Web Tasarım Trabzon

Web Tasarım Trabzon profesyonel hizmet talep eden firmaların tüm ihtiyaçlarına karşılık bulacakları web site ajansı. Detaylar için hemen kontak kurun.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Web Tasarım Trabzon

Trabzon Web Tasarım

Trabzon web tasarım işinizi büyütmek adına her aksiyonu almaya hazır bir ekip ile kısa zamanda verimli geri dönüşler alabilirsiniz. Müşterilerimizin yeni müşteriler bulmasına, kitleleriyle etkileşime geçmesine ve markalarını oluşturmasına yardımcı olan ölçeklenebilir dijital pazarlama çözümleri sunmaktayız. Bunu, müşterilerimizin satış ve pazarlama ekipleri arasındaki boşluğu kapatan kusursuz bir ajans ortağı olarak ve iş hedeflerini karşılamak için ulaşılabilir hedeflere ve ölçülebilir kilometre taşlarına ulaşmak için eyleme geçirilebilir pazarlama stratejileri oluşturmaya yardımcı olarak yapıyoruz.

Küçük işletmelere, kar gütmeyen kuruluşlara ve yeni kurulan şirketlere büyük denizde büyük balık olmaları için yardımcı oluyoruz. İnsanlar kendi işlerine yaptıkları yatırım kadar büyüme gösterebiliyorlar. Bu konuda hakkında olabildiğince iletişim kurduğumuz firmaları bilgilendirme yapmaya çalışıyoruz. Uyarıları dikkate alan firmalar kendilerine katabilecek en ufak bir pozitif alanı bile kullanıyorlar. Bu şekilde ilerleme kaydetmenin getirisi uzun vadede çok daha büyük olmaktadır. Büyük bir kitle yatırım ve kısa vade kazancı arasındaki ince çizgiyi fark edemiyor. Yapacakları işlerin geri dönüşlerini anında beklemeye geçiyorlar. Aslında yapılan ciddi yatırımlar firmanın temeline konulmuş bir kolon gibi uzun vadede etkisini gösterecektir. Bu bilinç ile hareket eden kimseler genel olarak sürekli bir ivmeye sahip şekilde büyümeye devam ediyorlar.

Müşterilerimizin gerçek, ölçülebilir sonuçlar elde etmelerine yardımcı olan 12 yılı aşkın deneyime sahip bir web tasarım, çevrimiçi pazarlama ve dönüşüm ajansıyız.

Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak web tasarım, pazarlama ve kreatif uzmanlarımız işinizi, müşterilerinizi ve hizmetlerinizi tanır; ardından başarınız için bir plan hazırlamak için çalışmaya başlarız. Çevrimiçi pazarlama, markalaşma ve dijital varlıklarınız için bir strateji geliştirmek için sizinle birlikte çalışıyoruz ve çevrimiçi başarılarınızı izleyerek ve uzun vadeli web tasarımı ve pazarlama desteği sağlayarak yanınızda oluyoruz. Mirbax web tasarım, müşterilerimizin işletmeleri için ölçeklenebilir dijital çözümler sunma konusunda uzmanlaşmış, gerçekçi hedeflere dayalı stratejiler oluşturmak için profesyonel kadroyla çalışarak, yeni müşteriler bulmalarına ve markalarını oluşturmalarına yardımcı olan web tasarımlarıyla yenilikçi bir dijital pazarlama ajansıdır.

Yazılım ve Dijital Pazarlama kavramları günümüzde iç içe geçmiş iki kavram diyebiliriz. Bir firma için oluşturulan yazılım ne kadar güçlü olursa olsun eğer o firmanın ürünlerini pazarlama yetisi yeteri kadar bulunmuyor ise bu yazılım gücü ne tam anlamıyla başarıya ulaşmış olur ne de kazanç potansiyeli katlanabilir. Kısa süre içinde birbirine etki edecek bu iki kavram için beraber bir strateji yürütmek her firma için daha sağlıklı olacaktır. Çoğu firmanın yapmış olduğu en büyük hatalardan biri, maliyeti ön plana alarak yazılım için bir yatırım yapılıyorsa pazarlama alanı ıska geçiliyor. Pazarlama için bir çalışma yürütülüyorsa yazılım tarafı boş bırakılıyor. Aslında olması gereken işlem her iki alanda aynı anda çalışma yapmak fakat maliyet yükü ağır gelmektedir. Lakin bu süreçte harcanan her kuruşun kendi işine bir yatırım olduğunun bilinci olması gerekmektedir. Bu mantalite ile hareket edilmesi hem kazancın artması hem de hedef kitlenin genişlemesi anlamına gelmektedir.

