Mutki Web Tasarım

Mirbax, 12 yılı aşkın tecrübesiyle internette kurumsal kimliğe sahip olmak isteyen işletmelere profesyonel Mutki web tasarım hizmeti sunmaktadır.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Mutki Web Tasarım

Mutki Web Tasarım

Mutki web tasarımda navigasyon gezinme, kullanıcıların sitenizle veya ürünlerinizle nasıl etkileşime girdiği ve bunları kullandığı konusunda ayrılmaz bir rol oynar. Navigasyon tasarımı, kullanıcıların bir web sitesinde veya uygulamada gezinmesi için yollar oluşturma, analiz etme ve uygulama disiplinidir. Gezinme öğelerinizi sitenizde doğru yere yerleştirmek için biraz zaman ayırarak, bir sitenin üstbilgisinde, gövdesinde ve altbilgisinde bulunmasını sağlayabiliriz, ancak yalnızca ziyaretçilerinizi istedikleri bilgilere mümkün olan en kısa sürede yönlendirmeye hizmet edin. İçerik düzeni, renk şemasını, yazı tiplerini ve gezinme tasarımını aldıktan sonra, şimdi sitenizi güvenilir ve birinci sınıf ürün ve hizmetler sunabilecek hale getirmek için içerik eklemeliyiz. Fazladan kelimeler markanızın birincil satış noktalarını engelleyip köreltebileceğinden, verimlilik çok önemlidir. Bu nedenle, içeriğinizi düzenli ve bilgilendirici hale getirmek için kısa ve öz düşünün. 

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Mutki Web Tasarım Firmaları 

Mutki web tasarım firmaları webde kullanılabilirliğe sağduyulu bir yaklaşım sergilemektedir. Tasarımcılarımız, web standartlarıyla tasarım yapmakta, standartlarla uyumlu HTML ve CSS yazmakta ve ayrıca yaygın web tasarımı sorunlarıyla başa çıkma tekniklerini kullanmakta uzmanlaşmışlardır. Tipografi veya yazı tipini de göz ardı etmeden, metninizi kolayca okunabilir hale getirilmelidir. Başlıklar veya vurgular için tamamlayıcı bir yazı tipi kullanmak idealdir, ancak üç yazı tipinin veya gereksiz boyutlandırma ayarlarının ötesine geçilmemelidir. Duyarlı web tasarımın temellerine, HTML'ye, CSS'ye, medya sorgularına ve daha fazlasına yer verilmelidir. Kullanıcı deneyimi (UX) tasarımı ile kullanıcıların web siteleri ve uygulamalarla nasıl etkileşime girdiğini daha iyi anlamakta ve temel bir web sitesi tasarımının ötesinde daha kapsamlı hizmetler sunmak için becerilerimizi kullanmaktayız.

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Mutki Web Site Yapan Firmalar

Mutki web site yapan firmalar, projeniz için detaylı araştırma yapıp özgün fikirler ve çözümler ile hızlı bir şekilde barındırılan bir çevrimiçi platform geliştirmektedir. Web siteniz, grafiklerden ilham almaya ve iyi bir tasarıma kadar ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaktır. Kullanıcı deneyimi, web tasarımı ve erişilebilirlik gibi konuları kapsayan bir hizmet sunmaktayız. Web sitenizde paylaşılan tüm içerikler, kolay okunabilir ve bilgilendirici olacak şekilde tasarlanmaktadır. Kapsamlı teknik ipuçları, haberler, düşünce liderliği gönderileri ve ilham kaynağına sahip içerikler üretmenize de yardımcı olacak yazarlarımızla çalışabilirsiniz. 
Şirketimiz, tasarım ve işbirliğiniz için tam donanımlı hizmet sunar ve ölçeklenebilir tasarım sistemleriyle tasarım iş akışınız tamamen kolaylaştırılır.

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Bitlis , Hizan Web Tasarım , Tatvan Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al