Çınar Web Tasarım

Web Tasarım Çınar yazılım alanında firmanızın ihtiyaç duyduğu tüm projeleri tek çatı altında üretmektedir. Kampanyalardan faydalanmak için hemen arayın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Çınar Web Tasarım

Çınar Web Tasarım

Çınar web tasarımın ücretsiz danışmanlığından faydalanın, nasıl bir web sitesi istediğinize karar vermenize yardımcı olalım. Web sitesi tasarımı bizim tutkumuzdur. Web sitelerimizin en önemli özelliği kendi içerik yönetim sistemimizi (CMS) kullanmamızdır. Bu sayede müşterilerimiz, sezgisel bir görsel düzenleyici içeren yönetim paneli aracılığıyla sonraki veri güncellemelerine erişebilir.

Bu çözüm sayesinde web sitesindeki içeriği daha sonra güncellerken paradan tasarruf edersiniz. Sistemimizde bulunan temel işlevler; metin sayfalarında görsel metin düzenleyici, galeri haberler yönetim paneli, ek dil desteği, sitenin menüsüne müdahale etme yeteneği. Ayrıca bireysel müşteri ihtiyaçlarına yönelik özgün modifikasyonlar ve eklentiler yapmak da mümkündür. Web sitelerimizin fiyatı, sahip olmasını istediğiniz işlevselliğe bağlıdır. 

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Çınar Web Tasarım Firmaları 

Çınar web tasarım firmaları için bir web sitesi ne kadara mal olur sorusunun kesin bir cevabı yoktur. Tescilli bir içerik yönetim sistemine dayalı web siteleri tasarlamak, esas olarak bireyselliğe değer veren insanlara yöneliktir. Web sitenizin rekabette öne çıkmasını ve standart dışı çözümlere sahip olmasını istiyorsanız sizin için doğru bir seçim olacaktır.

Bununla birlikte, yazılımın açıklığına değer veriyorsanız ve sitenin müteakip kendi kendine değiştirilmesine erişmek istiyorsanız sizin için öneririz. Her ölçekteki şirket için işlerinizi yönetmenizi kolaylaştıracak, ziyaretçilerinize güncel bilgiler sunmanızı sağlayacak internet çözümleri sunuyoruz.

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Çınar Web Site Yapan Firmalar

Çınar web site yapan firmalar ile çalışmaya başlamadan önce web sitesinin içeriği, yapım yöntemi ve ne kadar kapsamlı geliştirileceği, şirketin iş profili ve İnternet kullanıcılarına sağlanacak bilgiler temelinde belirlenmelidir. Kullanıcıya iletmeye değer olan nedir? Elbette şirket hakkında bilgiler, var olduğundan beri, yaptıkları (hafif ve genel bilgiler), sertifikalar, ödüller, unvanlar. İşbirliğinin faydaları ve neden şirketinizle başlamaya değer olduğu hakkında yazmanız önemlidir. Web sitesinin en önemli kısmı, teklifin bulunduğu alt sayfalardır.

Neden? İnternet kullanıcıları, ürünler ve hizmetler hakkında belirli bilgileri arayacakları için, her bir İnternet kullanıcısını web sitemizde uzun süre tutacak benzersiz bir açıklama ile, her biri ürünün adının verilmesi gereken ayrı bir alt sayfada doğru bir şekilde olabildiğince açıklanmalıdır. Ve ek olarak İnternet kullanıcısının kolayca ve hızlı bir şekilde iletişim kurabileceği, haritaya, istatistiklere erişebileceği, Facebook ve Google+ hesaplarına bağlantı kurabileceği iletişim formu, iletişim sayfası unutulmamalıdır.

 

 

 


 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Diyarbakır , Çermik Web Tasarım , Çüngüş Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al