Web Tasarım İzmir

Web Tasarım İzmir yazılım alanında 1 numaralı ajansı, Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı size kurumsal kimlik kazandırmak adına profesyonel hizmet vermektedir.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Web Tasarım İzmir

İzmir Web Tasarım

İzmir web tasarım alanında onlarca şirkete öncü olmuş bir konumdadır. Mirbax, İzmir'de web tasarım hizmeti sunan bir dijital dönüşüm ajansıdır, web tasarımı bizim tutkumuzdur. Temel değerlerimiz, birinci sınıf web sitesi tasarımları oluşturmaktan kaynaklanmaktadır. Web sitesi yatırımınızdan yüksek getiri sağlamaya odaklanmaktayız. Benzersiz ve sizi kalabalığın arasından sıyıracak kreasyonlar tasarlamak asıl amacımızdır. Lansmandan sonra sizi desteklemeye devam etmekteyiz. Ardından, kuruluşunuz için başarılı bir gelecek inşa etmek için web sitenizi sizinle birlikte pazarlayıp ve güncelliyoruz.

Başarılı bir web tasarımı oluşturmak için, genel görsel tasarımın ve web sitesinin faydası ve işlevi üzerinde odaklanılmalıdır. Sonuçta, güzel bir web sitesi tasarımı çalışmıyorsa ve kullanılamıyorsa içerdiği özellikler de boşa gitmiş demektir. Ne kadar iyi göründüğüne bakılmaksızın, hiçbir zaman hiçbir amaca hizmet edemez. Bu felsefeyi göz önünde bulundurarak, web sitesi tasarımlarımızı her zaman mümkün olduğunca basit ve kullanıcı deneyimine uygun tutmaya çalışıyoruz.

Mirbax'ta, bir web sitesi oluşturmadaki planlama ve uygulama aşamasında odak noktamız, her zaman önce işlevdir. Göz alıcı bileşenler bir web sitesinin tasarımına eklenmeden önce, bizim için iyi dönüşüm sağlayan işlevsel web sitelerinin anahtarı, tasarımlarını olabildiğince basit tutmaktır. Dağınık web sitelerinde gezinmek zordur ve potansiyel müşterilerden olumlu dönüşüm sağlamaz. Temel içeriğin yalnızca her sayfada belirgin bir şekilde gösterilmesini sağlamak mükemmel bir stratejidir.

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

İzmir Web Tasarım Firmaları

İzmir Web Tasarım Firmaları

İzmir web tasarım firmaları markalara nasıl değer katacağı hakkında detaylı çalışma yürütmektedir. Bir web sitesinin temel site özelliklerini ve içeriğini sayfa içinde mümkün olduğunca belirgin bir şekilde yerleştirmek gerekir. Web tasarımımızda odak noktamız planlama ve araştırma aşamalarındadır. Müşterimizin web sitesi kullanıcılarının nasıl karar verdiğini düşünmek, yani sitenin her sayfasına geldiklerinde ne arıyorlar, içeriğin nerede olmasını bekliyorlar, sayfada gözler nereye çekiliyor, aradıkları içeriğe en kısa sürede nasıl ulaşırlar? Bütün cevaplar web sitenizi en iyi hale getirmek ve müşterilerinizin sitenizden memnun ayrılmasını sağlamak için kullanılmaktadır.

Günümüz web kullanıcısı, bir web sayfasının her kelimesini ve bölümünü okumaz. Aradıkları bilgi için gözleriyle sayfayı tararlar. Müşteriniz aradığı içeriği saniyeler içinde bulamazsa genellikle bu web sitesi kullanıcılarının çoğunu kaybetmeniz anlamına gelir. Bu durumda, ziyaretçileriniz sitenize geldikleri arama motoruna veya web sayfasına geri dönerler. Onları tamamen kaybetmiş olabilirsiniz. Gelecekte sitenize geri kazanıp kazanamayacağınızı söylemek zor. Sonuçta ilk izlenim en önemlisidir. Bu nedenle, burada önemli olan nokta, her sayfanın ana içeriğini mümkün olduğunca görünür tutmaktır. Başarılı bir web tasarımının bize göre anahtarı basitliktir.

