Kozluk Web Tasarım

Mirbax, 12 yılı aşkın tecrübesiyle internette kurumsal kimliğe sahip olmak isteyen işletmelere profesyonel Kozluk web tasarım hizmeti sunmaktadır.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Kozluk Web Tasarım

Kozluk Web Tasarım

Kozluk web tasarım bir web sitesi oluşturmak veya sosyal medyadan müşteri çekmek için ihtiyaç duyduğunuz bütün alanlarda hizmet vermektedir. Günümüzde Facebook veya
Instagram gibi sosyal medyada hesabı olmayan bir insanı hayal etmek zor. Bunlar, hayatınızın ayrıntılarını arkadaşlarınızla paylaşmak için ana yerlerdir. Aynısı şirketler için de geçerli: sosyal medya sayesinde müşterilerimizle iletişim kuruyoruz ve yenilerini de çekebiliyoruz. Tüketiciler sosyal medya kanallarınıza geldiğinde, işletmeniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için kolayca web sitenize gidebilirler.

 

Müşteriler, Facebook veya Instagram hesabından web sitesine yönlendirilerek belirli bir işlem yapmaları teşvik edilir. Sosyal medya sadece ilgilerini çekmeye ve temel bilgileri vermeye hizmet ediyor. Öte yandan, profesyonelce sayfalar oluşturmak, tüketicileri, örneğin ürünlerinizi satın almaya ikna etmenizi sağlayacaktır. Sosyal medyada reklam vermekle ilgilenir, ancak web sitenizin adresini vermezseniz tüketici, müşteri yolculuğundaki bir sonraki adımdan vazgeçebilir. 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Kozluk Web Tasarım Firmaları

Kozluk Web Tasarım Firmaları

Kozluk web tasarım firmaları yenilikçi yaklaşımlarıyla dijital çözüm ortağınız olmaya hazır. Responsive prensibine uygun web siteleri tasarlamak ve oluşturmak önemlidir, 2021de 15 yaşın üzerindeki kişiler arasında %96,9u cep telefonu ve %77,3ü İnternet kullanırken, akıllı telefon kullanan ağ kullanıcılarının %82,1i web sitelerinde gezinmek için kullanıyor.

 

Bu, Elektronik İletişim Ofisi (UKE) tarafından Kasım 2021de gerçekleştirilen Telekomünikasyon hizmetleri pazarının işleyişi ve tüketici tercihleri ​​hakkında kamuoyu araştırması sonucudur. Yukarıdaki veriler, web tasarım ilkelerinin, İnternet kullanımının ana kaynağı haline gelen mobil cihazları da içermesi gerektiğini açıkça göstermektedir. Bu nedenle web sitelerinin her cihazın gereksinimlerine otomatik olarak uyum sağlaması çok önemlidir. 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Kozluk Web Sitesi Yapan Firmalar

Kozluk Web Sitesi Yapan Firmalar

Kozluk web sitesi yapan firmalar duyarlı web tasarımın işinizi geliştirmede önemli bir etken olduğunun bilincinde tasarımlar geliştirmektedir. Duyarlı bir web sitesi, yalnızca sitede kolayca gezinebilen kullanıcılar için bir kolaylık değildir. Farklı cihaz veya tarayıcı türleri için sayfaların birkaç sürümünü oluşturmak zorunda olmayan web sitesi sahibi için de bir avantajdır.

 

İyi hazırlanmış bir web sitesi, grafikler, yazı tipi türü, bireysel öğelerin boyutu gibi tüm öğelerini otomatik olarak ayarlar ve her şeyden önce, ekranın boyutuna ve çözünürlüğüne uyum sağlar. Bu sayede, İnternet kullanıcısı, kullanılan cihazın türü ne olursa olsun sezgisel gezinme ile kolay, şeffaf, kapsamlı ve okunaklı bir web sitesine sahip olur. Bu da, web sitemizle ilgili olumlu deneyimini etkiler ve bu da şirketin kârına dönüşür. 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Batman , Hasankeyf Web Tasarım , Sason Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al