Web Tasarım Bursa

Web Tasarım Bursa Türkiye'nin en ileri teknolojilerini kullanan Mirbax ile yazılımda bölgesinde öncü firma olmak isteyenlerin ilk tercihi olmaktadır.

Web Tasarım Bursa

[ifyatweb]

Bursa web Tasarım

Bursa web tasarım ile sanal ortamda ihtiyaç duyduğunuz her konuda bir çözüm bulabilirsiniz. İnsanların web tasarım ihtiyaçları her geçen gün artmaya devam ediyor. Son dönemde oldukça popüler olan ve birçok firmanın İnternet üzerinde yayın hayatına başlamasıyla birlikte, web sitelerine olan ilgi daha da artmış durumda. İnternet sitesi kullanımın aktif ve popüler olmasıyla birlikte firmaların bu alanda yaptığı yenilikler, kampanyalar ve indirimlerle beraber insanları bu alana yönlendirmeleri sonucunda, bu popülarite daha da artmaktadır.

İnternet kullanımının artması ve firmaların bu alana dair yaptığı teşviklerle birlikte, insanların yepyeni bir dünyaya adım atmaları sayesinde hem kullanım kolaylığı hem de istenilen ürüne daha hızlı bir şekilde ulaşılması mümkün olmaktadır. Bu durum web tasarımı konusunda firmaların biraz daha ciddi adımlar atmasına neden olmuştur. Firmalar, bu adımlarla birlikte hem yeniliklere açık olduklarını hem de değişimin her zaman yapılabileceğini de ifade etmiş olacaklardır.

Sosyal medyanın insanların hayatlarında ne kadar büyük bir alan kapladığını herkes tahmin etmektedir. Büyük siteler veya projeler artık kendilerini sadece çıkış yaptıkları alana doğru değil insanların kullanabileceği etkileşimli bir projeye çevirme konusunda geliştirmekteler. Bunun sebebi sosyal medyada kitlelere ulaşmak kolay olsa da doğru hedef kitleyi seçerek son kullanıcıya ulaşmak bir o kadar zordur. Deneme yanılma yolu ile bu hedefin bulunması daha zordur. İmkansız değil lakin hem maddi hem manevi bir kayıp söz konusudur. Kaldı ki günümüzde kaybedilecek bir dakikanın bile önemi artık çok mühimdir. Bu sebeple Sosyal Medya konusunda profesyonel destek almak kendi işiniz için çok önemli bir yatırım aracı olarak görebilirsiniz.

Bizler Sosyal Medyanın her notasına ulaşmaya ve ulaştığımız nokta üzerinde doğru hedef kitleyi tespit etmek amacıyla çalışmalarımızı yürütüyoruz. Öncelikle çalışma yapacağımız sektör ve alan hakkında bir analiz yapıyoruz ve akabinde oluşacak reklam planlaması ile hem zaman kazanmış hem de nakit kaybının önüne geçmiş oluyoruz. Bu sayede müşterilerimiz kendi işlerine odaklanmış durumda iken bizler onları sosyal medya üzerinde en etkili bir şekilde tanıtımlarını gerçekleştirerek kazançlarını artırmalarını sağlıyoruz. Ortada gerçekleşen bu kazanımlar ile kendilerine yol çizmede çok daha rahat olan kullanıcılarımız , talep ettikleri yerlere çok daha hızlı ulaşmış oluyorlar.

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Bursa Web Tasarım Firmaları

Bursa Web Tasarım Firmaları

Bursa web tasarım firmaları kendi içinde oluşturdukları sistemle sürekli olarak bir üretim içerisindedir. Web tasarım konusunda diğer bir çok ilimizin önünde gelen bir şehir olarak sayabiliriz. Bunun en temel sebebi bölgede faaliyet gösteren yabancı yatırımlar, üretim sahaları ve yerli büyük şirketler diyebiliriz. Tabi bunlarla beraber şehrin konumu, iklimi, ulaşımı ve geçmişten gelen ticaret merkezi yolları yan etki olarak düşünülebilir. Bizler Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak Bursa'da web site yaptırmak isteyen müşterilerimize her zaman kendileri için olabilecek en uygun planı sunmaktayız. Yazılım konusunda çok alternatif görünüyor olsa da bir çok firma ürünü ortaya çıkardıktan sonra desteğini kesmesi veya vaat ettikleri projeyi bitirememeleri iş yapacak olan kullanıcının çok mağdur olmasına sebep oluyor. Bu nedenle işe başlamadan önce yazılımın önünü, arkasını ve sonrasında olacak hizmetlerin bir çerçeve içinde müşteriye bildirilmesi çok önemli. Ayrıca bu bilgilendirme sadece laf olarak değil, kağıt üzerinde bir anlaşma ile gerçekleşmeli ki site yaptırmak isteyen kullanıcının olası bir mağduriyeti durumunda hakkının korunması gerekmektedir.

