Selendi Web Tasarım

Web Tasarım Selendi sanal dünyada işletmenizi en kaliteli şekilde tanıtmak için kurumsal web site hizmet sunmaktadır. Kampanyaları öğrenmek için arayın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Selendi Web Tasarım

Selendi Web Tasarım

Selendi web tasarım ile hedeflerinizi karşılayan özel bir web sitesine, duyarlı ve mobil uyumlu web sayfalarına, tüm web sitesi ziyaretçileriniz için güvenli tarama imkanına, derinlemesine arama motoru optimizasyonuna (SEO) ve potansiyel müşterilerinizi memnun eden profesyonel web sitesi tasarımına sahip olabilirsiniz. Tüketicilerin bakma eğiliminde olduğu ilk şey web sitenizdir. Siz ve ziyaretçileriniz arasındaki ilk iletişim hattıdır. Web sitesine 7/24 erişilebilir ve dünyanın her yerinden erişilebilir.

Web sitelerinin sayısı önemli ölçüde artıyor. Web siteleri, çevrimiçi dünyaya açılan kapı görevi görür. Web geliştirme, şirketinizin ürün bilgisini artırmasına, sizinle olası müşteriler arasındaki iletişimi sürdürmesine, işletmenizin ürün veya hizmetlerini satmasına, müşteri adayları oluşturmasına ve şirketinizin çevrimiçi varlığını artırmasına yardımcı olur.

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Selendi Web Tasarım Firmaları 

Selendi web tasarım firmaları ticari pazarlama stratejinizin ayrılmaz bir parçası olan web siteleri ile insanların şirketiniz ve teklifleriniz hakkında her şeyi öğrenmesine, daha basit ve kolay iletişim kurmasına, böylece erişiminizin artmasına ve daha fazla trafik kazanmanıza imkan tanıyan çözümler geliştirmektedir.

Ekibimiz, logo ve yerleştirilmiş görseller genelinde marka tutarlılığını korurken, web sitesinde gezinmenin basit ve kolay olmasını sağlayacaktır. Web sitesi, hızlı hız ve kolay gezinme ile gelişmiş bir kullanıcı deneyimine sahip olmak için tüm kullanıcılar için mobil uyumlu bir arayüze sahip olacaktır. SEO entegrasyonunun kullanılmasıyla, en iyi arama motorlarında başarılı listelemeyi sürdürmeye ve Google tarafından önerilmeye hazırlanmanızı sağlarız. 

 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Selendi Web Site Yapan Firmalar

Selendi web site yapan firmalar iyi organize edilmiş bir şekilde dağıtılan tüm olası ürün ve hizmetleri içerecek şekilde web sitenizi geliştirecektir. Bir web sitesinin amacı, ona erişenler için bilgilendirici ve yardımcı olmaktır. İyi içerik ve tasarım, web sitenizi diğerlerinden ayıran şeydir. Bu yüzden doğru mesajla net bir şekilde iletilmelidirler. Ziyaretçiler, hiçbir çaba sarf etmeden istediklerini yerinde bulmayı beklerler. Dikkat çekmek ve ilgi çekmek kadar akılda kalıcı olmak çok önemlidir.

Web siteniz, erişimi ve göz atması kolay benzersiz bir tasarıma sahip olacaktır. Tasarım ekibimiz, sadece göz alıcı değil, aynı zamanda birlikte çalıştığımız marka veya şirketin konseptini de dikkate alan bir konsept oluşturacaktır. Geliştiricilerimiz ayrıca web uygulamaları, dahili sistemler, veritabanı odaklı sistemler, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), iş sistemleri ve çok daha fazlasını sağlayabilir. 

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Manisa , Saruhanlı Web Tasarım , Soma Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al