Web Tasarım Bitlis

Web Tasarım Bitlis yazılım alanında hizmet vermekteyiz. Yılların getirdiği tecrübemiz ile sizlere profesyonel web site sunmaktayız. Hemen iletişime geçin.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Web Tasarım Bitlis

Bitlis Web Tasarım

Mirbax, en kaliteli Web sonuçları arayan müşterilere hizmet vermek için web tasarımı ve İnternet pazarlamasında 12 yıllık deneyimi bir araya getiriyor. Öncelikle web tasarımı, arama motoru pazarlaması ve ilgili internet hizmetleri sağlamaya odaklanmak için geliştirilmiş bir kuruluştur. Müşterilerimizin web sitelerine yüksek hacimli, hedeflerine uygun, internet trafiğini gerektiği kadar kısa sürede ve dünyanın önde gelen arama motorlarında mümkün olan en ekonomik halde sağlamayı hedeflemektedir. İşlerinize, ürünlerinize veya sunduğunuz hizmetlere gerçekten ilgi duyan hedef kitleyi web sitenize çekmenizi sağlayacak profesyonel altyapı ve çalışan gücüne sahiptir.

Mirbax sunduğu web tasarım hizmetleri ile iş dünyası için kurumsal tasarım ve internet çözümleri sağlama konusunda on yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Müşterilerimizin büyük çoğunluğu, işletmelerinin kolayca bulunmasını sağlayan ve yatırımlarının geri dönüşünü sağlayan bir web sitesine ihtiyaç duyar. Üstlendiğimiz herhangi bir projenin temel hedeflerini karşılayan profesyonel bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Yıllardır süre gelen tecrübelerimize dayanarak sektör fark etmeksizin bir firmanın hangi konuda açığı bulunuyor veya nerede ihtiyacı doğacak onu çok rahat tespit ediyoruz. Bu tespitler daha yazılıma başlamadan ajans içinde çözüme kavuşturuyoruz. Müşterilerimiz veya kullanıcılarımızın sorunlarla karşılaştıktan sonra destek vermek yerine daha o sorunlar ortaya çıkmadan çözüme kavuşturmak bizim için çok daha önemli. Google çalışma mantığını ve yapay zeka taramalarının nasıl işlediği konusundaki tecrübelerimizi yapmış olduğumuz her site uyguluyoruz. Böyle hedeflenen başarıyı yakalamak çok zor olmuyor. Hizmet içeriği ne olursa olsun Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak, çalışmalarımız ve hizmetlerimizi asla deneme yoluyla ilerletmiyoruz. Bu deneme yanılma durumu tamamen plansız ilerletilen ve çoğu zaman nakit, vakit kaybı ile biten süreçlerdir. Bizlerin ise bu şekilde rastgele bir çalışmanın yanında bulunmamız mümkün değildir. Planlama ve programlaması yapılmayan proje kapsamı ne kadar büyük olursa olsun yanında bulunmuyoruz.

Rakiplerimizin çoğundan daha yüksek bir standartta web tasarım ve internet pazarlama çözümleri sunarken, aynı zamanda müşterilerimize anında web trafiğini artırmalarına yardımcı oluyoruz.

Müşterilerimizin İnternet ihtiyaçlarına yönelik kapsamlı çözümlerimiz, diğer gereksinimlerle birlikte alan kaydı, web tasarımı, barındırma, arama motoru pazarlaması, e-ticaret çözümleri, trafik ve olası satışları yakalamayı içerir. Bu istatistiklerin analiz edilmesi ve takibinin yapılması çok mühim. Yeni kullanıcılar yeni müşterilere ulaşım sağlanıyor mu ? yoksa anı kullanıcılar üzerinden mi satış devam ediyor ? Bu sorularının cevabı aynı zamanda yapılan ticaretin ilerleyip ilerlemeyeceğini göstermektedir. Yeni müşterilere ulaşılmaması belli bir vakit sonra firmayı kendi için bir döngü girmesine ve kazancın artış göstermemesine sebep olur. Bu nedenle özellikle ticaret işinin içinde olan firmalar için bu verilen takibi ve analizi hayati önem taşımaktadır. Şirket içinde bu takibi yapabilecek kabiliyette biri var ise idare edilebilir. Lakin bu idare süreci bir noktaya kadar götürülebilir. Profesyonel destek alınması işin büyüme hızını etkilememesi adına firma için daha sağlıklı olacaktır. Bu noktada bizlerin tecrübesi ile hata yapmanıza engel olarak hedefi tam anlamıyla yakalamak adına yapılacaktır. Reklam ve dönüşler üzerinden çizeceğimiz yol işinizi büyütmek için çok önemlidir.

