Web Tasarım Van

Web Tasarım Van işletmeniz için kaliteli ve profesyonel bir web sitesi ile kazancınızı zirveye taşıyın. Fırsatlar için hemen ulaşım sağlayabilirsiniz.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Web Tasarım Van

Van Web Tasarım

Van web tasarım üretim sürecinde son teknoloji ile çalışma yürütmektedir. Mirbax'ı diğer birçok rakipten ayıran, duyarlı web tasarımı alanında son derece bireysel teklifler sunabilmesi ve konusunda uzun yıllara dayanan uzmanlığı sayesinde yerinde tavsiyeler ile birleştirebildiği güncel teknolojik gelişmeler konusundaki yüksek farkındalığıdır. Doğrudan müşteri teması ve köklü bir uzman ekibinden destek almak elbette önemli bir meseledir. Tüm bunlar bizi, dijital iletişimin sürekli artan zorluklarının üstesinden gelmede, rekabette öne çıkmada ve yeni müşteriler kazanmada müşterileri destekleyen bir ortak haline getiriyor.

Web site sahibi olmak sadece sizin görsel kimliğinizle ilgili bir şey değil, aslında her şey sizi veya sunduğunuz hizmetler hakkında bilgi arayanlara doğru bir açıklama yapmakla ilgili. Kurumsal web siteniz arzu ettiğiniz her şeyi ifade edecek ancak çalışma saatleri daha uzun olacaktır. Çevrimiçi varlığınız sayesinde siz uzaktayken bile işletmeniz hala aktif kalır ve sizin için potansiyel müşterilerinizi etkilemeye ve harekete geçmeye hazır hale getirmeye devam eder. Öyleyse içeriğinizin ve paylaşılan bilgilerinizin kendileri için konuşmasına izin verin. Kim olmak istediğinizi seçin ve markanızın imajını yansıtabileceğiniz bir site edinin. Paylaştığınız bilgilerin, başkalarının görmesini istediğiniz, hakkınızda edinmenizi istediğiniz görüşlere uygun olduğundan emin olun. Gelin sizin için neyin önemli olduğunu bize anlatın, çözüm önerilerimizi tartışıp size en iyisini sunalım ve işinizi 7/24 erişilebilir hale dönüştürün.

Kötü tasarlanmış veya eskimiş bir web sitesi, arama motoru sıralama performansını olumsuz etkiler. Bu nedenle, arama motoru sıralamasında üst sıralarda kalmak istiyorsanız, web sitenize düzgün bir şekilde yatırım yapmanız gerekir. Yüksek bir sıralamanın keyfini çıkarmak için arama motorlarının sevdiği bütün özellikleri sitenize dahil etmeyi tercih edin. Web siteniz profesyonelce tasarlanmışsa, ziyaretçilerinizin daha fazlasını öğrenmek için sitenizde kalmaya devam etmesi olasıdır. Aslında, büyük çoğunlukla internet kullanıcılarının hızlı gezinmeyi sevdiği ve kullanımda küçükte olsa sorun fark ettiği sitelerin daha ana sayfadayken ayrılma olasılıklarının daha yüksek olduğu bilinmektedir. İşiniz ve marka kalitenizle ziyaretçilerinizi etkilemek ve onları müşteriye dönüştürmek için hemen çıkma oranlarının azalması size fırsat sunacaktır. Ziyaretçilerinizi sunduğunuz ürün veya hizmetler hakkında bilgi edinmeye ikna edecek, yormayan tasarımlar ile müşteri dönüşlerinizi artırmayı hedefliyoruz.

Gerçek şu ki, web sitesi tasarımı ve geliştirmesi sadece güzel görünmekten daha fazlasıdır. Kullanıcının sitenizde gezinirken iyi veya kötü bir deneyim yaşamasını ve markanızın genel izlenimini doğrudan etkileyen en kritik faktörlerden biridir.

Bizim için başlangıç aşaması ​​taslak değil, web tasarımının neyi başarması gerektiğine dair açık fikir alışverişinin yapılmasıdır. Web sitenizle ulaşmak istediğiniz hedeflerle ilgileniyoruz. Öncelikle belirli bir görüntüyü iletmeli mi yoksa potansiyel müşteriler mi oluşturmalı? Çevrimiçi satış yapmak mı yoksa potansiyel müşterileri şirketinizi ziyaret etmeye motive etmek mi istiyorsunuz? Ve tabi hedef grubunuz kim? Tüm sorular yanıtlandıktan sonra, belirli bir tasarıma dayalı olmayan, ancak gelecekteki kullanıcının ilgi alanlarına odaklanan bir konsept geliştiriyoruz: İlk adım, eskizler ve sayfa bağlantıları, yani işlevsel kullanıcı deneyimi tasarımı (UX tasarımı).

