• Çalışma Saatleri : 09:00 - 18:00

Web Tasarım Batman

Web Tasarım Batman, yazılım sektöründe yıllardır sizlere kurumsal olarak hizmet sağlamaktadır. Mirbax ile profesyonel web tasarıma sahip olabilirsiniz.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Web Tasarım Batman

Batman Web Tasarım

Batman web tasarım ile üretilen ürünler her zaman diğerlerinden farklı olup öne çıkacaktır. Başarılı bir web projesi, doğru teknolojiyi kullanmaktan çok daha fazlasını içerir – doğru insanlarla çalışmanız gerekir. Dijital uzmanlarımız, izlenebilen, geliştirilebilen ve sürdürülebilen sonuçlar elde etmenizi sağlamak için web tasarımı, web geliştirme ve içerik oluşturma becerilerini birleştirir. Bunun da ötesinde, dijital sektörde 10 yılı aşkın bir süredir bulunduğumuz ve etkileyici projelerden oluşan bir listeye sahip olduğumuz için, işleri nasıl basit tutacağımızı biliyoruz.

Yeni bir web sitesi oluşturmak ilk başta biraz karmaşık görünebilir, ancak bizimle çalıştığınızda merak ettiğiniz bütün aşamalarda açıklayıcı bir dil kullanırız.

İş ne olursa olsun, her web sitesinin başarması gereken en az üç şey vardır - Gezinmesi kolay olmalı, ilgi çekici içerik barındırmalıdır ve en önemlisi, cesur görsel web sitesi tasarımıyla uzun süreli bir izlenim bırakmalıdır. Projenizin başlangıcından sonuna kadar, web tasarım ekibimiz içeriğinizi yükseltmek ve markanızın özünü güçlendirmek için bir görünümüyle harekete geçirici bir his uyandırmayı hedefler. Web tasarım konusunda alacağınız hizmeti kendi sektörünüze en uygun olacak şekilde belirlemeniz ilerleyen zamanlarda işinize çok fayda sağlayacaktır. Sağlanacak faydanın tecrübesine Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak defalarca şahit olduğumuz gibi rastgele bir web tasarım seçerek özensiz ilerletilen bu süreç sonunda sağlıklı sonuçlar alınamadığını da ne yazık ki tecrübe edindik. Çok kez uyarı yapılmasına rağmen acele bir şekilde plansız uygulanan bu tasarım sürecini bizler gibi profesyonel ekip ile kafa kafaya vererek hazırlanması her zaman firmalar veya kullanıcılar için çok daha olumlu olacaktır. Bu bilinç ile hareket edilmesi her iki taraf için çok önemlidir. Yazılım konusunda talep edilenlerin tamamı karşılanması planda her şeyin iyi ilerleyeceğini göstermez. Projeye başlamadan önce düzgün bir strateji ile yapılması gereken tasarım ve sektör araştırması hem site ve yazılıma etki edecektir hem de ilerleyen vakitte revizeleri ayrıca hataların minimuma inmesi sağlayacaktır.

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Batman Web Tasarım Firmaları

Batman web tasarım firmaları her alanda hizmet vermektedir ve bunların arasıdna reklam hizmetide bulunmaktadır. Reklam çalışmaları günümüzde internet siteleri için iki ana başlıkta inceleyebiliriz. Google ADS Reklamları ve Sosyal Medya Reklamları. Bunların yanında televizyon ve yazılı basın reklamları ile site yine desteklenebilir lakin çok daha olumlu sonucu internet ortamında alacaksınız. Bunun nedeni ulaşabildiğiniz hedef kitlesin internette bir sınır bulunmamaktadır. Ayrıca ulaşmak istediğiniz kitlenin sizin kontak kurduğunuz reklam araçlarından herhangi biri ile bir ilgisi veya bağlantısı bulunmuyor ise yapmış olduğunuz reklam çalışmaları boşa çıkmış olacaktır. Fakat internet ortamında kör noktada kalabilmek için özel çalışma gerekiyor.

