Köprübaşı Web Tasarım

Web Tasarım Köprübaşı yazılım alanında yaptığımız çalışmalar ile firmanıza kurumsal kimlik kazandırın. Diğer hizmetlerimiz için iletişime geçebilirsiniz.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Köprübaşı Web Tasarım

Köprübaşı Web Tasarım

Köprübaşı web tasarımda web siteleri, en başından müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere oluşturulur. Erişilebilirlik direktifinin web sitelerinizin tasarımı ve güncellenmesinde uygulanmasına özen gösteriyoruz. Erişilebilirlik yönergesine göre çevrimiçi hizmetlerin motor veya görme sorunları olan kişilerin bile kullanabileceği şekilde olmalıdır.Ancak şu anda toplumun tüm üyeleri interneti sorunsuz kullanamıyor, sadece nüfusun %15-20 kadarı erişilebilir hizmetlerin sağlanmasından yararlanıyor.

Nüfus yaşlandıkça bu rakamın artacağına inanılmaktadır. Şu anda bile, nüfusun yaklaşık %3-5'i fare veya klavye kullanma becerisini etkileyen motor zorluklardan muzdariptir. En az yüzde 6'sı içeriği anlamakta ve yorumlamakta güçlük çekiyor. Tüm dünya nüfusunun yüzde 3'ü görme bozukluklarına sahip. Bu nedenle, İnternetin herkese ait olduğu fikrini benimsiyoruz ve sitelerinizi güncellemenizde yardımcı oluyoruz.

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Köprübaşı Web Tasarım Firmaları 

Köprübaşı web tasarım firmaları hiçbir müşterinin çevrimiçi mağazanızdan kullanamadığı için uzaklaşmasını istemez. Bu kadar büyük sayılardan bahsettiğimiz için, biz özel sektör aktörlerinin çevrimiçi hizmetleri erişilebilir hale getirmek için değişimle ilgilenmesi de sizler için faydalı ve kolaylaştırıcı olacaktır. Çevrimiçi hizmetlerin erişilebilirliği, web siteleri tasarlanırken zaten dikkate alınmalıdır, ancak şirketin zaten web siteleri varsa, bunlar daha sonra erişilebilir olacak şekilde değiştirilebilir.

Web sitesi tasarımcıları ve geliştiricileri konu hakkında hızlı bir şekilde bilgi edinmelidir, çünkü şu anda birçok tedarikçi çevrimiçi içeriklerini güncelliyor. Erişilebilirlik, diğer şeylerin yanı sıra, web sitesi metninin önemli bölümlerinin bir okuma cihazıyla okunabilmesi ve tüm resimlerin bir metin açıklamasına sahip olması anlamına gelir (bu aynı zamanda arama motorunun görünürlüğüne de yardımcı olur). Ayrıca bir okuyucu ile farklı pdf dosyalarını okuyabilmelisiniz.

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Köprübaşı Web Site Yapan Firmalar

Köprübaşı web site yapan firmalar engelli bireylerin de dahil olduğu tüm kullanıcıların web sitenize erişebilmesini önemsemektedir. Erişilebilirlik, herkesin eşit haklara sahip olduğu bir dünya için önemlidir.Video ve seslerin alt yazıları olmalı ve sitenin renk kontrastlarına dikkat edilmelidir. Tüm metin alanlarının doldurulması gerekip gerekmediğini açıkça belirtmesi dikkate alınmalıdır. Karmaşık cümleler temizlenip daha anlaşılır olanlarla değiştirilmeli ve resim seçiminde renk körü kişiler de dikkate alınmalıdır. Web sitelerinin tasarımı için tasarımı renk körü bir insan görecekmiş gibi gösteren görme engelli programları tercih ediyoruz.

Engelli bireyler de dahil olmak üzere, tüm kullanıcılar web sitenize erişebildiklerinde, potansiyel kullanıcı tabanınız genişler. Erişilebilir bir web sitesi, arama motorları tarafından daha kolay taranabilir ve indekslenebilir hale gelir. Erişilebilir bir web sitesi, herkesin kullanabileceği bir web sitesi olduğu için, markanızın itibarını olumlu etkiler. 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Manisa , Kırkağaç Web Tasarım , Kula Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al