Amasra Web Tasarım

Mirbax, 12 yılı aşkın tecrübesiyle internette kurumsal kimliğe sahip olmak isteyen işletmelere profesyonel Amasra web tasarım hizmeti sunmaktadır.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Amasra Web Tasarım

Amasra Web Tasarım

Amasra web tasarımda web sitelerinin görünüşü oldukça önemlidir. Nasıl ürünler söz konusu olduğunda ambalaj önemli ise web sitelerinin çekiciliğini de aynı şekilde değerlendiriyoruz. İlk anda web sitesinin genel düzenini, sezgiselliğini, kullanılan renkleri, kullanılan görselleri veya videoları kaydediyoruz.

 

 

Unutulmamalıdır ki metin ve grafikler birbirini tamamlar ve ortak bir bütün oluşturur. Şirketin misyon ve vizyonunu tüketiciler için şeffaf bir şekilde gösterdiler. Kullanılan renkler veya yazı tipleri tesadüfi olmayacaktır, çünkü kullanıcıların fikirlerini ve zihinlerinde oluşan şirket imajını etkilerler.  Her renk ve şeklin kendine özgü özellikleri vardır ve farklı duygu ve hisleri karakterize eder. 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Amasra Web Tasarım Firmaları

Amasra Web Tasarım Firmaları

Amasra web tasarım firmalarında bir web sitesi tasarlamak, bilgileri hedef kitlenize doğru tonda yönlendirmek için sektörünüzün ve hedef kitlenizin kapsamlı bir şekilde tanınmasıyla başlar. Örneğin, teknoloji veya otomotiv endüstrisindeki şirketler genellikle güven, güvenilirlik, emniyet ve istikrar anlamına gelen mavi rengi kullanır. Restoranlar ve gıda üreticileri ise en yoğun duyguları çağrıştıran kırmızıyı kullanmayı seviyor.

 

 

Tipografi, yani bir web sitesinin son derece önemli unsurları olan yazı tipi türleri ve yazı biçimleri durumunda da durum farklı değildir. Web sitelerinin ilgili kurallara göre tasarlanması, öncelikle web sitesinin okunabilirliği üzerinde inanılmaz bir etkiye sahiptir. Profesyonel web sitesi geliştirme başarınız için oldukça faydalıdır. Son birkaç yılda, İnternetin sürekli artan önemi çağında, birçok şirket çevrimiçi olmanın faydalarını fark etti. 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Amasra Web Sitesi Yapan Firmalar

Amasra Web Sitesi Yapan Firmalar

Amasra web sitesi yapan firmalar etkili web siteleri oluştururken, yalnızca maliyet prizmasını değil, aynı zamanda diğerlerinin yanı sıra ortaya çıkan somut karları da göz önünde bulundurur. Yeni müşterilerin kazanılması sağlanabilir. Müşterileriniz şirketiniz tarafından sunulan ürün veya hizmetleri arıyorsa, o zaman bir web sitesi şarttır. Tüketicilere kolayca ulaşmanızı ve onları teklifinize ikna etmenizi sağlar. Daha çok rekabet uymayan pek çok web sitesi var ama sadece buna güvenemeyiz.

 

 

Diğer şirketlerin müşterilerimizi çalmasını istemiyorsak, çevrimiçi olmamız gerekir. İnternet kullanıcıları sürekli olarak webde ürünler hakkında bilgi ararlar. Fikirleri, incelemeleri, ayrıntılı açıklamaları (örneğin teknik parametreler) bilmek ve ayrıca satın alabilmek istiyorlar. Bir web sitemiz yoksa, potansiyel müşterileri başka şirketlere kaptırırız. Şirketler için web siteleri oluşturmak, şirketiniz, ürünleri veya hizmetleri hakkında temel bilgi kaynağını oluşturmaktır. Bu tür verilere erişim, müşterinin gözünde güvenilirliğine dönüşür.

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Bartın , Ulus Web Tasarım , Kuruçaşile Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al