Temel reklam hizmetlerinin günümüzdeki maliyeti çok yüksek durumda. Gazete ve televizyonların reklam alanları ulaştıkları hedef kitleden daha çok insanlara karşı oluşacak prestijin sağlanması adına yapılmaktadır. Bu mantık aynı bir firmanın büyüklüğünü ve kendini ispat edebilmesi için bir ofis ve internet sitesi açtırması gibi. Eğer Bahse konu olan firma büyük ise insanlar ilk soracakları soru ofis var mı ? internet siteleri var mı ? Bunlar kaçınılmaması gereken adımlar olduğu için bunlardan herhangi bir olmadığı vakit çoğu zaman insanların kafasında bir soru işareti kalmakta. Eğer ikisi aynı anda karşılanmıyor ise zaten direk ortaya bir güvensizlik durumu çıkmaktadır.

Tüm bu olaylar daha önceden tecrübe edildiği için, ofis ve site kurulum işlemlerini yaptırıp kendi büyüklüklerine göre ulusal veya yerel reklam alanlarına ulaşmaya çalışmaktadırlar. Bahsettiğimiz reklam çalışmaları çok büyük firmaların kendilerini kanıtlamak zorunda kaldıkları için yaptıkları çok yüksek maliyetli işlemler. Bu reklamların çoğu zaman geri dönüşü harcanana zaman ve para karşılığı kadar olmamıştır. Günümüzde reklam çalışmalarının tümü nerdeyse internet ortamında gerçekleşmektedir. Hem maliyeti hem de geri dönüşü bakımından bir karşılığı olması firmalar ve kullanıcılar açısından kaçınılmaz haldedir.

İnsanların gün içinde vakitlerini çok fazla internete ayırdığı için Google ADS ve Sosyal Medya Reklamları çok fazla tercih edilmektedir. İki hizmetinde farklı avantajları bulunmaktadır. Özet geçerek anlatılmak istenir ise Sosyal Medya reklam çalışmaları daha çok kitle büyütmeye yönelik olmaktadır. Google Ads reklamları ise yapılan iş ile ilgili direk müşteri odaklıdır. Tabi verilen hizmetlerden dolayı her ikiside birbirinin alanına girerek firma veya kullanıcıları desteklemektedir. Lakin bölgesel, direk son kullanıcıya ulaşmak isteyenlerin tercihi google reklamları olurken, kitlesini büyütmek isteyen ve bilinirliliğini artırmak isteyenler sosyal medya reklamlarını tercih etmektedir. Bunu nedeni her iki reklamında çalışma mantığının farklı olması.

Sosyal Medya reklamları, hitap edilecek kitle ve bölge seçimlerinden sonra zamanı ve detaylı profil çerçevesinden sonra ulaşılacak kitleyi tahmini olarak belirtir ve maliyeti ona göre çıkartır. Reklam verecek kullanıcı kendisine gerçekleşecek hizmeti henüz satın almadan görmüş olur ve bu güzel gibi görünse de gözden kaçan ufak bir detay bulunmaktadır. Sosyal medya platformlarının geri dönüşlerde direk müşteri ve kontak gibi vaatleri bulunmamaktadır. Onlar için satın alma sırasındaki kullanıcı sayısı yakalanması yeterlidir. Eğer istenilen sadece insanlara görünmek ise sosyal medya bu konuda başarılıdır. Kullanıcılarına göstermeyi planladığı her türlü reklam içeriğini uygun kitleye sunar tek dezavantajı sizin ile iletişime geçme ihtimali olmayan kullanıcılarda bu topluluğun içinde olduğu için sayı olarak tutsa dahi düşündüğünüz geri dönüşler sizleri pek tatmin etmeyebilir.

Google reklamları ise sosyal medya reklamlarından daha farklı bir yapıda hizmet vermektedir. Reklam çalışması yapılmadan önce istenilen taleplerin karşılığında google direk müşteri odaklı çalışıyor. Kitlelere ulaşmanız değil kitlelerin size ulaşmasına dönük ücretlendirme yapıyor. Google reklamları konusunda bir hizmet aldıysanız, ödeme şekliniz sizinle iletişim kuran kullanıcılar üzerinden gerçekleşmektedir. Ayrıca sektörden sektöre farklılık gösterebilen mevsimlik iş yoğunluğu veya sakinliğine göre kullanıcılar eğer sizinle iletişime geçmediyse ayırdığınız bütçe kendini koruyacaktır.

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Batman Web Site Yapan Firmalar

Batman web site yapan firmalar arasında yer alan Mribax Dijital Dönüşüm Ajansı yazılımlarında birçok kontrol gerçekleştirmektedir. Web sitelerinizin ve uygulamalarınızın hızlı çalışması, kullanımı basit olması ve en son teknolojiyle güncel olmaları gerekir. Bu nedenle, web geliştirme ekibimiz, içeriğinizin veya tasarımınızın öğeleri ne kadar zorlu olursa olsun, sayfalarınızın herhangi bir cihazda sorunsuz çalışmasını sağlayan sağlam bir arka uç oluşturduğunuzdan emin olur.

