Web Tasarım Bayburt

Web Tasarım Bayburt hızlı ve kaliteli web site ihtiyacını karşılamak için ilk tercih. Mirbax, Bayburt ve çevresine de web tasarım hizmeti vermektedir.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Web Tasarım Bayburt

Bayburt Web Tasarım

Bayburt web tasarım profesyonel site hizmeti vermektedir. İlk izlenim her şeydir. Günümüzün küresel pazarında başarılı bir şirket tanınırlığına sahip olmak zaman alır ve tutarlı, çok yönlü bir yaklaşım gerektirir. Her zaman kaliteli bir kimlikle başlar. Kuruluşunuzun imajını icat etmenize veya yeniden keşfetmenize ve aynı zamanda onu uzun vadede yönetmenize ve geliştirmenize yardımcı olalım, böylece hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayın.

Müşterilerimize olan bağlılığımız bir ortaklık gibidir. İşinizi, neyle ilgilendiğinizi, rakiplerinizin kim olduğunu, kime ulaşmak istediğinizi ve nereye gitmek istediğinizi öğrenmek için zaman ayırıyoruz. Bizimle çalışırken memnun kalmanız önceliğimizdir. Size istediğiniz sonuçları verecek özel bir çözüm sunmak istiyoruz. Web sitenizin iyi görünmesini sağlayarak, işletmeniz için şık, standartlara uygun ve responsive web tasarımları hazırlıyoruz. 

İşletmeler veya bireysel müşteriler için web çözümleri sunan ilerici bir web geliştirme ve tasarım şirketiyiz. Amacımız her zaman sitenizin öne çıkmasına yardımcı olacak ve şirketinize veya bireysel sitenize tanınabilir ve zarif bir görünüm kazandıracak bir web tasarım çözümü sağlamaktır. Web büyük bir yer olabilir, ancak siz veya işiniz tek başına ayakta durmayacaksınız. Ziyaretçilerinizi ve kullanıcılarınızı şaşırtacak ve memnun edecek bir web sitesi oluşturmak için gereksinimlerinizi, hedeflerinizi, hedef kitlenizi ve rekabetinizi birlikte belirleriz.

İnternet üzerinden para kazanmak günümüzde birçok kişi tarafından araştırılan ve uygulanmak istenen konulardan biridir. Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı bünyesinde bu alan hakkında uzman kişiler barındırması önceden karşılaşmanız muhtemel problemlerin daha ortaya çıkmadan çözülmesi konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Profesyonel destek almadan tüm maddi imkanları plansız bir şekilde harcayan kişiler işin sonunda ya tamamen piyasadan çekiliyorlar ya da uzman kişilere başvuruyorlar. Bizler bu konuda daha fazla kişinin mağduriyet yaşamaması için genel bilgiler vererek sizler yormadan bir fikir sahibi olmanızı istiyoruz.

İnternetten satış gerçekleştirmenin günümüzde en temel 3 yolu vardır. Bunları pazar yerleri dediğimiz uygulamalar, kendi internet siteni ve sosyal medya. Farklı alanlarda para kazanma durumları mevcut ise de satış yapmayı düşünen veya bir hizmeti pazarlamayı düşünen kullanıcı için en temel ögeler bu saydıklarımız diyebiliriz.

Ülkemizde çok yeni bir kavram olan pazar yerleri, ürün satışı için en basit alan diyebiliriz. Hazır reklam ve kampanya seçenekleri ile sizleri destekleyebiliriz. Bu basitliğin kötü tarafları bulunmakta doğal olarak. Komisyon oranlarına hiç bir şekilde müdahale edemediğiniz gibi çok fazla firma arasından kendini göstermeniz için uygulama içinde bir yarışa girmek durumunda kalıyorsunuz. İkincisi sosyal medya üzerinden satış yapmak. Pazar yerlerine göre daha aktif kullanabileceğiniz kitlesi daha büyük(pazar yelerinin kitlesi potansiyel müşteri sınıfına girdiği için kitleyi direk boyutu ile kıyaslamak sağlıksız sonuçlar verebilir.) komisyon oranı gibi bir durumda söz konusu değil. En büyük dezavantajı kendi reklamınızı kendiniz yapmak zorunda kalıyorsunuz. Devamlılığın esas olduğu sosyal medyada maddi gücünüz uzun vadeye kadar sizi götürebilecek kadar iyi olduğunu düşünmüyorsanız burada biraz daha dikkatli karar vermekte fayda vardır.

