Beşiri Web Tasarım

Mirbax, 12 yılı aşkın tecrübesiyle internette kurumsal kimliğe sahip olmak isteyen işletmelere profesyonel Beşiri web tasarım hizmeti sunmaktadır.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Beşiri Web Tasarım

Beşiri Web Tasarım

Beşiri web tasarım ilkelerine göre bir web sitesi hem dizüstü bilgisayara hem de cep telefonuna mükemmel uyum sağlıyorsa - yani duyarlıysa - başarılıdır ancak kullanıcılara özel ilgi çekici içerikler içermiyorsa, siteyi kullanmazlar. İşletmeler ilgi çekici içeriklerle onları teşvik ederek, onlara aradıkları ve ihtiyaç duydukları içeriği sağlayarak yarışmaya gidebilirler. Bu tür örnekler çoğaltılabilir, ancak en önemlisi profesyonel web geliştirme anlayışını yakalamaktır.  

 

Her web sitesi bizi görsel olarak etkileyen unsurlar içerir. Çıplak gözle göremediğimiz şeyleri, yani bir dizi teknik unsuru unutamazsınız. Hepsi birlikte mükemmel çalışır. Önemli bir parçanın eksik olması, web sitesinin müşterileri tam olarak istenilen şekilde etkilememesine neden olacaktır. Bu nedenle, bir web sitesini oluşturan en önemli unsurların tümünü bilmek çok önemlidir. Peki deneyimli uzmanlar tarafından bir web sitesi oluşturmak tam olarak nedir ve hangi yönlere odaklanmalısınız?   

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Beşiri Web Tasarım Firmaları

Beşiri Web Tasarım Firmaları

Beşiri web tasarım firmaları web site geliştirme kurallarını sıfırdan üretmez, bunun yerine günümüz teknolojisinin kolaylıklarını, sektöre göre toplanan kullanıcı deneyim istatistiklerini göz önünde bulundurarak sizin için en doğru yaklaşımı sunmaktadır. Birçok insan için web sitesi sahibi olmak tamamen gereksiz görünebilir çünkü potansiyel müşteri yakalamanın özünü anlamazlar veya bilmezler. Uygun ve etkili web geliştirme, yalnızca kullanıcının web sitesini ziyaret etmesini sağlamakla ilgili değildir.

 

Bu sadece ilk adımdır. Bir müşteri ancak iletişim bilgilerini bıraktığında, onu şirkete ölçülebilir karlar getirecek müşterimiz haline getirebiliriz.  Dolayısıyla potansiyel müşteri edinme, potansiyel müşterilerin iletişim bilgilerini elde etme sürecidir. Nasıl mı? Şirkete telefon ederek, e-posta göndererek veya sadece iletişim formunu doldurarak. Ancak, elde edilen bilgilerle daha sonra ne yaptığınızın, muhatabı müşteriye dönüştürmenin anahtarı olduğunu unutmamak önemlidir. 

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Beşiri Web Sitesi Yapan Firmalar

Beşiri Web Sitesi Yapan Firmalar

Beşiri web sitesi yapan firmalar hedef kitlenizi potansiyel müşterilere dönüştürmenizi sağlayan çözümler sunmaktadır. Web sitenizin ikna edici büyüsüne kapılıp şirketinizle iletişim kuran kişi, büyük olasılıkla bir ürün veya hizmet satın almakla ilgilenen kişidir. Kulağa basit ve karmaşık gelmiyor, ancak lider pazarlama konusunu yanlış anlamak, müşteri tabanınızı artırmamanıza neden olur.

 

Potansiyel müşteri edinme, yeni tüketicileri çekmeye yardımcı olacak doğru dijital pazarlama stratejilerini içerir. Profesyonel web sitesi tasarımı, %33 daha düşük maliyetler ile %50 daha fazla müşteri adayı oluşturmanıza olanak tanır. Ancak, her potansiyel müşteri hemen yeni bir müşteri haline gelmez. Birisi hizmetiniz veya ürününüz hakkında bir soru sorduğunda veya ilgi gösterdiğinde site içi bilgilendirmelerin yardımıyla fazla çaba sarf etmeden bilgilenmesini sağlayarak potansiyel müşteriye dönüştürebilirsiniz.

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Batman , Sason Web Tasarım , Gercüş Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al