Adilcevaz Web Tasarım

Mirbax, 12 yılı aşkın tecrübesiyle internette kurumsal kimliğe sahip olmak isteyen işletmelere profesyonel Adilcevaz web tasarım hizmeti sunmaktadır.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Adilcevaz Web Tasarım

Adilcevaz Web Tasarım

Adilcevaz web tasarım ile markanızla uyumlu göz alıcı görsellere yatırım yapın. Markanıza sadık kalmak, başarılı web sitesi tasarımının anahtarıdır. Markanıza uymuyorsa, en muhteşem web sitesi bile işe yaramaz. Etkili bir web tasarımının yapı taşları düğmeler, yazı tipleri, renk paletidir. Tabii ki, iyi web tasarımı sadece faydacı değildir. Ziyaretçiler ilgi çekici ve marka estetiğine uyan web sitelerini sever. Bunu nasıl başarırsanız başarın, markaya uygun, ilgi çekici bir görünümü dönüştüren tasarım öğeleriyle birleştirmek web tasarımında kazanmanızı sağlar. Web sitenizi kullanma deneyiminin tamamı basit ve sezgisel olmalıdır. Net harekete geçirici mesajlar ile harika bir web tasarımı elde edersiniz; kafa karıştırıcı veya anlaşılmayan mesajlar kullanıcılar için en kötü seçimdir. 

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Adilcevaz Web Tasarım Firmaları 

Adilcevaz web tasarım firmaları ile mobil uyumlu ve kullanıcı dostu web siteleri edinin. Yüksek kontrastlı yazı tipleri akıllı, etkili web tasarımının; okunması zor olan düşük kontrastlı yazı tipleri ise zayıf web tasarımının dikkat edilmesi gereken ögeleridir. Dikkat dağıtan görüntüler ve arka planlardan uzak durun. Örneğin, döşemeli bir arka planın iyi bir seçim olabileceği birkaç örnek olsa da, çoğu durumda bunlar dikkat dağıtıcıdır. Günümüzde web sitenizin mobil uyumlu olması gerekir. Net olmayan bağlantılar ve düğmelerle ziyaretçilerinize vakit kaybettirmeyin, hangi resimlerin ve metin parçalarının onları yeni sayfalara götüreceğini veya seçimlerini onaylayacağını hızlı bir şekilde görebilmelidir. Benzer şekilde, kullanıcılar doldurulabilir alanları açıkça tanıyabilmelidir. 

 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Adilcevaz Web Site Yapan Firmalar

Adilcevaz web site yapan firmalar, özellikle potansiyel kullanıcılarınız için çekici olmasını sağlar, bu nedenle hangi tarzın onlara hitap edici olacağını değerlendirir. Izgara düzenleri gibi belirli web tasarım öğeleri, doğası gereği iyi veya kötü seçimler değildir. Etkili ve etkisiz şekillerde kullanılabilirler, bu yüzden onların tasarımına özen göstermek şarttır. Estetik tasarım seçimlerinin dönüşümleri etkilediğini düşünmüyorsanız, yanılıyorsunuz, kullanıcı ne kadar doğru tasarımla karşılaşırsa, bunalmış ve kafası karışmış olma olasılığı o kadar az olur. Örneğin, yalnızca sayfadaki konuyla %100 alakalı görseller ve metinler kullanmak, yalnızca istenen eylemlere yönlendiren düğmeler kullanmak ve vurgulama ve harekete geçirici mesajlar için yazı tipi varyasyonlarını kullanmak önemlidir. Ayrıca, kendini kullanıcının ekranına göre yeniden boyutlandıran ve yeniden yönlendiren, web sitesinin herhangi bir cihazda kullanımını kolaylaştıran bir tasarıma sahip olması gerekir.

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Bitlis , Tatvan Web Tasarım , Ahlat Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al