gibi gibi anlık ve canlı olarak istatistiki bir bilgi akışı olmasa da uzun vadede maddi olarak yükümlülüğü firma üzerinden alana ve bir süreden sonra kendine ayrılan vaktin ederini çok daha fazla bir şekilde geri dönüşümünü sağlayan SEO uygulaması her firma ve her sektör için uygulanabilecek en güzel Dijital Pazarlama Yöntemlerinden biri diyebiliriz. Bu kadar etkili olmasının sebebi benzersiz bir şekilde oluşturuluyor olması ve sektör içindeki çalışmalarla birlik bilgi akışının kullanıcılara aktarılması. Daha anlaşma sağlanmadan bir firmadan bilgi alan insanlar kısa zamanda o firmaya bağlılık duygusunu hissetmektedir. Sağlam bir SEO çalışması ile birlikte çok fazla insana ulaşabileceğinizi düşünürsek. Ulaşılan insanlar ve bağlılık durumları göz önünde bulundurduğumuz vakit çok büyük bir potansiyele sahip olduğunu görüyoruz.

 

 

Samsun Web Sitesi Yapan Firmalar

Samsun Web Sitesi Yapan Firmalar

Samsun'daki en iyi web tasarım şirketi Mirbax, şirket içi web geliştiricileri, geliştirme platformunda on yılı aşkın deneyime sahip web geliştirme ve tasarım konusunda oldukça yeteneklidir. Samsun'daki web tasarım ajansımız bir dizi hizmet ve çözüm sunmaktadır.

Web Tasarım - Web sitesi tasarım şirketi olan Mirbax, birbirinden farklı formlarda benzersiz gelişmeler sunar. Yazılım ve kodlama konusunda belirttiğiniz proje ve işinize uygun olacak şekilde tüm sınırları zorlayarak en hızlı ve güvenli web tasarımı çıkarmaktayız. Bizler her işimizde aynı heyecanı yaşamakla beraber sıfırdan en zirveye ulaşmayı hedefleyen ve marka oluşturmak isteyen firmalar dikkatimizi çok daha fazla çekmektedir. Müşterilerimizin çoğu bu bilinçle hareket ettiği için her projede farklı fikirler ortaya çıkarıyor ve kendilerini geliştirmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Karşılık iletişimin olduğu projelerin başlangıçtaki halleri ile en sondaki hallerini bir kıyaslamanızı tavsiye ediyoruz. Ortada gerçekleştirilmesi gereken bir iş var iken bilgileri alıp tasarım yapıp final yaparak sessiz sedasız bağ kopacak ise o projede istenilen karşılanmış olabilir, lakin kendini aşması için gerekli geliştirme ve enerji olmayacaktır. Buda zamanla proje ve iş sahibini negatif yönde etkileyecektir. Bu bahsettiğimiz olayı çalışma ortaklığı gibi düşünebilirsiniz. İletişim ve halinde gelişen projeler her daim daha sağlıklı olmuştur. Tabi altını çizmemiz gereken bir noktayı atlamamak gerek, bu tasarım sırasında firma bünyesindeki yazılımcı veya grafiker arkadaşların yaptığı işlere müdahalenin aşıra kaçması bir süreden sonra kendi yaratıcılıklarını değil sadece talep edilen tasarıma ulaşılmasını sağlamakla görevli bir kişiden ibaret olurlar. Bu sebeple kontak kurulması gereken durumları ve iş geliştirmeyi doğru planlamakta fayda olacaktır.

Web Sitesi SEO Uyumu - Bir site için arama motorlarında iyi bir sıralama elde etmek karmaşık bir yöntemdir. Web tasarım ajansımız ile trafiğinizi artırabilir ve işletmeniz için daha fazla müşteri kazanabilirsiniz. Geniş çaplı bir çalışma olmasından kaynaklı iletişimin ve devamlılığı sağlayacak bir firma ile işe girişmeniz çok önemlidir. Bu süreçte kullanıcıları düzgünce bilgilendirilmesi sağlayacak ve adım adım süreç hakkında açık bir brifing verecek. Optimizasyon çalışması özgünlüğü bakımdan uzun bir zamana yayılmaktadır. Bu süreci hızlandırmak firmaların elinde olsa dahi Google kriterlerini yakalamak adına yapılan çalışmaların oluşturacağı iş yükü kısaltmak çok mümkün olmamaktadır. Örnek verecek olursak planı yapılan bir SEO stratejisi 6 aylık bir dönemi kapsamakta ise sıkı çalışmanın getirebileceği vakit kazancı 5 ay olabilir. Bu orandan çok uzakta ve hayal vadeden firmalardan uzak durmakta kullanıcılar için fayda vardır. SEO kapsamı büyüklüğü ve istenenlerle birlikte düşünülüp önce zaman planlaması yapılmalı ve bu kesinlikle müşteri tarafına bildirilmeli. Mağduriyet oluşmaması için bu nokta çok önemli.

Barındırma Yönetimi - Karlı bir web sitesini veya çevrimiçi kuruluşu işletmek için gerekli tüm özelliklerle desteklenen barındırma hizmetlerimiz, ekibimiz tarafından sürekli olarak kontrol edilmekte ve güncel tutulmaktadır. Sektör içinde bizleri diğer firmalardan ayıran en büyük özelliklerimizden biride depolama şeklidir. Çoğunlukla firmalar sundukları hizmetin yanında güvenlik ve geriye dönük depolamayı kullanmamaktadır. Bunun sebebi ekstra oluşan depolama maliyetidir. Mirbax web tasarım olarak biz yaptığımız işlerin tamamında geriye dönük depolamayı ve güvenliği en üst düzeyde tutmaktayız. Web tasarımlarımızın güvenliğini en iyi şekilde yaptığımız gibi olağan dışı bir şekilde oluşan sistemsel hatalarında önlenmesi adına sürekli yedekleme işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Bakım ve Destek - Sitenizi özel bir hizmet üzerinden veya telefonla veya aylık olarak yönetmek için ekibimizden profesyonel destek alabilirsiniz. Henüz web sitenizin oluşumu sırasında sizlere göstereceğimiz Yönetim Paneli ile Ekleme - Güncelleme - Çıkarma gibi sıkça kullanılan bu fonksiyonları zaten öğrenmiş ve kendi siteniz için kullanıma başlamış olacaksınız. Bu işlem sayesinde yapacağınız her işlem içinde bir telefon trafiği yükü ortadan kaldırmış olacağız. Sizin müdahale edemediğiniz noktalarda bizlere çok hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz için anlık olarak aksiyon almış olacağız.

Mirbax web tasarım kalitesiyle müşterilerinize memnun kalacakları kullanıcı deneyimine sahip sitenizle merhaba deyin.

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Siirt, Atakum Web Tasarım , Yakakent Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al