Eğil Web Tasarım

Web Tasarım Eğil ile farkınızı profesyonel web site ile ortaya çıkarın. Sanal dünyada rakiplerinizi geride bırakarak potansiyel müşterilerinizi artırın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Eğil Web Tasarım

Eğil Web Tasarım

Eğil web tasarım, web sitenizi yalnızca İnternet'teki bir kartvizit olarak değil, her şeyden önce bir satış aracı olarak ele almanıza yardımcı olacak hizmet anlayışına sahiptir. Sitenizi konumlandırmayla başlayalım. Konumlandırma hizmetimizin kapsamı ve maliyeti esas olarak rekabete bağlıdır, rekabet ortamınız ne kadar güçlüyse, konumlandırma o kadar zahmetli ve pahalı olacaktır.

Her projeyi ayrı ayrı değerlendiriyoruz. Peki, bir web sitesinin arama motorunun ilk sayfasında çıkması ne kadar sürer? Haftalar veya aylar. Konumlandırmayı etkileyen iki yüzden fazla faktör vardır. Şu an bu sitedesiniz, buraya kendi şirketiniz olduğu için veya çalıştığınız yerde pazarlama ile uğraştığınız için geldiniz. Bu, çevrimiçi reklamcılığın iyi hedeflenebileceğinin kanıtı değil mi? Çevrimiçi reklamcılık çok geniş bir kavramdır, birçok çözüm vardır. 

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Eğil Web Tasarım Firmaları 

Eğil web tasarım firmaları için sosyal medya çok önemli bir araç, çünkü bu sayede müşterilerimizi teklifler, değişiklikler, promosyonlar hakkında bilgilendiriyoruz ve bazen yüzlerini güldürecek bir şeyler yayınlıyoruz ve bu da olumlu çağrışımlar uyandırıyor. Örneğin, çevrimiçi reklamcılık Facebook, Twitter, YouTube, yani sosyal medyada reklam vermek, markamızın hayranları ile aktif bir iletişimdir.

Sosyal medyada reklam vermek, özellikle çok hassas bir reklam hedefleme aracı aracılığıyla yeni müşterilere ulaşmanızı da sağlar. Arama motorundaki sponsorlu bağlantılar yani Google Ads konumlandırma için de etkilidir. Konumlandırma gibi, sponsorlu bağlantılar da arama sonuçlarında doğal arama sonuçlarının üstünde veya altında görünür. İnternet kullanıcısının ilgi alanlarına/tercihlerine göre hedeflenen reklamlar sunarlar.

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Eğil Web Site Yapan Firmalar

Eğil web site yapan firmalar sitenizin konumlandırılması için etkili çözümler sunmaktadır. Çevrimiçi reklamcılıkta bunlardan biridir. Reklamlarla bu gerçekten mümkün mü? Tabii ki, çünkü İnternet'teki her aktivite izlenir ve bu nedenle, İnternet kullanıcısının profilini temel alarak belirleyebilirsiniz. Eylemlerinin bir geçmişine sahipsek (tarayıcıya kaydedilir), bu durumda reklam emisyon sistemleri bu temelde seçilen kullanıcıya tercihlerine göre bir çevrimiçi reklam gösterebilir.

Hedeflenmiş reklamcılık ile tekliflerimiz seçilen hedef kitleye ulaşmamızı sağlayan tematik / endüstri / yerel portallarda yayınlamaya değer hale gelir. Seçilen malları veya hizmetleri kullanmaları gerektiğinde bizi hatırlayacak olan İnternet kullanıcıları arasında bir imaj oluşturmaya değer. Sektör hizmetlerine ek olarak, yerel hizmetlerle ilgili, yani belirli bir bölgeyle ilgili çevrimiçi reklamlar da yayınlayabilirsiniz. Web siteleri tasarlama ve oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir şirketiz. Hem basit hem de daha karmaşık yapıdaki projeleri hayata geçiriyoruz. 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Diyarbakır , Dicle Web Tasarım , Ergani Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al