Web sitenizin yapması gereken her şey arka plan işlemleriyle başlar. İster harika bir SEO sıralaması peşinde olun, ister siparişleri işlemek için e-Ticaret ödemesine ihtiyacınız olsun, mümkün olan en verimli yol web site tasarımınızı, güncelleme yapmanın basit olmasını sağlayacak şekilde oluşturur. Web tasarım sadece basit site olarak görülmemesi gerekmektedir. Bir firmanın patlama gücünü gösterebileceği yegane nokta yaptırmış olduğu internet sitesidir. Web sitesi ne kadar güçlü bir tasarıma sahip olursa bu sanal dünyada o kadar sağlam bir imaj çizer. Bu imaj işlerin büyümesine birincil elden destek sağlar. Günümüzde çok fazla alternatif olmasından dolayı müşteriler, kullanıcılar ve insanların kendi bakış açılarıyla bir yola çıkmak en iyi adımlardan biri olabilir. Bu sebeple bir firmanın imajı çok önemli. Güven vermeyen bir firma istediği kadar temiz ve kaliteli çalışsın PR düzgün değil ise kitlesini ve işlerini büyütemeyecektir. Bizlerde Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak tam da burada ortaya çıkıyoruz. Yapmış olduğumuz web tasarımların arka planları SEO uyumlu ve paneli olan bir yazılıma dayanarak oluşturduğumuz için düzgün bir planlama ile ilerletilen tasarım süreci sonucunda çok daha verimli bir geri dönüş sağlanmaktadır.

Şirketinizin profesyonelce oluşturulmuş bir web sitesine sahip olması için hiç bu kadar doğru bir zaman olmamıştı. Yeni platformlar, yeni teknolojiler ve hızla değişen arama motoru algoritmaları, teknik mükemmellik talebinin her zamankinden daha acil olduğu anlamına geliyor. Hepsinden öte, web sitenizin performansını nasıl optimize edeceğini bilen bir ekip tarafından oluşturulması çok önemlidir. Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı tüm bu ihtiyaçların farkında olup size yol göstererek tasarım için en uygun yolu izlemektedir. Bizim işimiz web sitesini yapalım ve herkes kendi yoluna devam etsin şeklinde değildir. Her kullanıcımız ve müşterimizin işini kendi işimiz gibi görüp en iyi şekilde yükselme nasıl sağlanır ve en fazla faydayı nasıl yapabiliriz onun planını yaparak beraber başarıya ulaşmayı hedefliyoruz. Bu mantık ile hareket edilmediği için yazılım sektörüne toplumsal olarak bir önyargı oluşmuş durumda. Aslında çalışma şekli olarak bu zihniyetin benimsenmesi hem hizmet alanı hem de hizmet verenin çok rahat bir çalışma zamanı geçirmesini sağlayacaktır. Lakin ne yazık ki her firma bu düşünce ile hareket etmiyor. Sizlerde seçim yapacağınız vakit bu konuları gözden geçirerek seçim yapmanız ve ona göre hizmet almanız faydanıza olacaktır.

Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak sizlere verebileceğimiz en iyi hizmet, çalışmalarımızın temelinde sizin başarınız olmasıdır. Beraber plan yapmaya başladıktan sonra işinizi ve projenizi geliştirmek için tüm ekip ile toplantılar düzenleyerek ön düzgün bir yol haritası çiziyor olmamız karşımıza çıkacak engelleri daha ortaya çıkmadan çözülmesi için çok önemli bir adımdır. Problemleri çözmek yerine problemleri hiç var etmemek hem bizlere hem sizlere çok büyük bir avantaj sağlayacaktır. Kazandığımız bu zamanı projenin ilerlemesinde kullanmaktayız. Belirlenen zaman çizelgesinin önüne geçerek işinizi ve projenizi bir an önce hayata geçirmek ve onun yapım sürecinden çıkararak geliştirme adına fikirler ortaya çıkarmak uzun vadede de çok güçlü bir şekilde ayakta durmasını sağlayacaktır.

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Bayburt , Beşiri Web Tasarım , Sason Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al