• Çalışma Saatleri : 09:00 - 18:00

Kurucaşile Web Tasarım

Mirbax, 12 yılı aşkın tecrübesiyle internette kurumsal kimliğe sahip olmak isteyen işletmelere profesyonel Kurucaşile web tasarım hizmeti sunmaktadır.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Kurucaşile Web Tasarım

Kurucaşile Web Tasarım

Kurucaşile web tasarım işlerinizi yönetmenin, potansiyel müşterilere ulaşmanın hızlı ve etkili çözümlerindendir. Bireysel kullanıcı (B2C) veya şirket (B2B) olarak herhangi bir şey satın almak istiyorsak, yükleniciyi tanımak isteriz. Çevrimiçi olarak yaptığımız ilk şey, marka adını Google arama motoruna girmektir. Ekranda görünmüyorsa, böyle bir şirketin varlığından bile şüphe etmeye başlarız.

 

Bir web sitesi olmadan müşteriler de meşruiyetini sorgulamaya başlayabilir. Web sitesi sayesinde ürünlerini görebilir, ilgili departmanla iletişime geçebilir ve hatta adresini kontrol edebiliriz. Şirketin markası, rehberlik ettiği anlam ve değerlerin toplamıdır. Şirketin kim olduğunu, neyi temsil ettiğini, amacının, misyonunun ve vizyonunun ne olduğunu göstermesi açısından son derece önemlidir. Tüm bu unsurlar aynı zamanda müşterilerin firmayı rakiplerinden ayırmasını ve zihinlerinde imajını oluşturmasını sağlar. Bir web sitesi oluşturmak aynı zamanda web üzerinde bir görüntü oluşturmaktır. Bu sayede, potansiyel müşterilerin sizi nasıl gördüğü üzerinde gerçek bir etkiniz olur. 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Kurucaşile Web Tasarım Firmaları

Kurucaşile Web Tasarım Firmaları

Kurucaşile web tasarım firmaları çevrimiçi etkinliklerin şirket tanınırlığı üzerindeki etkisini bilerek sizin için en uygun çözümleri sunarlar. Web sitesinde görünen her içerik, grafik, tüm unsurlar markanın imajını şekillendirir.  Uzmanlarla işbirliği sayesinde zamandan tasarruf edin. Web siteleri oluşturmak, esas olarak şirkette çalışmayı kolaylaştırmak ve tüketicilerin olumlu deneyimini artırmak içindir. Bir web siteniz yoksa, en iyi ihtimalle müşteriler sizi basit ve önemsiz sorularla arayacaklardır.

 

Örneğin: şirketin yeri veya çalışma saatleri nedir? Kimse telefonu açmaz veya geri aramazsa, müşteri hizmetten memnun kalmayacak ve ilk izlenimleri olumsuz olacaktır. Bu nedenle bir web sitesi yalnızca güvenilirliği değil aynı zamanda çalışan verimliliğini de artırır. İletişim formu sayesinde müşterinin aramak yerine uygun bir zamanda cevaplanabilecek bir e-posta yazma şansı artar. Öte yandan, müşteriler için web sitesinde, örneğin sss sekmesinde en önemli ve kapsamlı bilgileri yayınlayarak, işlemle bağlantılı olarak ortaya çıkabilecek soruların çoğuna önceden yanıtlar alırlar.  Aynısı, çalışma saatlerinin değiştirilmesi gibi şirket bilgilerinin güncellenmesi için de geçerlidir.

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Kurucaşile Web Sitesi Yapan Firmalar

Kurucaşile Web Sitesi Yapan Firmalar

Kurucaşile web sitesi yapan firmalar sizin ve müşterilerinizin işlerini kolaylaştıracak çözümleriyle dijital dönüşümünüze yardımcı olmaktadır. Web sitesi sayesinde, bilgi /ürün /fiyat /konum gibi güncellemeleri kolaylıkla müşteriye bildirme imkanınız olur. Sürekli olarak değişiklikler hakkında bilgilendirilen müşteriler hüsrana uğramaz, aksine şirket için önemli ve önemli olduklarını hissederler. Müşteri hizmetleri sürecini otomatikleştirmek de paradan tasarruf etmenizi sağlar.

 

Siparişler özel olarak tasarlanmış bir form aracılığıyla kabul edilebiliyorsa, garanti talepleri çevrimiçi olarak ele alınabiliyorsa ve ziyaretler internet üzerinden kaydedilebiliyorsa, şirketin teklifinden sadece müşteriler için değil, çalışanlarınız için de yararlanmalarını kolaylaştırmış olursunuz. Profesyonel web sitesi geliştirme,web sitesinde yer alan bilgiler sayesinde şirketi her İnternet kullanıcısının kullanımına sunar. 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Bartın , Amasra Web Tasarım , Ulus Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al