Akhisar Web Tasarım

Web Tasarım Akhisar sanal dünyada işletmenizi en kaliteli şekilde tanıtmak için kurumsal web site hizmet sunmaktadır. Kampanyaları öğrenmek için arayın

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Akhisar Web Tasarım

Akhisar Web Tasarım

Akhisar web tasarımda kendi hazırladığımız ve projelerinizde kullandığımız CMS içerik yönetim sistemi, web sitelerini yönetmek için lider ve işlevsel bir araçtır. Sezgisel bir şekilde içeriği, fotoğrafları, ürünleri ve multimedyayı düzenlemenizi sağlar. Size sekme ekleme ve çıkarma, kaydırıcıyı, haber bültenini, haber bölümünü, blog ve dil sürümlerini yönetme ve çevrimiçi mağazalar söz konusu olduğunda ayrıca ürün çeşitlerini, siparişleri ve gönderileri yönetme olanağı sağlar.

Yüksek düzeyde güvenlik ve GDPR kurallarına uygunluk sağlar. Pek çok avantaj arasında, sezgisellik ve kullanım kolaylığının yanı sıra gelecekte işiniz büyüdükçe artırmak isteyeceğiniz işlevsellikler, hizmet kapsamı gibi genişlemeler için geniş olasılıkları ayırt ediyor, sitenizi güncellemelere olanak tanıyacak şekilde inşa ediyoruz.

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Akhisar Web Tasarım Firmaları 

Akhisar web tasarım firmalarının sunduğu yönetim paneli sosyal medya ve harici sohbet sistemleri, bir depo programı, çevrimiçi ödemeler, bir kargo şirketi veya pazarlama ve analitik araçlarla entegre olacak şekilde uyarlanmıştır. CMS aracılığıyla yönetim, içerik düzenlemeye, menü öğelerinin konfigürasyonuna, haber yönetimine, belge eklemeye, medya yerleştirmeye imkan tanır.

Site işlevselliğinizi artırmanıza fırsat veren kapsamlı genişletilebilirlik, çoklu dil sürümleri, sosyal medya ile entegrasyon, harici sistemlerin entegrasyonu, SEO ve GDPR kurallarına uygunluk, dosya yükleme, yönetici hesaplarını tanımlama gibi işlevleri de tanımlıyoruz. Site güvenliğiniz için oturum açma panelinin güvenliğini sağlama, güvenli formlar, güvenlik duvarı yapılandırmasını proje dahilinde gerçekleştiriyor, güvenlik açıklarını engelliyoruz.

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Akhisar Web Site Yapan Firmalar

Akhisar web site yapan firmalar projeniz tamamlandıktan sonra sistem güncellemeleri için yedek kopyalar oluşturur, güvenlik eklentilerinin kurulumunu sağlar, SSL sertifikasını yapılandırır. Web sitesindeki iş akışımız ihtiyaçlarınızın analizi ve teknik şartnamelerin hazırlanması ile web sitesi projeniz üzerinde çalışmaya başlanması şeklindedir. Buna dayanarak 3 aşamalı bir proje yürütmeye geçeceğiz. Bireysel aşamaların ve görevlerin verimli ve zamanında uygulanmasından sorumlu, projenizi yürütmesi için projenize bir yönetici atayacağız.

Bir web sitesi oluşturduktan sonra, müşteriler genellikle bizi seçilen anahtar kelimeler için arama motorlarında tanıtmamız için görevlendirir. Ajans oalrak müşterilerimiz gibi biz de ilgili ifadeler için arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak istiyoruz. Yılların getirdiği deneyimimiz sayesinde arama motorunda hemen hemen her anahtar kelimeyi üst sıralara yerleştirebiliyoruz.

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Manisa , Ahmetli Web Tasarım , Alaşehir Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al