• Çalışma Saatleri : 09:00 - 18:00

Vakfıkebir Web Tasarım

Web Tasarım Vakfıkebir firmanızı öne çıkmasına adına gerekli olan tüm dijital hizmetleri tek bir noktadan sizlere sunmaktadır.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Vakfıkebir Web Tasarım

Vakfıkebir Web Tasarım

Vakfıkebir web tasarım, web siteleri tasarlama ve oluşturma ile uğraşan lider ajanslardan biridir. Her şeyden önce, markalarını yansıtan ve işlerine yeni müşteriler çeken yeni bir web sitesi oluşturmak için bizi seçtiklerinde müşterilerin bize ne kadar güvendiklerini anlıyoruz. Bu nedenle, markalarına en iyi şekilde hizmet eden, web sitesi tasarımını almalarını sağlamak için işletmelerinin ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlamak için müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışıyoruz. Diğer web tasarımcılarından biraz farklı çalışıyoruz, güzel şeyler ortaya koymayı sevdiğimiz için tüm kalbimizi işimize veriyoruz. Uzaktan işbirliği imkanı sayesinde web sitesi geliştirme şirketimiz için konumunuz önemli değil, bu nedenle ülkenin diğer ucunda olsanız bile yardımcı olacağız. Sonuç olarak, web siteniz hakkında konuşmak için bizimle iletişime geçmeniz gerekirse, aramanız veya yazmanız yeterli. 

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Vakfıkebir Web Tasarım Firmaları 

Vakfıkebir web tasarım firmaları, web siteleri tasarlamaya ve bir grafik tasarım üzerinde çalışmaya bir analizle ve web sitesini oluşturma amacını sorarak başlamaktadır. Ustaca fotoğraf seçimi her şey değildir. Peki sayfa nasıl oluşturulur? Web siteleri tasarlamaya planlama ve birlikte konuşma ile başlıyoruz. Profesyonel bir web sitesinin bir amacı olmalı, arama motorundan trafik almalı ve sorgular üretmelidir. Web tasarımının ilkelerini anlamak, iyi uygulamalarının temelidir. En önemli aşama bir strateji planlamak ve geliştirmektir. İşletmeniz daha fazla satabilir mi? Kullanıcılar süreci nerede bırakıyor? Daha ana sayfaydayken siteden ayrılıyorlar mı? Önemli olan bilgileri bulmaları zor mu? Site içi navigasyon düzeniniz kullanıcı deneyimine katkı sağlıyor mu?

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Vakfıkebir Web Site Yapan Firmalar

Vakfıkebir web site yapan firmalar olarak web sitelerinin denetim ve analizine dayanarak, rakiplerin kullandığı çözümler ve kullanılabilirlik açısından veriler alıyoruz. Hedef hakkında, harekete geçme motivasyonları hakkında sorular soruyoruz. Kullanıcı akışı ve diyagramları tasarlıyor kullanım durumlarını değerlendiriyoruz. Kullanıcı yolculuğu sürecinin UX maketleri biçiminde görselleştirilmesini sağlıyoruz.‍ Amacımız estetik açıdan ve kullanım kolaylığı için güzel ve doğru çözümler tasarlamaktır. Bir web sitesi tasarımı nasıl planlanır? Şirketin ve müşterilerinin beklentilerini karşılayan web siteleri, şirket ve ekip hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmayı gerektirir. Web sitesinin planlaması müşteri ile birlikte yapılır. Müşteri dönütlerine öncelik verilerek tasarım ve geliştirme aşamaları gerçekleştirilir. Bütün süreçte, oluşturduğumuz çevrimiçi varlıkların müşteri memnuniyetini sağladığına emin oluruz. 

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Trabzon , Tonya Web Tasarım , Yomra Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al