• Çalışma Saatleri : 09:00 - 18:00

Araklı Web Tasarım

Web Tasarım Araklı firmanızın sanal dünyada ihtiyaç duyduğu tüm dijital hizmetleri tek çatı altında kaliteli bir şekilde sunmaktadır.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Araklı Web Tasarım

Araklı Web Tasarım 

Araklı web tasarımın hazırladığı herhangi bir tasarım teknik olarak herhangi bir CMS üzerinde uygulanabilir. Ancak, hazır içerik yönetim sistemlerinin projenize uygun olarak esnetilebilmesi çoğunlukla ya mümkün değildir ya da zorlu bir süreç gerektirir. Bu yüzden müşterilerimiz için geliştirdiğimiz kendi içerik yönetim sistemimiz, özellikle mobil uygunluk açısından bir web tasarımının uygulanması için uygundur. Web tasarımını her cihazın ekran boyutuna ve ekran çözünürlüğüne en uygun şekilde uyarlayabileceğiniz bir sistemi destekler. Tasarımdaki tüm öğeler panel düzenleri sayesinde uyumlu bir şekilde ayrılır, doğru boyuta en uygun şekilde ölçeklenir ve parmak ve dokunmatik ekran için yeterli tıklama alanı sunar. Üstelik yalnızca web tasarımı en uygun şekilde uygulanamaz, aynı zamanda kendi web sitenizin yönetimi de çok kolaydır. Birçok müşteri, web sitelerinin içeriğini kendilerinin yönetebilmesini ister. Kendi web siteniz için profesyonel bir çözüm arıyorsanız ve kendi web içeriğinizin tasarımında esnek olmak istiyorsanız veya ek web sitesi işlevlerine (ör. haber bülteni, takvim, indirmeler vb.) ihtiyacınız varsa içerik yönetim sistemimiz doğru seçimdir.

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Araklı Web Tasarım Firmaları 

Araklı web tasarım firmaları genellikle çok yönlü hizmet sunarlar. Web tasarımdan hosting ve bakıma, sosyal medya yönetimine kadar kapsamlı profesyonel çözümler almanızı sağlarlar. Web tasarım firmaları, web sitelerinin görsel tasarımını yaparlar ve web sitesinin kullanıcı deneyimini artırmak için ergonomi, kullanılabilirlik, navigasyon gibi faktörlere dikkat ederler. Web sitelerinizin geliştirilmesi için ihtiyacınıza uygun olarak açık kaynak kod veya özel yazılım geliştirme de yapabilirler. E-ticaret siteleri için de tasarım ve yazılım hizmetleri sunarlar. E-ticaret sitelerinin, özel bir tasarım, veri yönetimi, ödeme işlemleri gibi gerektirdiği birçok özelliği etkili bir şekilde projenize dahil edebilirler. SEO optimizasyonu hizmetleri de sunarlar. SEO, arama motorlarında daha üst sıralarda görünmek için web sitelerini optimize etmek demektir. Bunun için içerik optimizasyonu, anahtar kelime araştırması, link yönetimi, yapısal optimizasyon, teknik SEO gibi yöntemler kullanırlar.

 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Araklı Web Site Yapan Firmalar

Araklı web site yapan firmalar web sitelerinin barındırılması ve bakımı hizmetlerini de sunarlar. Hosting ve bakım hizmetleriyle güvenilir dijital çözümler edinmenize yardımcı olurlar. Bu hizmetler, web sitelerinin hızlı olması, güvenlik ve yedekleme için gerekli olan teknik işlemleri içerir. Bazı web firmaları, müşterilerinin e-posta pazarlama stratejilerini de yönetirler. Bu stratejiler, doğru hedef kitlesine ulaşmak, açılma ve tıklama oranlarını artırmak için tasarlanmıştır. Ayrıca, sosyal medya hesaplarını yönetme hizmetleri de verebilirler. Bu hizmetler, doğru sosyal medya stratejisi oluşturma, içerik hazırlama, topluluk yönetimi ve sosyal medya reklamcılığı içerir.

 

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Trabzon , Akçaabat Web Tasarım , Arsin Web Tasarım

Teklif Al