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Trabzon Web Tasarım Firmaları

Trabzon Web Tasarım Firmaları

Trabzon web tasarım firmaları ciddi bir profil çizmeniz için yeterli deneyime sahiptir. Kurumsal kimliğinizi en iyi yansıtan web tasarımları ile ziyaretçilerinizi cezbedin ve onları ilgi çekici, duyarlı bir web sitesi tasarımıyla müşterilere dönüştürün. Marka mesajınızı geliştirin ve müşterilerinizi savunuculara ve marka amigolarına dönüştürün. Beyaz şapkalı SEO, PPC, sosyal medya ve e-posta pazarlama yoluyla daha fazla trafik çekin ve yeni potansiyel müşteriler yakalayın. Gelişmelere uygun olarak web tasarımcılarımız tarafından yeni temalar, stiller ve web sitesi görünümleri oluşturuluyor. Yeni ve gelişmekte olan tüketicilere hitap etmek için web sitenizin trendde kalması bizim için önemlidir. Yalnızca web sitenizin görünümüyle değil, içeriğiyle de güncel kaldığınızdan emin olmanız gerekir. Sitenizdeki bilgileri güncel tutmak, müşterilerinizin işletmenizde neler olup bittiğini her zaman bilmesini sağlayacaktır. Web sitenizi güncellerken, değişiklikler Google tarafından not edilir. Bu, son güncellemeleri yapmayan diğer web siteleri üzerindeki sıralamanızı artırır. 

Bölgenizde veya yerel kanallar üzerinde reklam çalışması yapılmasına karşı olmasak da internet aracılığı ile yapacağınız reklamın getireceği ses ile diğerlerini kıyaslamak pek sağlıklı olmayacaktır. İnternette ses getirmek için ilk adımın muhakkak atılması gerekiyor. Bu adımı da web tasarım ile gerçekleşmesi önemli. Basit bir web site yerine sektörünüz ile alakalı ve kalite tasarımla güzel bir başlangıç yapmış olursunuz. İnternet ortamında var olmak adına vereceğiniz mücadelede en zoru ilk adımdır. Çoğu firma gelişen teknoloji ile daha fazla yakınlaşmaları gerekirken sosyal medyaların kendilerine yeteceğini düşünüp web site konusunda çekimser kalmaktadır. Olayın temeline indiğimiz vakit web tasarım tüm internet camiasının en temel yapı taşıdır. Bir firmanın aktif ve güzel bir web sitesi bulunmuyor ise kullanıcılar o firmaya güvenmekte zorluk çekiyorlar. Ayrıca google üzerinde aktif olarak kullanabileceğiniz ve işinizi büyütmek için size fayda sağlayacak araçlara erişiminizde yardımcı olacaktır. Firmanın kendisini böyle bir ortamdan soyutlayarak günümüz dünyasında tek elden kazanç kapısı sağlamak hem sağlıksızdır hem de geri potansiyelden giderek uzaklaşacaktır.

Gelişen teknolojinin insanlara kazandırdığı en büyük getirilerden biri ticaretin sanal ortama aktarılmasıdır. İnternet ortamında başı çeken siteler ile beraber herkesin çok kolayca ulaşabildiği uygulamalar aracılığıyla ticaret hacmi çok büyük rakamlara yaklaşmıştır. Burada sadece ticareti yapan firmalar açısından bakarak kazancın potansiyelinin ölçülmesi sağlıklı olmayacaktır. Ticaretin gelişmesi ile birlikte firmalar arasındaki rekabet de en üst düzeye çıkmıştır. Bu rekabet müşterilerin daha kaliteli ürün ve hizmetler ile karşılaşmasını artırmıştır. Ürün kalitesi ve hizmetlerin yanında bir çok kampanya da olayın içine girmiş oluyor. Normalde firmaların bu gibi durumları kovalamayacak ise bile rekabetin gerisinde kalmamak adına karından vererek olası müşterileri kendilerine çekmeyi amaçlamaktadır.