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Bitlis Web Tasarım Firmaları

Bitlis web tasarım firmaları ile web tasarım konusunda yıllardır müşterilerimize profesyonel ve kurumsal hizmet vermekteyiz. Web site tasarlama sürecinde sadece üretici gözü ile hareket etmiyoruz. Kullanıcı bakış açısı ile kullanım kolaylığı ve sade ara yüz tasarımı ön planda tutarak projenin hayata geçirilmesinin ardından herkese hitap etmesi hedefleniyor. Tasarım planlaması bu şekilde olması bizler için herhangi bek bir yük oluşturmamakla birlikte siteye gelen kullanıcıların site içerisinde geçireceği vaktin uzunluğunu aslında direk site içerikleri belirlemektedir. Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak tasarımın yazılım sürecinde bu konudaki tecrübelerimize dayanarak tüm sitelerimizi kontrol panelli tasarlayarak oluşturuyoruz. İçerik ekleme veya düzenleme gibi durumları proje sahipleri dilediği gibi yaparak sitelerinin aktiflik süresini kendileri belirlemektedirler.

Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak dijital ortamda ihtiyacınız olan tüm hizmetleri profesyonel bir şekilde sizlere sunuyoruz. Projenin hayata geçirilmesi sürecinde kullanıcıların en çok ihtiyaç duyduğu alan ise web sitelerindeki yönetim panelleri olmuştur. İçeriklerini özgünleştirmek isteyen kullanıcıların bu yönetim paneli sayesinde web sitelerini bir sosyal medya sitesi kullanır gibi rahatça içerik ekleyip düzenlemesi sitelerinin anlık aktif zamanını kendi kontrolünde olması sağlamaktadır.

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Bitlis Web Sitesi Yapan Firmalar

Her projenin internet ortamında belirli bir kitleye hitap etmesi gerektedir. Kendi kitlesini bulamayan veya oluşturamayan firmalar ilk olarak durumları stabil görünse de ilerleyen vakitlerde iş potansiyelleri giderek azalmaktadır. İnternet ortamında bir firmanın prestiji sosyal medya üzerindeki aktifliği ile kıyaslanabilir. Sektörden sektöre değişiklik gösteriyor olsa da sosyal medya kullanımının önemi günümüz çok çok fazladır. İster kişisel bir projenin büyütülmesi olsun ister kurumsal firmanın satışlarının artırılması olsun. Farklı sektör farklı imkanlar gibi durumlarda bile herkesin kesinlikle planlarına koyması gereken bir alan.

Sosyal medya gücünü dünyada olduğu gibi ülkemizde de kendini yeterince kanıtlamış durumda. Bu platformlar olmadan iş büyütmek veya hedef kitleye ulaşmak çok yorucu ve gereksiz masrafa sebep olur. Yerel basın ve reklam kanallarının kullanılması sosyal medya üzerindeki çalışmaların yanında çok fazla maliyet çıkartır. Google reklamları, yerel basın ve yazılı basın, sosyal medya reklamları hepsi ile tümleşik bir reklam planlaması yapılırsa muazzam bir şekilde etkili olacağı kaçınılmazdır. Tabi herkesin veya her firmanın bu imkanlara sahip olmadığı gerçekler ortada. Bu gibi durumlar için en az masraf ile en yüksek performansı almak elzemdir. Bunu başarmak için ise alanında uzman bir ekip ile çalışmak gerekir. Tüm yetkinliği ile reklam ve sosyal medya yönetimi üzerine çalışma yürüten bir firma ile anlaşmak hem hizmet alan hem hizmet veren için çok daha sağlıklı olacaktır.

Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak hizmetlerimizin arasında yer alan Sosyal Medya Yönetimi ve Sosyal Medya Reklam Kontrolü için özgün tasarımlarımız ve doğru strateji ile düşük maliyet yüksek performans üzerinden yol haritası çiziyoruz. Hazırlanan gönderilerin orjinal olması ve özel olarak tasarlanması kullanıcıların dikkatini çekecektir. Bunun neden önemli olduğunu açıklamak gerekirse, internet ortamında çok fazla sosyal medya kullanıcı olmasıyla birlikte kopya içeriklerin haddi hesabı olmamasıdır. Bu kopya ve sahte içeriklerinin platforma yığılmasının kullanıcılar için çok büyük bir dezavantaj olması ile birlikte gerçekten ulaşmak istedikleri hizmete ulaşmakta vakit kaybedilmesine neden olmaktadır.