Web siteniz için konsept oluşturulduktan sonra, web tasarımında ikinci adım tasarımdır: Bu kişisel zevkle ilgili değil, şirketinizin konumunu hedef kitleye görsel olarak iletmekle ilgilidir. Kural olarak, web sitesi şirketinizin geri kalan iletişimine uymalı ve örneğin basılı materyal, katalog ve ürünlerin tasarımıyla eşleşmelidir. Çok çeşitli sektörlerden müşteriler için uzun yıllara dayanan deneyime dayanarak ve güncel trendleri göz önünde bulundurarak size tavsiyelerde bulunuyoruz.

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 Van Web Tasarım Firmaları

Van Web Tasarım Firmaları

Van web tasarım Firmaları arasında en güçlü marka olarak Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı yazılım alanındaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Kullanıcılar web sitenize çok çeşitli cihazlardan erişirler - işteki bilgisayardan, hareket halindeki dizüstü bilgisayardan, akıllı telefondan veya tabletten. Ayrıca çok çeşitli tarayıcılar, işletim sistemleri ve kişisel ayarlar vardır. İyi web tasarımı, programlama yaparken tüm bu farklı gereksinimleri dikkate alması ve yine de web sitenizin tutarlı ve görsel olarak hatasız olarak görüntülenmesini sağlamasıyla karakterize edilir. Aynı zamanda içeriği kendiniz yönetebileceğiniz ve web sitenizi güncel tutabileceğiniz içerik yönetim sistemlerini de entegre ediyoruz. Müşterilerimiz tarafından uzun yıllar boyunca verimli kullanımda kendilerini kanıtlamış, kendi bünyemizde geliştirilen sistemleri kullanıyoruz. Bu sayede fazla bir çaba harcamadan web sitenizi güncel tutabilirsiniz.

İyi bir web sitesinde görünümün ve düzeninin otomatik olarak cihaz penceresinin boyutuna uyum sağlaması ve örneğin bir tarayıcının, akıllı telefonun veya tabletin görüntülendiği ekrandan bağımsız olarak her zaman iyi görünmesini sağlaması gerekir. Özel teknikler kullanılarak içerik, farklı uç cihazlar için optimize edilir ve ekranın yüzeyine uyarlanır. İçeriklerinizin her cihazda aynı şekilde gösterilmesi kullanışlılığı azaltabilir bunun yerine sayfaların kullanımı kolay ve içeriğin hızlı bir şekilde kavranıp okunabileceği şekilde kullanıcı için yeniden uyarlanarak hazırlanması önemlidir. Tasarım düzeniniz, masaüstü bilgisayarların, tabletlerin ve akıllı telefonların farklı görüntüleme biçimlerine uyum sağlamalıdır. Kimi web sitesinde kendinizin de deneyimlediği gibi tarayıcı pencerenizi daralttığınızda tasarımın çeşitli kesme noktalarında sıçrama yaparak bozulduğunu ve ne kadar rahatsız edici olduğunu görmüşsünüzdür. Bu nedenle, farklı cihazlarda görüntülemeyi daha verimli şekilde düzenlemeyi sağlayan farklı yaklaşımlar vardır. Sitenizdeki görünüm alanının optimal kullanımı için "doğru" kesme noktalarının belirlenmesi önemlidir. Site ziyaretçilerinizin iyi bir kullanıcı deneyimi ile sitenizde gezinmesi onların müşteri olarak dönüşlerinde artış sağlayacaktır.

Müşterilerinizin/takipçilerinizin markanıza sadık kalmasını ve sizi takip etmesini sağlamak için öncelikle dijital dünyadaki hızlı değişimleri tamamen kabul ettiğinizden ve buna uygun yenilikler yaptığınızdan emin olmalısınız. Uyarlanabilir ve duyarlı web siteleri size web teknolojilerinin öncüsü olma ve öyle kalma fırsatı verir. Sitenizi her boyutta ve cihazda, doğru ve kullanışlı bir şekilde görmelerine izin vermeyerek müşterilerinizi hafife almak istemezsiniz. Web tasarımınızın duyarlı olması yalnızca üst düzey kullanıcı deneyimine dayalı uyarlanabilir doğası ile yeni pazar olanaklarına yaklaşmanın ve fethetmenin güçlü ve vazgeçilmez bir yolu haline gelmiştir.

Web sitenizin ister bilgisayar, ister akıllı telefon veya tablet olsun tüm cihazlarda en iyi kullanıcı deneyimini sunmasını sağlıyoruz. Yeni bir web sitesine geçerken bile, önceki tüm içerikler sorunsuz bir şekilde kullanılabilir olmalıdır. Sorunsuz geçiş yapmanızı sağlıyor ve veri taşıma konusunda sizi destekliyoruz. Yeniden tasarım sürecinde, genellikle mevcut içeriği genişletmeye veya web sitesinin görsellerini revize etmeye ihtiyaç duyulur. Web sitenizin lansman tarihinden sonra istediğiniz takdirde yeni içerik oluşturma konusunda destek veriyoruz. Çünkü biliyoruz ki: günlük güncellemeye sahip sitelerde görünümünüzü güncel tutmak genellikle zordur. Grafik, düzenleme veya görselleştirme uzmanlarımızdan aldığınız desteğe güvenin.

