Hazro Web Tasarım

Web Tasarım Hazro ile profesyonel web sitesi oluşturarak internet üzerinde öne çıkabilirsiniz. Rakiplerinizi geride bırakıp gelirinizi artırın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Hazro Web Tasarım

Hazro Web Tasarım

Hazro web tasarımda belirli bir projeyi uygularken, konseptini geliştiriyor, işlevsel bir UX maketi oluşturuyoruz, grafik bir düzen hazırlıyoruz, her şeyi programlıyoruz ve son olarak, bitmiş web sitesini hedef etki alanına asıyoruz. Tabii ki, içerik yönetim sistemimizin kullanımı konusunda da eğitim veriyoruz ve tarafımızdan yapılan web sitesini kullanırken daha fazla destek sağlıyoruz. Projelerimize garanti veriyoruz. İnteraktif ajansımız ülkemizin her yerinden ve sınırlarının ötesinden müşterilere hizmet veriyoruz. Coğrafi kısıtlamalar olmadan web siteleri kuruyoruz. Web sitelerimizin işlevselliği web sitesi işlevselliği Gerçekleştirdiğimiz web siteleri, günümüzün gerektirdiği tüm işlevleri içeren gelişmiş internet projeleridir. Bireysel, profesyonel grafik tasarım, Kullanıcı Deneyimi (UX) kullanılabilirliği ilkelerine uygun web sitesi yapısı, bir mobil cihaz (akıllı telefonlar ve tabletler) için yanıt verebilirlik (RWD) hizmetimiz dahilindedir.

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Hazro Web Tasarım Firmaları 

Hazro web tasarım firmaları web sitenizi bütün ayrıntılarıyla hazır hale getirir. GDPR ve WCAG 2.1 ile uyumluluk (ofisler, belediyeler, kurumlar için web siteleri dahil), web sitesinin bağımsız olarak geliştirilmesini sağlayan sezgisel CMS panelimiz, logoyu, menü öğesini, kaydırıcıyı, içeriği, fotoğrafları, iletişim bilgilerini düzenleme yeteneği, daha fazla alt sayfa, kategori, fotoğraf ve video ekleme, video öğesi veya değişen fotoğraflar içeren kaydırıcı, Sosyal Medya bağlantısı (ör. Facebook, Youtube, Twitter, Instagram), fotoğraf ve video galerisi, çoklu dil versiyonları, indirilebilir dosyaların yüklenmesi (belgeler, örneğin PDF, fotoğraflar, videolar), haberler/blog bölümü, yönetici ekleme ve kaldırma ve izinleri tanımlama yeteneği gibi sitenizin yönetiminde ihtiyaç duyabileceğiniz bütün ayarlamalar ekibimiz tarafından geliştirilmektedir. 

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Hazro Web Site Yapan Firmalar

Hazro  web site yapan firmalar SEO açısından optimizasyon, yani Google'da konumlandırmayı göz ardı etmezler. Kapsamlı optimizasyon işlemlerimiz geri bağlantılar, yani konuk bloglama, ticari yayınlarda yer alma, podcast görünümleri, forum katılımı, şirket blogu oluşturma veya basın bültenleri yoluyla sitenin içeriğine bağlantı veren sitelerin sayısı ve kalitesi, Alan otoritesi, alan adının sahiplik zamanından, 404 sayfa sayısından veya geri bağlantı sayısını içerir. Ayrıca sosyal medya gönderileri, markanızı çevrimiçi olarak tanıtarak ve müşterilerinizle etkileşim kurarak web sitenize trafik çekmenize yardımcı olur. Hem sayfa içi SEO hem de sayfa dışı SEO çalışmaları, şirketimizin arama motorlarında en iyi konuma gelmesi için çok önemlidir. Web sitenizi kapsamlı bir şekilde optimize ederek tatmin edici sonuçlar elde etmenizi sağlıyoruz.

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Diyarbakır , Hani Web Tasarım , Kayapınar Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al