Web Tasarım Gümüşhane

Web Tasarım Gümüşhane profesyonel bir duruş kazanmak isteyen şirketlere özel tasarımla hizmet vermektedir. Kurumsal duruş için ulaşabilirsiniz.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Web Tasarım Gümüşhane

Gümüşhane Web Site

Mirbax, Gümüşhane'ye hizmet veren sadece bir web tasarım şirketi değil aynı zamanda profesyonel bir web geliştirme şirketi ve dijital pazarlama / SEO ajansıdır. Fikirden gerçek tasarım, geliştirme ve pazarlamaya kadar, müşterimizin sonuçlara ulaşmasına ve işlerini büyütmesine yardımcı oluyoruz. 

Web Tasarımı ve Web Sitesi Geliştirme konusundaki kapsamlı deneyimi ile Mirbax, makul maliyetlerle yüksek kaliteli web tabanlı çözümler sunmaktadır. Uzmanlığımız ve becerilerimiz, Kurumsal ve İş Tanıtım Web Sitesi Tasarımı, E-ticaret Çevrimiçi Mağaza, Seyahat ve Turizm, Çevrimiçi Rezervasyon ve daha pek çok konuda uzmanlaşmış web sitelerinin ve uygulamaların tasarımını ve geliştirilmesini içerir. Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak web tasarım konusunda en güncel sistemleri profesyonel bir şekilde sizlerin hayalleri ile birleştiriyoruz. Değişen teknoloji ile insanlara ulaşmak çok kolay olsa da kullanıcıların birer potansiyel müşteriye dönüşebilmesi firmanın kendini kanıtlaması gerekmektedir. Bunu da yapabileceğiniz en önemli alanlarından birisi web sitenizdir.

Sağlam temeller üzerine kurulmuş bir web tasarım ile rakip firmaların önüne geçmeniz her zaman daha basit olacaktır. Sosyal medya üzerinden ticaretin gelişmesi ile birlikte web sayfaları arka plan gözüküyor olsa da bir firmanın web sitesinin bulunmaması müşteriler bakımından çok negatif bir durumu işaret eder. Güvensizlik havasını direk yansıtacak olaylardan biridir. Sebebi ise web site için yatırım yapmayan bir şirketin hizmet veya ürünlerinin arkasında ne kadar durabileceği şüphesini hiç bir sosyal medya platformu toparlayamayacaktır. Bu nedenle bir atılım süreci içindeyseniz ilk yapmanız gereken işlemlerin başında bir web sitesi yer almalıdır. Nasıl başlangıç yaparsanız o şekilde devam edileceğini unutmamak gerekir. Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak her türlü yazılım ihtiyacınızı karşılayabilecek tecrübeye sahibiz. Bizim ile iletişime geçmeden bu tarz atılımları gerçekleştirmemenizi tavsiye ederiz. Sadece web tasarım yapıp teslim etme şeklinde çalışmıyoruz. Ön çalışma reklamı PR çalışması bir projenin ayakları üzerinde durması gereken tüm işlemleri sizlerin önüne sererek bilgilendiriyoruz. Kesinlikle bizimle çalışın durumu söz konusu değil lakin büyük bir yatırım yapmayı düşünüyorsanız aylar belki yıllar sonraki yapılabilecek geliştirme hareketlerini dahi düşünmeniz sizin faydanıza olacaktır.

Mobil uygulamalar ile dünya pazarına açılabilirsiniz. Bununla beraber firmanın prestijini artırmak adına yapılabilecek güzel hareketlerden biridir. Firma yönetimi adına dahi bir mobil uygulama yazdırılabilir. Güzel bir web tasarım ile desteklenmiş mobil uygulama sayesinde işlerinizi internetin olduğu her noktadan kontrol edebilirsiniz.

Bu konu hakkında özel olarak çalışma yürütmek işinize yatırım yapmak ile aynı derecede önemlidir. Nedeni ise günümüzde insanların çok büyük bir çoğunluğu gelişen teknoloji ile bilgisayar üzerinden değil mobil cihazlar üzerinden internette vakit geçirmektedirler. Bunu bir avantaj olarak kendi işinize yansıtmanızın en temel araçların başında mobil uygulama gelmektedir. Sektör veya çalışma alanı fark etmeksizin her türlü ortama uygun şekilde tasarlanabileceğini düşünerek bu yönde plan yapılabilir. Kendinizin de bir müşteri ve kullanıcı olduğunu unutmayın. Hayatınızı idame ettirirken kullandığınız mobil uygulamalar ve onların sizin işinizi nasıl kolaylaştırdığını düşünebilirsiniz. Anlık olarak problemleri nasıl hızlı çözüldüğüne şahit olmuşsunuzdur. Bu kullanıcıları memnun ettiği gibi sizlerde işiniz için veya işin kontrolü adına mobil uygulama çalışması yaptırabilirsiniz. Herhangi bir çalışma şekli veya sınırı olmadığı gibi aklınızda yer alan tüm fikirleri hayata geçirmek için iletişime geçebilirsiniz.

Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak yapmış olduğumuz web sitelerin hepsini mobil uyumlu tasarladığımız gibi bu sitelere talep edildiği takdirde mobil uygulamada oluşturmaktayız. Sanal dünya üzerinde tüm dijital ihtiyaçlarınız için tek çatı altında hizmet almak firmanız için çok sağlıklı olacağı gibi hizmet alan ve hizmet veren tarafın birbirini tanıması ve ihtiyaçlarını önceden bilerek hareket etmesi ayrıca sizin problemini anlatmakla vakit kaybetmemeniz çok önemlidir. Farklı firmaların değişik çözümleri olabilir lakin her defasında yaptığınız işi ve sektörü anlatmak zorunda kalmak ayrı bir vakit kaybına neden olacaktır.

Kullanıcı beklentisine özel olarak uyacak özel geliştirilmiş İçerik Yönetim Sitemi sağlıyoruz. Kullanıcı dostu panelimiz verimlilik, etkinlik ve kullanıcı dostu kullanım sunar.

Mirbax Dijital Dönüşüm ajansı, çevrimiçi satış konusunda ciddi olan işletmelere web tabanlı e-ticaret web sitesi çözümleri sunar. E-ticaret site tasarımlarımız doğrudan tüketicilere veya diğer işletmelere satış yapmak için kullanılabilir. Mirbax e-ticaret çözümü, geliri artırmaya ve maliyetleri düşürmeye odaklanarak karı maksimize eder.,

Şirket bünyemizde geliştirmiş olduğumuz özel yazılımlar sayesinde hangi yazılımı veya siteyi istediğiniz fark etmeksizin tüm kontrolü sizin elinize bırakarak sitenizin içeriklerin eklenmesini sağlıyoruz. Web sayfası içeriğinde yazıların güncel olması veya düzenli bir içerik girişi hem google benimsediği hem de site trafiğinizi olumlu yönde etkileyecektir. Yazılım şirketleri özel bir hizmet olarak ilgilenmediği sürece ürettikleri sitelerin içeriklerini belli bir yere kadar oluşturabilirler. Aktiflik ve geri kalan içerik yönetimi kullanıcının kendisine kalmaktadır. Burada hazırlanan içeriklerin girişi için sürekli bir telefon trafiği olmasından ve zaman kaybedilmesinden ise Mirbax web tasarımın oluşturduğu özel yazılım ile kolay bir şekilde kendi içeriklerinizi kimseye muhtaç olmadan sitenize ekleyebilirsiniz.

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Gümüşhane Web Tasarım Firmaları

Gümüşhane Web Tasarım Firmaları

Gümüşhane web tasarım firmaları arasında öne çıkan Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı, firmanız için Google ADS hesabı oluşturarak sizler için reklamlarını en uygun kriterleri belirleyerek internete reklam vermeniz için hizmet vermektedir. Google ADS reklamları diğer reklam alanları yanında tüketici firma için en sağlıklı reklam alanı diyebiliriz. Bu şekilde not düşmemizin bazı nedenleri bulunmaktadır. Bu nedenleri kısaca açıklamak gerekirse önce sosyal medya ve diğer reklam çalışmalarının nasıl işlediği hakkında ufak bir bilgi vermemiz gerekir.

En uç örnekten başlarsak, dergi, gazete, panolar ve afişler gibi yazılı reklam alanları ortada var olan bir basım ücretinden dolayı kesinlik maliyeti sanal ortama göre daha yukarı olacaktır. Ayrıca bu yazılı basının ulaştığı kitle ile sanal ortamda ulaşılabilecek insanların sayısı arasında çok fark bulunmaktadır.