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Van Web Tasarım Firmaları

Van Web Sitesi Yapan Firmalar

Van web sitesi yapan firmalar işinizi geliştirmek için her türlü işlemi hızlı bir şekilde plana oturtmaktadır. Büyümek isteyen bir işletmenin sorunsuz çalışan bir web sitesine veya uygulamasına sahip olması gerekir. Bu, ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde yapılandırılmış ve optimize edilmiş bir altyapınız olmadıkça elde edilemez. Güvenlik ve güvenilirlik, bulut veya şirket içi barındırma çözümünüzü seçmeden önce bakmanız gereken en önemli faktörlerden ikisidir. Performans optimizasyonu ve güvenlik hususlarının tümü, işletme web sitenizin ne kadar iyi olacağını belirleyecektir. Web sitelerinizi ve web uygulamalarınızı yerel olarak (yerinde) barındırmak isteyip istemediğinize veya bulut sağlayıcıları kullanmak istemenize bakılmaksızın, mükemmel bir barındırma ortamı seçmeniz gerekecektir. Mirbax olarak, tüm gereksinimlerinizi karşılayabilecek bir barındırma sağlayıcısına sahip olmanız için bu alandaki donanımımızı geliştirmeye odaklanıyoruz.

Birçok şirket web sitelerini kendi sunucularında işletir. Genellikle işletme maliyetlerini ve gerekli güvenlik güncellemeleri ve yedeklemeleri için harcanan çabayı hafife alırlar. Şirketlere web sitelerinin veya diğer web tabanlı uygulamaların işletimini dışarıdan temin etme olasılığı konusunda tavsiyelerde bulunuyoruz. Kendi sunucu altyapımızla müşterilerimize kalite, güvenlik ve kullanılabilirlik açısından en yüksek standartları garanti ediyoruz. Büyüme odaklı bir web tasarım ajansı olarak, uzun yıllardır yüksek performanslı web siteleri tasarlıyoruz. Kötü web tasarıma ve site performansına sahip müşterilerimizin güvenilirliklerini kaybettiği, satışlarında kayıp yaşadığı, düşük arama motoru sonuçlarından etkilendiği, olumsuz eleştirilere maruz kaldığı ve çok daha fazlasından sonra onları yeniden istedikleri başarıya ulaşmalarını sağlamayı amaçlıyoruz. Her zaman durumu tersine çevirebileceğinize ve yeni bir başlangıç ​​yapmak için asla geç olmadığına inanıyoruz!

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri geliştirirken net ilkeler belirleriz. Yaklaşımlarımızın ve çözümlerimizin uygunluğunun ve veriminin test edilmesi kalitemizi geliştirmede ve hedeflerimizi yakalamada büyük rol oynar. Her müşterimizin birbirinden bağımsız, sektörüne ve kendi işine has bireysel çözümlere ihtiyaç duyduğunun farkındayız ve size çevrimiçi varlığınızı en iyi yapmanız için profesyonel tavsiyelerde bulunuyoruz. Bir web sitesinin kalitesinin kullanılabilirliği ile doğrudan bağlantılı olduğunu ve bunun genellikle satın alıp almamaya karar verme sürecini etkilediğini biliyoruz. Fikirlerinizi, satış odaklı koşullar ve müşteri kitlenizin beklentilerini göz önünde tutarak birlikte değerlendiriyoruz. Firmanıza uygun ve hedef kitlenize hitap eden size özel bir tasarım oluşturuyoruz. Kullanıcıların mobil cihaz kullanma eğiliminin bilincinde oluşturduğumuz her web sitesini mobil optimize edilmiş hale getiriyoruz. Arama motoru dostu sitelerin hedef kitlenize ulaşmanızdaki etkisini fırsata dönüştürmek için SEO uyumu ile görünürlüğünüzü artırıyoruz. Arama sonuçlarında kolayca bulunun ve rakiplerinizden bir adım önde olun. Güvenliğin çevrimiçi ortamda marka imajınızı doğrudan etkilediğinin farkındayız, web sitelerimizi en son güvenlik yönergelerine ve bilgilerine göre oluşturuyoruz. Projeniz tamamlandıktan sonra bile sizinle irtibatta kalmaya devam ediyor ve destek sağlıyoruz.

Ana amacımız, bütün sektörlerden müşterilerimize kaliteli web teknolojisi hizmetleri sunmaktır. Web tabanlı bir iş kurarak yerel müşterilerden denizaşırı ülkelere ulaşmayı isteyenlere kadar. Web sitesi tasarımının ilk istişarelerinden ve planlamasından, teknolojik prosedürlere ilişkin tekliflerden, takip için sonraki destek ve eğitime kadar eksiksiz bir hizmet sağlamaktayız.

Mirbax ile sıfırdan başarıyı sağlam adımlarla ve yanınızda profesyonel desteğin olduğunu bilerek güvenle yakalayın.

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Yalova , Bahçesaray Web Tasarım , Tuşba Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al