İnternet kullanıcıların çok büyük bir kısmı telefon uygulamaları ve pazar yerleri dediğimiz online satış noktalarını kullanmaktalar. Hepsinin arkasında var olan güç e-ticaret web siteleridir. Bu internet siteleri kendi web sayfalarının yanında hazırlamış oldukları uygulamalar ile canlı olarak olabildiğince fazla müşteriye ulaşmayı hedeflemektedir. Bu dönen ticaretin birinci adımı. İşin arka planında farklı bir alan daha bulunmaktadır. Bu da ticaret sistemlerine kayıt olarak satış yapmaya çalışan firmaların kendileri. Birçok firma kendi web sitesini kurmuş olsa da yapılan reklamlar sayesinde büyük firmaların oluşturduğu pazar yerlerine kayıt olarak bu reklam yükünden kurtulmayı amaçlamaktadır. Çok ufak bir detay bulunuyor tabi, bu reklam bütçesinden kurtulurken komisyon ücreti ortaya çıkmaktadır. Verilen televizyon ve internet reklamlarının maliyeti yine bu alanda çıkmaktadır. Dönen çarkın bir dişlisi haline gelmek içinde firma sahibi olarak da biraz zaman tanımak gerekmekte firmaya. Maddi imkanları doğrultusunda vakit olarak sorun yaşamayacak firmalar uzun vadede çok güzel geri dönüşler almaktadır. Açtıkları dükkandan yaptığı satışlardan daha çok internet üzerinden satış yaparak kendi çarklarını döndürmeyi başarıyorlar.

Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak sizin için hızlı ve rahat kullanımı olan E-Ticaret Web Siteleri oluşturmaktayız. Ticaret hacmini büyütmek için yapabileceğiniz ilk işlemlerden biri kendi sisteminizi kurmak olacaktır. Bununla beraber sizin için pazar yerleri için hesap oluşturarak oralarda var olmanızı sağlıyoruz. Kampanya yönetimi ve yeni müşterilere ulaşmanızda sizlere yol gösteriyoruz. Yıların getirmiş olduğu tecrübe ile kullanıcıların ne tarz bir web tasarım isteyeceği veya nasıl hızlı alışveriş yapacakları bir sistem kurulması gerektiğinin bilincindeyiz. Sizlere bu yönde hizmet verirken sadece satıcı firma gözünden değil o sayfadan alışveriş yapacak bir müşteri olarak gözlem yaptığımız için yeni gelmiş olan her müşterinin son adıma kadar getirecek şekilde hazırlıyoruz.

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Trabzon Web Tasarım Firmaları

Trabzon Web Sitesi Yapan Firmalar

Trabzon web sitesi yapan firmalar denildiği zaman ilk kontrol etmeniz gereken önceliklerden biri , işletmenizi öne çıkarma yetisini kendi içlerinde barındırmaktalarmı. İşletmenizdeki herhangi bir değişikliği dahil etmek için anahtar kelimelerinizi düzenli olarak güncellemeniz ve ayrıca mükemmel müşterilerinizin hangi anahtar kelimeleri ve kelime öbeklerini aradığının farkında olmanız gerekir. Güncelledikçe, önemli SEO anahtar kelimelerini vurgulayarak, sitenize gelen trafiğin doğal olarak arttığını göreceksiniz. Web sitenizi daha mobil uyumlu hale getirmek giderek daha önemli hale geliyor. Web tasarımınızın tüm yönleri mobil cihazlarda görünür olmalıdır. İzleyiciler teknoloji konusunda daha bilgili ve daha genç hale geldikçe, hizmetleri araştırırken neredeyse yalnızca mobil cihazlarını kullanıyorlar. Bu şekilde mobil cihazlar ile kontak haline geçen kullanıcıların dikkatini çekmek diğer masaüstü kullanıcılardan daha zordur. Sebebi ise site, proje ve yazılımın tanıtımı ve etkilemesi için alan sınırlı bulunuyor. Çok kısa zamanda ufak bir alanda etkileyici bir tasarımla bağlılık sağlanması gerekmektedir.

İlerleyen teknoloji birlikte özellikle telefon çağı denilen bir kavram ortaya çıkmıştır. İnsanların sanal dünya üstünde artık olabildiğince rahat ulaşabilecekleri siteler ve platformların peşinden gittiğini söylersek yanılmış olmayız. Sürekli olarak gelişen ve değişen yazılım sektörü bu ihtiyacı karşılamak için aralıksız alternatif plan üretmektedir. Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak biz bu gelişmelerin tümünü yakından takip ediyoruz. Sizler için yapmış olduğumuz her sitenin her yazılımın son kullanıcı odaklı olarak tasarlandığının altını çiziyoruz. Sadece tasarım süreci tarafından ürünleri değerlendirmiyoruz. Aynı zamanda birer kullanıcı gibi nasıl daha rahat olabilir nasıl daha hızlı ve kolay ulaşım sağlanır bunların yollarını araştırarak üretim yapıyoruz. Netice olarak hız testlerini geçmiş, kolay kullanımı ve sadece ara yüze sahip profesyonel bir web tasarımı ortaya çıkartıyoruz.

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Tunceli , Akçaabat Web Tasarım , Yomra Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al