Bugüne kadar oluşturduğumuz web tasarım kreasyonlarından oluşan portföyümüzden, oluşturduğumuz web sitelerinin türü ve stilinin büyük ölçüde değiştiğini göreceksiniz. Herhangi bir müşteri sektörü ile çalışabiliriz. Büyük e-ticaret sitelerin web tasarımlarından spor kulüplerine, kuaförlere, emlak web sitelerine, hayır kurumlarına, ticaret hizmetlerine, bloglara ve kişisel biyografi web sitelerine. Çok çeşitli web sitesi sektörlerine hitap ettik. Aklınızda fiyat teklifi almak istediğiniz bir web projeniz varsa lütfen bizimle iletişime geçerek fikirlerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyiniz.

İnternet üzerinde reklam vermenin birden fazla şekli bulunmaktadır. Özet olarak sosyal medya ve Google Ads reklamları şeklinde adlandırabiliriz. Sosyal medya reklamlarının içeriği ve hedef kitlesinin seçilmesi çok önemlidir. Sosyal Medya reklamları genel olarak satış ve iş yükü odaklı değildir. Ana amaç tanılabilirliği olabildiğince öne çıkarmaktır. Ticareti doğal olarak iyi yönde etkilemektedir. Lakin verilen reklamların tamamı son kullanıcı odaklı olmadığı için konudan bağımsız normal kullanıcılara da gösterim yaptığı için %100 bir geri dönüş olması çoğu zaman mümkün olmuyor. Bu bilincin oluşması veya farkındalığın olması reklam alacak kişilerin beklenmedik durumlarla karşılaşmasını önleyecektir.

Google Ads ise sosyal medya reklamlarının izlediği politikanın tamamen dışında kalan bir yaklaşım ile reklam stratejisi oluşturmaktadır. Google reklamlarının çalışma mantığı hizmet almak isteyen firmaların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hareket etmektedir. Son kullanıcı odaklı yürütülen reklam politikası gereksiz tıklamaların ve konu ile alakası olmayan internet kullanıcıları çalışma dışında tutarak bütçeyi tam performansı ile tanıtıma harcamaktadır. Örnek verecek olursak, su tesisatı hizmeti veren bir firma kendi bölgesi için reklam verdiği zaman o bölgede yaşayan ve internete girip su tesisatı desteği almak isteyen kullanıcıların önüne gelmektedir ve asıl güzel tarafı bu kullanıcılar sizin sitenize girdikten sonra bütçenizden azalma olmaktadır. Ufak bir bilgi vermekte fayda vardır. Google reklamları çalışırken kullanıcıların sizin sitenize tıklaması siteniz içerisinde dolaşma veya iletişim kurması gibi hareketlerin bazı kriterlere göre takip etmektedir.

Ayırdığınız bütçeyi çoğu zaman sizin faydanıza olacak şekilde kullanmaktadır. Lakin art niyetli bazı firmalar bu reklamları kötü şekilde kullanabilir. Özellikle bu art niyetli hareketleri rakip firmalar gerçekleştirmektedir. Etik olmamasına rağmen yapılan reklam hizmetini sonlandırmak için google ads için belirlediğiniz bütçe bitene kadar sitenize giriş çıkış yaparak reklam çıkacak bütçe kalmayana dek devam etmektir. Tabi reklam hizmeti aldığınız firmanın bu konudaki bilgi ve refleksine göre sizin mağdur olmadan bu döngüden kurtulmanıza yardımcı olabilir. Geri dönüş bulunmayan ve aynı nokta üzerinden gelen taleplerin tespit edilip istem üzerinden engellenmesi bu reklam için yapılan gereksiz tıklamaları önleyecektir. Tüm bu bilgiler ışığında reklam hizmeti almanız işini büyütmede fayda sağlayacaktır.

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

İzmir Web Sitesi Yapan Firmalar

İzmir Web Sitesi Yapan Firmalar

Bu konuda çok fazla alternatif olması müşteri tarafı için bir avantaj haline gelmiştir. Dikkat edilmesi gereken tek husus istenilen projenin anlaşma sağlanan o firma ile tamamlanıp tamamlanamayacağı diyebiliriz. Yazılım konusu yapılacak olan tasarımın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak bu fiyatlar üç ayrı bölüme ayrılmaktadır. Standart paketler, talep edilen web sitesi ve özel yazılımlar olarak adlandırılabilir. Talepte bulunan firmanın veya kişinin sektörüne bağlı olarak sistemde değişiklikler olabilir. Ürün yelpazesi az olan bir kullanıcı çok büyük bir yazılım gereksinimine ihtiyaç duymayabilir. Bununla beraber tek ürünün pazarlanması ve ticareti için bile çok güçlü sistemler kurulabilir. Burada en büyük kıstas yapılan işin veya hizmetin kapsamıdır. Orta ölçekli işletmeler için normal bir web sitesi yeterli olabilir. Asıl fiyatlandırmanın şekilleneceği ve tamamen detaylı bir çalışma odaklı ortaya çıkacak olan nokta kullanıcıların kendi iş yüklerini azaltmak adına talep ettikleri özel yazılımlardır.