Mirbax web tasarım çözümleri benzersizdir:

  • Yüksek arama motoru konumlandırması elde eden web siteleri tasarlama deneyimimiz.
  • Müşterilerimizle ilişkilerde dürüstlüğümüz ve pazardaki itibarımız.
  • Yaratıcı tasarımcılar, yazarlar, programcılar, satış ve pazarlama personelinden oluşan dinamik ekibimiz, son teknolojiye sahip ofislerimizde tek bir çatı altında toplanıyor ve bu yetenekli profesyoneller arasındaki iletişimi güçlendiriyor.

Son 12 yılda iş odaklı yaklaşımımız, yüzlerce müşterinin internet yatırımlarından olumlu geri dönüşler elde etmesini sağladı. Bu geri dönüşler müşterilimizi mutlu ettiği gibi bizleri de hoşnut etmiştir. Çalıştığımız kişi veya firmaların sadece hizmet alan ve hizmet veren taraf olarak görmemekteyiz. Anlaşma sağlayarak yola çıktığımız her projede bizler sadece hizmeti sağlayıcı değil çözüm ortağı gibi destek vermeye devam ediyoruz. Bu şekilde çalışmamızın iki büyük avantajı olmaktadır. Birincisi yapılan bu destekler sonucu başarıyı yakalama ve kazanç sağlama süreci hem hızlı hem de başarı yüzdesi daha yüksek oluyor. İkincisi ise verilen bu destek sonucunda istişare ettiğimiz kişi veya firmaların, üzerinde çalıştığımız projelerinin nasıl gelişebileceği hakkında fikir üretmek olmaktadır. Bu durumda da ortaya güzel fikirlerin çıkması yine pozitif bir geri dönüş sağlamaktadır.

Mirbax Dijital Dönüşüm Ajans olarak, bizim ile iletişime geçmiş olan tüm firmalar ve kişilerin projeleri hakkında alacakları hizmetin kendilerine ne tür olumlu etki sağlayacak onun üzerinde görüşmeler sağlıyoruz. Sadece hizmetin gerçekleşmesi adına, olumlu veya olumsuz etkilerini konuşmadan direk çalışmaya başlamak her iki taraf içinde sağlıksız olacaktır. Örnek ile açıklamak gerekir ise, reklam konusunu el alalım. Bir firmanın kitlelere ulaşmak yerine direk canlı satış yapmak veya direk yapmış olduğu hizmetin pazarlaması konusunda çalışma yürütmesi gerekiyor ise bu firma için yapılacak en güzel çözüm ihtiyacın detaylarını iyi anlayarak plan yapmak olacaktır. Sosyal medya üzerinden çok fazla sayıda kullanıcıya ulaşım sağlanıyor ise de Google Ads üzerinde yapılan reklam çalışmaları direk satışa dönük bir geri dönüşlerin olacağı bir sistemde ilerlediği için, fazla kullanıcı yerine direk kazanç sağlayacak ürün ve hizmet arayan müşteri odaklı bir çalışma çok daha faydalı olacaktır.

Bizler bu gibi durumlarda yapılacak işlemlerin tüm etkisini iyisi ve kötüsü ile açıklayarak yapılması gerekenleri açıkladığımız için bilinçli hareket edilmekte ve gereksiz masraflar ortadan kalkmış oluyor. Etik çalışmanın getirdiği en temel kurallardan biri olan bu durumu birçok firma kazanç potansiyeli etkilenmemesi adına dile getirmiyor ve tamamen firma bütçesi odaklı yola çıkmaktadırlar. Bu sürecin sonunda da doğal olarak sağlık geri dönüşler, zaman kaybı ve para kaybı olunca yollar ayrılma noktasına geliyor ya da direk ayrılıyor. Tüm sürecin sonunda her iki taraf da olumsuz etkileniyor. Benzer durumları yaşamamak adına bizler tüm planlamaları yolun en başında yapmaktayız. Mağduriyet oluşmadan hizmetin gerçekleşmesi sonucunda çalışmalar daha sağlıklı ilerlemektedir.

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Bolu , Adilcevaz Web Tasarım , Tatvan Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al