Televizyon reklamları hedef kitlesinin büyüklüğü ve kendini ispat etmek isteyen firmalar için çok güzel bir alan olmakla birlikte maliyeti ve masrafı en yüksek olan reklam çalışmaları arasında olduğu için bir çok firma yanından dahi geçmemektedir. Bu çalışmaların ardından Sosyal Medya Reklamları gelmektedir.

Sosyal medya hem kitle hem de maliyeti olarak aralarında en makul olan reklam alanıdır. Fakat buradaki en büyük dezavantaj ise sosyal medya reklamlarının hedef kitlesi belirlendikten sonra o kitle için çoğu zaman alakasız kullanıcılarında dahil olması ve bu sayı azımsanmayacak kadar yüksek. Firmanın tanıtımı ve çok daha fazla insana kendini göstermekte birebir etkili olan bir alandır. Lakin ticaret yapan ve müşteri çekmeye çalışan bir firma için çok da sağlıklı bir alan diyemiyoruz sebebi ise alternatifi olması ve en güçlü reklam alanı olan Google ADS.

İnsanlara kazanç potansiyellerini artırmak adına yapabilecekler en güzel reklam çalışması tam olarak Google ADS kendisidir. Belirlenen kitlenin ve reklam kriterlerinin dışına çıkmaması ve reklam için ayırdığınız maliyetin o ay kullanılmaması ile içerde hazır bulunan bakiyenizi koruyarak bir sonraki aya devretmesi sizin için büyük avantaj olaraktır. Sadece bu avantaj bulunmuyor tabi. Google ADS içinde yaptığınız reklam çalışmanızda, verdiğiniz reklamlar sizi potansiyel müşteri ile kontak kurmadan bakiyenizden en ufak bir azaltmaya gitmiyor. Buda verdiğiniz ücret karşılığında birebir geri dönüş almanızı sağlar.

 

 

Gümüşhane Web Sitesi Yapan Firmalar

Gümüşhane Web Sitesi Yapan Firmalar

Gümüşhane web sitesi yapan firmalar denildiği zaman ilk akla marka Mirbax Web Tasarım Ajansıdır. Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı, 12 yıldır Gümüşhaneye hizmet veren en iyi SEO şirketlerinden biridir. Google arama motorunda İlk 10'da yer almak için web sitenizin anahtar kelimelerini ve içerik düzenlemelerinizi SEO uyumlu. İlk sayfa sıralaması ile web siteniz potansiyel müşterilerinize daha görünür olacak, bu nedenle web sitenize daha fazla trafik ve sorgu çekecektir. Potansiyel müşterilerinize ulaşmanız arttıkça satışlarınızı artırmada rakiplerinizin önüne geçeceksiniz. Google üzerinde sıralamanızın önemli olması kadar bu sıralamayı reklam vermeden yakalayabilmek çok daha mühimdir. Reklam maliyetlerini ortadan kaldırılması için SEO çalışması olmazsa olmazdır. İnsanlar çoğu zaman bu sürecin takibi yapmamaktadır. Fakat yazılım firmaları durumunda farkında olup kendi müşterilerine bizler gibi detaylı bilgilendirmede bulunmaları iş etiği olarak üstüne düşülmesi gereken bir durum.

Bizim ile iletişime geçerek oluşturduğunuz web siteler için özel olarak bir seo alt yapısı hazırlamanıza gerek kalmayacaktır. Mirbax web tasarım olarak daha site oluşturulurken alt yapısını optimizasyona uygun şekilde tasarlamaktayız. SEO (Arama Optimizasyon) hizmeti hakkında bazı kullanıcılarımızın bilgi bulunmamaktadır. Lakin bizler bu durumda dahi kazanç potansiyellerinin etkilenmemesi adına ayırt etmeden alt yapı hazırlığını önceden yapıyoruz. Alt yapısı hazır olan bir web siteye uygulanacak Seo hizmeti daha verimli geri dönüş sağlayacaktır. Hiç bir hazırlığı olmayan web siteler için tekrar kodlama ile birlikte seo için uygunluğun oluşturulması gerekecektir. Bizim yapmış olduğumuz seo uyumlu web siteleri ile seo hizmeti veya çalışmalarında vakit kaybetmeden işinize odaklanabileceksiniz. Seo hizmeti, reklam vermek gibi anlık geri dönüşleri bulunmamaktadır. Bir süreç halinde ilerlemektedir. Vakit alacağı için bu bilinç ile hareket etmek ve ona göre bir dönüş beklemek daha sağlıklı olacaktır.

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Hakkari , Kelkit Web Tasarım , Torul Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al