İstenilen yazılımın ne kadar çok kişiselleştirilme durumu olursa o kadar daha çok proje kapsamı genişler ve bununla beraber fiyat tekrar şekillenir. Tabi genişleyecek olan projenin kapsamı önceden belli olduğu için üretici firmanın bu durumda vereceği hizmet sorgulanabilir. Altından kalkamayacağı düşünülen firmalardan kaçınmak olası muhtemel zaman kayıpların önüne geçecektir. Özel yazılımda doğal olarak üretici firma gibi talepte bulunan kullanıcının vereceği bilgi ve isteklerin açıklayıcı olması da bir o kadar mühimdir. Anlaşma sağlanmasından sonra tekrar tekrar ortaya yeni içerik ve hizmetlerin çıkması her iki tarafında mağdur olmasına neden olacaktır. Karşılıklı diyalog ve iletişimin kuvvetli şekilde bulunması bu sürecin en sağlıklı şekilde ilerlemesi için en büyük araç olacaktır.

Seo çalışmalarının mantığını yüzeysel olarak bilmek bu hizmeti alacak olan kişiler veya şirketler için önemlidir. Burada anlık olarak verilen bir reklam söz konusu olmamakla birlikte zamana yayılan bir çalışma olarak adlandırılabilir. İlk olarak seo çalışmalarındaki temel amacımızın rakip firmalara göre ön plana çıkmak diyebiliriz. Tabi arka planda haftalarca sürebilecek hatta proje kapsamının büyüklüğüne göre aylarca sürebilecek bir çalışma temposu bulunmaktadır. İzmir'de google aramalarında ön plana çıkmak isteyen kullanıcıların aldıkları SEO hizmeti ile reklama yatırım yapmadan arama optimizasyonu aracılığı ile öne çıkacaksınız. Tabi reklamla beraber desteklenen bir proje akabinde alınmış bir seo hizmeti çok daha başarılı olmaktadır. Bu bilgilerin ışığında gerçekleştirilmiş bir çalışma, muhakkak güzel dönüşlerle beraber kazanç artırımını sağlayacaktır.

Yazılım sektöründe uzun yıllar hizmet vermekte olan Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı, aradığınız özel yazılımı tüm taleplerinizin karşılayacak şekilde tasarlamaktadır. Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak bizler anlaşma sağlanmasının ardından istenilen özel yazılım ilk olarak üretim sürecini belirleyerek geliştirme alanlarını henüz daha proje başlangıcında belirliyoruz. Böylece proje tamamlanması ile beraber kullanıcılar belirli bir zaman sonra sistem bir güncelleme veya ekleme yapmak istediklerini tüm sistemi sıfırdan yazmak yerine geliştirmeye uygun tasarladığımız yazılım sayesinde kısa süre içinde istediği güncellemelere ulaşmış oluyor.

İzmir web tasarım konusunda bir çok alanda güzel projelere sahip olsa da günümüzde oluşan birden fazla alternatif yüzünden kazanç artırmak veya devamlılığı sağlamak için şirketlerin artık rakip firmalardan bir fark oluşturup öne çıkmaları gerekmektedir. Tam olarak bu nokta da ortaya özel yazılım farkı çıkmaktadır. İş yükünü azaltarak bir gün içinde 24 saatten daha fazla çalışabilecek hale gelmeleri sağlanabilir. Püf noktası tüm bu kolaylıklar olurken ekstra bir çalışan yükü oluşmamaktadır. Böylece firma içinde var olan insan gücünü daha farklı şekilde kullanarak aktif bir çalışmaya ulaşılmış olur. Hem mevcut güç tek bir noktadan yönetilmiş olacak hem de teknolojiyi iyi bir şekilde şirkete monte ederek ekstra yükün altına girilmemiş olacaktır.

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Kahramanmaraş, Aliağa Web Tasarım , Urla Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al