Ulus Web Tasarım

Mirbax, 12 yılı aşkın tecrübesiyle internette kurumsal kimliğe sahip olmak isteyen işletmelere profesyonel Ulus web tasarım hizmeti sunmaktadır.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Ulus Web Tasarım

Ulus Web Tasarım

Uus web tasarım işletmeniz nerede olursa olsun hizmetlerinize ihtiyaç duyan müşterileri bulmanıza yardımcı olur. Küresel erişim yalnızca büyük şirketler için değil, aynı zamanda küçük işletmeler için de web'de yeni müşteriler çekmek için ihtiyacınız olan şeydir. İşiniz için buradayız! Hedefinizi belirlemenize ve ürün ve hizmetlerinizi etkili bir şekilde sunmanıza yardımcı olacağız.

 

Web sitenizin kullanımına bağlı olarak, hedeflerinize ulaşmak için uygun reklam kampanyaları, sosyal medya profil yönetimi, blogunuzun iyileştirilmesi ve gelen pazarlama içeriği ile doğru araç karışımını geliştireceğiz. Web pazarlama stratejilerimiz, ürününüzü bilinir hale getirecek, düzenli müşterilerinizin sadakatini artıracak ve işinizin gelişmesini sağlayacaktır. 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Ulus Web Tasarım Firmaları

Ulus Web Tasarım Firmaları

Ulus web tasarım firmaları web sitenizin grafik tasarımından, ulaşılabilirliğine, sayfa yükleme hızından duyarlı tasarımına kadar her ayrıntısıyla ilgilenmektedir. Bir web sitesinin grafik tasarımı, görüntüler ve bunların optimizasyonu, yazı tipi ve boyutu, okunabilirliği artırmak için düzenin uyumlaştırılması dahil olmak üzere bir şablonun geliştirilmesini içerir. Ulaşılabilirlik, sayfaları ve seviyeleri arasında sorunsuz bir gezinme sağlamak için web sitesinin içerik ağacını nasıl düzenlediğimizi kapsar.

 

Ziyaretçiler, ona nasıl erişileceğini ve gezinileceğini sezgisel olarak anlamalıdır. Web tasarımı, çok uzun yükleme süreleri nedeniyle sayfaların terk edilme olasılığını önlemek için sayfaları ve resimleri ``hafif`` yapmanıza, kullanımı keyifli ve hızlı bir site sunmanıza olanak tanır. Duyarlı bir tasarım, web sitesinin tüm cihazlarda iyi göründüğü anlamına gelir. Ziyaretçiler web sitesinde gezinmek için farklı cihazlar kullanırlar ve bilgisayar, akıllı telefon, tablet ve her boyuttaki ekranlarda iyi görünmelidirler.

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Ulus Web Sitesi Yapan Firmalar

Ulus Web Sitesi Yapan Firmalar

Ulus web sitesi yapan firmalara göre unutulmamalıdır ki bir web sitesi, tüm unsurları birbiriyle uyumlu bir şekilde çalışıyorsa, iyi işleyen bir makinedir. Her birine atanmış bir rol vardır, ancak bunlardan biri eksikse, tüm bulmaca verimli bir şekilde çalışmayacak ve beklenen karı getirmeyecektir. Birkaç basit örnek verelim. Sayfa modern bir tasarıma ve ilginç grafiklere sahipse, ancak yüklenmesi 10 saniyeden uzun sürüyorsa, büyük olasılıkla kullanıcının canını sıkacaktır.

 

Siteyi tekrar ziyaret etmeye çalışması pek olası değildir. Site çok okunabilir ve gezinmesi kolaysa, ancak arama motorunda başlangıçta görünmüyorsa, ancak yine ikinci veya üçüncü sayfada görünüyorsa - bir sorunumuz var demektir. Kullanıcılar genellikle Google arama motorunda görünen ilk birkaç öğeyi tıkladıkları için, herhangi birinin buna rastlama olasılığı düşüktür.

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Bartın , Kuruçaşile Web Tasarım , Amasra Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al