Son olarak internet satışının yapılacağı gerçek alan ve en uygunu, kişisel olarak tasarlatmış olduğunuz bir E-Ticaret Web Sitesi. Tüm seçeneklerin en profesyonelce olanı diyebiliriz. Reklam kontrolünü google ads ile yapacağınız için potansiyel müşterilerin gözden kaçma durumu olmayacak. Reklam bütçeniz siz kazandığınız sürece değişkenlik gösterecek. Komisyon olayı bulunmayacak. İndirimleri ve kampanyaları kendiniz belirleyeceksiniz. Tüm siteye hükmedebileceğiniz için kendi müşteri portföyünüze göre tasarımda değişiklik yapabileceksiniz. Siteniz ilk kurulumu dışında size getireceği en büyük yük sadece google ads reklamları olacaktır. Tabi bir kere bu sistemin çalışır hale gelmesi ve her şeyin sizin elinizde bulunması sizin için çok büyük bir avantaj haline dönüşecektir.

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Bayburt Web tasarım Firmaları

Bayburt web tasarım firmaları farklı sektörlerde çalışma göstermektedir. Reklam yönetimi Google ADS ve Sosyal Medya üzerindeki reklamların yönetim hizmetini kapsamaktadır. Farklı reklam alanları olsa da Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı bünyesinde bizlerin size sunacağı profesyonel reklam yönetimi ile farkınızı ortaya çıkartabilirsiniz.

Reklam dünyasının bazı acımasız kuralları bulunmaktadır. Bu kurallar ve çerçevelerin sınırlarını bilmeden reklam çıkmak zaman ve para kaybına yol açmaktadır. Özellikle reklam yönetimi hakkında yeterli tecrübeye sahip değilseniz deneme yolu ile yapmak isteyeceğiniz reklam çalışmalarının verimi düşük olacaktır. Bu konu hakkında ya firma için reklam yönetiminde daha önceden çalışma yapmış veya tecrübe edinmiş birisini bulundurmanız gerekiyor ya da bu alanda hizmet veren Mirbax gibi bir ajans ile beraber çalışmanız gerekmektedir. Bizim gibi reklam sektörüne hakim ve bu alanda bir çok sektörde tecrübesi olmuş firma ile çalışmanızın en büyük avantajlarından biri herkesin yaptığı hataları tekrar etmeyecek olmanız ve rakiplerinizin kaybettiği zamanı kaybetmeyerek aradaki farkı çoktan açacak olmanız.

Reklam Yönetim hizmeti de iki ana başlıkta değerlendirirsek Google Ads ve Sosyal Medya reklamları bir firmanın temel yapı taşını oluşturacaktır. En güzel reklam ve PR çalışması tüm reklam araçlarının aynı anda anı program ve planla yürütülmesidir. Lakin bu maliyeti her firmanın kaldıramayacağının farkında olarak şirketin bulunduğu sektöre göre bir yol haritası çizerek onu takip ediyoruz. Sosyal medya üzerinde verilecek reklamların dönüşü ile google ads içinde verilecek reklamın geri dönüşleri ne yazık ki kıyaslamak pek mümkün değildir. Bunun sebebi 2 reklam alanının da kulvarının farklı olmasıdır. Sosyal Medya firmaların daha çok kitleye ulaşması adına başarılı bir çalışma yapıyor iken Google Ads ise tamamen son müşteri odaklı olarak çalışmaktadır. Bu yüzden reklam yönetim hizmeti almak isteyen firmanın kendi ihtiyacının ne olduğunu ve neler istediğini çok iyi bilmesi gerekmektedir.