Firmaların alması gereken sorumluklara ufak bir hatırlatma geçmemiz ile beraber müşteri tarafında da muhakkak yapılması gereken işler bulunmaktadır. Öncelikle istenilen projenin detaylı bir şekilde hazırlanmış brifingi olması yazılımcı ekibi çok hızlı yol almasına yardımcı olacaktır. Akabinde proje içinde yer alacak evrakların ve elementlerin tam ayrıca zamanında verilmesi projenin üretim süreci içinde tekrar tekrar içerik güncellenmesini engelleyecektir. Kararsız kalınmaması mühimdir. Gereksiz keyfi düzenlemeler ve gerçekten üzerinde durulması gereken noktadan uzaklaştıracak her türlü iş kenara bırakılmalıdır. Önemli olan projenin omurgasıdır. Temel olmadıktan sonra yan yolların herhangi bir önemi yok sonuçta. Son madde olarak firmaların belki müşteri tarafından en çok karşılaştığı sorun ödeme kısmı. Günler, haftalar hatta aylarca uğraşılmış bir projenin güzel bir şekilde tamamlanması o ekibin motivasyonun yüksek olması ile ilişkilidir. Maddi konuda firmaların çekeceği her sıkıntı doğrudan projeye yansımaktadır. Her iki taraf da üzerine düşen görevleri henüz yolun başındayken bilip ona göre hareket etmiş olsa aslında hem müşteri tarafı hem de firmalar şuan ki pozisyonlarından çok daha ileri bir seviyede olabilirlerdi. Bilinçli kullanıcıların artması ile bu durumun değişeceğini ön görmek çok zor olmasa gerek.

Yazılım sektörünü diğer alanlardan ayıran en güzel özelliklerden biride hizmet dallarının çeşidi ve her müşteriye uygun bir paket tasarlanabilmesidir. Örnek verecek olursak bir grafiker yaptığı emeğin karşılığını belirli bir aralıkta olmak kaydı ile hemen hemen her müşteride talep edebilir ve ne yazık ki ortaya çıkan görselin bir kıstası bulunmamaktadır. Müşteri görseli beğenmediği söylemesi ile beraber iş yükü grafikerin tekrar üzerine biner ve ekstradan oluşan bu zaman kaybı ve emeğin ise karşılığı çoğu zaman alınamaz. Yazılım güzel olan yanı ise tam olarak burada başlamaktadır. Müşteri firma ile iletişime geçer. Neler istediğini ve yazılımın neler yapması gerektiği ile getirir. Yazılımcı arkadaşlar üretim sürecini tamamlar. Müşteri sunum sırasında bunu beğenmedim şeklinde bir geri dönüş yapamaz.

Geliştirme ve güncelleme durumları dışında. Ama ana iş olarak çizilen bu yol genellikle değişemeyeceği için, gelen isteğini söyler ve alır. Bu kadar net gerçekleşir alışveriş. Tabi bununla beraber farklı müşteri portföyleri de ortaya çıkmaktadır. Amacı benzer olsa da proje kapsamı bakımından bir büyük biri küçük bir işletmeye ait iki talebin fiyatlandırılması farklı olmaktadır. Kimin bütçesi neye yetiyor ise ondan o kadar alırız mantığı ile iş yürümemektedir. Kullanıcının talebi ile kendisi için gerekli olan en uygun yazılımın neler olduğu tespit edilir ve kendisine bilgi verilir. İmkanların kısıtlı olduğu bir yerde proje içeriği olabildiğince müşterinin ana ihtiyacının karşılanacağı şekilde tasarlanır ve müşteri mağdur edilmeden işinin görülmesi planlanır. Bu sebeple ortaya çıkan paketlerin fiyatlandırılması çoğu zaman müşteri odaklı olmuştur. Ana hatları belli olan bir yazılım veya web tasarım için tabi ki tekrar tekrar analiz yapılmasının gereği yoktur. Talep ne ise o karşılanır ve hizmet devam eder. Bu yazıklarımız Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı içinde gerçekleşen süreçlerin sizlere aktarımıdır. Başka firmaların farklı hareket edebilir. Bu uyarıyı da gözden kaçırmamanız sizin faydanıza olacaktır.