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Bayburt Web sitesi Yapan Firmalar

Bayburt web sitesi yapan firmaların arasında yer alan Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı, ekip olarak firmanıza ait hikayeye en uygun şekilde bir seçim yaparak tasarımı oluşturmaktadır. Sektörde önde gelen isimler var ise örnek logolar veya hayal edilen bir fikir var ise onların üzerinden hareketle bir logo çalışması yapılmaktadır. Logo firma için bir reklam yüzü olarak nitelendirilebilir. Her alanda her reklamda her köşe şirketinize ait bu logonun kullanılacağı için bu bilinç ile yapılacak tasarım sizi uzun yıllar taşıma kabiliyetine sahip olmalı. Bu konu hakkında kafanız canlandırmakta zorluk çekiyorsanız. Tanıdığını ve logosunu net hatırladığının büyük bir firmanın logo ve sloganı üzerinde değişikliğe giderek bambaşka bir hal içine girdiğini düşünebilirsiniz. Bu size daha çok yardımcı olacaktır. Tabi ki büyük firmaların maddi gücüne bağlı olarak bazıları tüm değişikliklerin altından kalkabilecek güçleri bulunur. Lakin bu güç ne yazık ki her firmada bulunmamaktadır. O yüzden alınacak olan her aksiyonun olabildiğince sağlıklı alınarak hatasız bir şekilde ilerleme kaydetmek gerekiyor.

Bir çok firmanın yaptığı hataların belki de en başında gelebilecek bir hata da logo seçimleridir. Firma ile alakası olmayan hiç bir şekilde iş tanımı ile bağdaşmayan bir seçim yaparak ilerleyen vakitlerde tekrar bir revize yoluna başvuruyorlar. Lakin bu şekilde sık sık revize gerçekleşmesi kullanıcı ve müşterilerin gözünde güven eksikliğine neden olur. Ayrıca müşteri alışkanlığı kazanmış kişilerin bağlılığını zedelemeye yol açacaktır. Logo seçimi bu yüzden çok önemlidir. Özellikle sürekli aynı tasarım üzerinde iş üretmeye devam firmaların kendini tanıtması diğer firmalara göre çok daha kolay olacaktır. Bir süreden sonra uzun süreli logo kullanmanın getirisini de reklam vermemelerine rağmen potansiyel müşterilerin kendilerini tanımalarıyla şahit olacaklar. Mirbax bünyesinde grafik çalışmaları dünya genelinde kabul görmüş tasarımlar ile yarışacak seviyede yapılmaktadır. Bizlerin içine sinmeyen hiç bir yazılımın hiç bir tasarımın müşterilerimize ve kullanıcılarımıza sunulmayacağını, muhakkak ekip olarak onaydan geçmesi gerektiğinin farkındalığı ile üretim sağlıyoruz.

Deneyimli geliştiricilere ve web tasarımcılarına sahip bir web tasarım şirketini dikkatlice seçmek, işletmeniz için çevrimiçi bir varlık geliştirmenin ve yaratmanın çok önemli bir parçasıdır. Standartlara uygun mobil uyumlu, duyarlı web sitesi tasarımları üretiyoruz.

İnternet, işinizin ayrılmaz bir parçası olabilir ve olmalıdır. Müşterilerinizin dikkatini çekmek için en son web standartları, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), sosyal medya araçları ve gerçek zamanlı profil oluşturmayı birleştirerek web varlığınızı geliştirmek için çözümler kullanmaya odaklanıyoruz. İçerik yönetim sistemimiz, müşterilerin basit, kullanıcı dostu bir çevrimiçi ara yüz aracılığıyla kendi sitelerini kontrol etmelerini, güncellemelerini ve yönetmelerini sağlar. Diğer açık kaynak çözümleriyle birlikte, esnek ve güçlü bir web platformunun hızlı bir şekilde geliştirilmesini ve gerçekleştirilmesini sağlayan yapı taşları oluşturuyoruz. İnsanların kendi işlerini geliştirmek adına ihtiyaç duydukları en önemli faktör zamandır. Zaman konusunda kendini ve işini geliştirmeye yer ayıramayan kimseler o işle veya kendilerinin gelişimi açısından olumsuz etkilenirler. Özellikle firma bu konuda çok fazla dert yanmaktadır. Zaman problem dünya genelindeki en büyük sorunlar arasında yer almaktadır. İş dünyasında alternatif bir sürü firma bulunması, ürünlerin çeşitleri, üreticiler ve hizmetlerin çeşitliliği olduğu için artık müşteri kapma yarışı haline gelmiş bu camiada öne çıkabilecekleri en dar alan zaman konusudur. Hızlı olanın, hızlı üretenin ve hızlı ulaştıranın en önde gittiği bir ortamda vakit kaybetmek demek para kaybetmek demektedir. Bu neden yapılan işlemlerin sürekli arka planını düşünerek ona göre hareket etmekte fayda vardır.

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Bilecik , Aydıntepe Web Tasarım , Demirözü Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al