 

 

Bursa Web Sitesi Yapan Firmalar

Bursa web sitesi yapan firmalar arasında zirvede bulunan Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak Bursa'da da hizmet vermekteyiz. Bunları 6 adet ana başlıkta yazabiliriz. Web tasarım, Mobil Uygulama, E-ticaret, Reklam Danışmanlığı, Özel Yazılım ve Sosyal Medya Danışmanlığı olarak belirtebiliriz. Bursa ülkemizin üretim sahalarından ve ulusal firmaları bölgesinde yaşatan şehirlerimizden biridir. Bu şekilde bir araya firmalar önce bölgede kalkınmayı sağlar iken akabinde kendi kabuklarından nasıl çıkacakları konusunda öncülük etmektedir. Bursa bu atılımlarla beraber teknolojiye olan merakı da doğal olarak diğer bölgelerimizin daha önündedir. Tüm bu etkenler yörede bulunan firmaların bir şekilde kendilerinin sanal ortamda olması gerektiğinin farkındalığını benimsemiş durumdalar.

Firmalar özellikle uzun süredir kullandıkları ve eski tasarım özelliklerinin kullanılmış olduğu web sitelerini güncellemek ya da son dönemlerde yaptıkları yenilikleri entegre etmek için web tasarım çalışmaları yaptırabildiği gibi yeni web tasarım ihtiyaçlarını da karşılayabilmektedirler. Bu ihtiyaçlar her firmaya ya da her web sitesine göre farklılık gösterebileceğinden dolayı özellikle bölgesel etkenlerin dikkate alınması gerektiği akıllardan çıkarılmamalıdır.

Bununla birlikte hiç web sitesi olmayan firmalar da web tasarımı yaptırmak ve bunun için çalışma yapılmasını isteyebilir. Bu durumda özellikle Bursa bölgesinde hizmet veren web tasarım firmamız sayesinde bu ihtiyaçların karşılanmasını sağlayarak, ortaya çıkan sorunun çözümüne katkı sunabilmekteyiz. Web tasarım ile beraber şirketleri için iş yükü azaltmak adına özel bir yazılım talebi olan kullanıcılarımız da bulunmaktadır. Bu konuda toplantılar gerçekleştirerek beraber bir yol haritası çizmekteyiz. Proje içinde olacak evraklar, görseller, yazılar ve dosyaların temini ile beraber zaman çizelgesinden çıkmayacak şekilde bir üretim süreci ve sunum planı yapmaktayız. Kullanıcının talep ettiği bu özel yazılım sadece anlık bir destek olarak değil uzun yıllar boyunca iş hayatında kendisine yardımcı olacak bir tasarıma sahip olacağı için uzun vadeli bir yatırım olarak nitelendirilebilir. Bizler bu yatırımı yaparken tasarımın her yönü ile size tam performansıyla destek olması adına üretim sürecinde kendimizden, geliştirme işlemleri de uygulamaktayız. Tabi bu geliştirmelerden yine toplantılar yaparak önce sizin onayınızı aldıktan sonra projeye dahil etmekteyiz.

Son dönemde yapılan web tasarım çalışmaları konusunda ortaya çıkan problemlerle karşılaşmamanız ve yapılacak olan web tasarımının herhangi bir problemle sonuçlandırılmaması için firmamızın profesyonel desteğinden faydalanabilirsiniz. Bu konuda teknik ekip ve altyapı çalışmalarımız sayesinde sizlere sorunsuz hizmet sağlayabilmekteyiz. 

Özellikle son teknolojik gelişmeler göz önünde bulundurularak yapılan çalışmalarımız sayesinde, sizin için oluşturduğumuz web tasarımlarını tüm faktörlerle birlikte kullanabileceksiniz. Bu durum hem firmanızın daha iyi tanıtılmasına hem de sağladığınız hizmetlerin daha net bir şekilde anlaşılabilmesine yardımcı olacaktır. 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Çanakkale , Büyükorhan Web Tasarım , Yıldırım Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al